امروز سه شنبه 26 دی 1396
ساعت 20:42:49
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 26217

تاریخ انتشار : 14/06/1394 - 16:33

امام جمعه گلوگاه:

نماینده مجلسی که اهل مبارزه با استکبار نباشد مردم او را قبول ندارند

خطیب جمعه گلوگاه گفت: امیدواری دشمن یکی از ضرباتی بود که فتنه سال 88 که به انقلاب زد و رهبر معظم انقلاب از همه چیزش مایه گذاشت و پرده از جنایت فتنه 88 برداشت.

جویباران ـبه گزارش بلاغ

 

گلوگاه ما، حجت الاسلام سیدابراهیم میراحمدی در خطبه‎های نماز جمعه گلوگاه، اظهار کرد: در کشور ما دموکراسی حاکم است و انتخابات برگزار می‌شود، اگر انتخابات نبود دشمن با ما نه تنها مذاکره نمی‌کرد بلکه مبارزه می‌کرد زیرا دشمن برای اغنای افکار عمومی جهان بهانه داشت و حمله نظامی می‌کرد.

وی افزود: انتخابات یکی از عوامل اقتدار کشور ما است و ما این اقتدار را به‌عنوان یک الگو به سراسر جهان مصادره می‌کنیم و همین علت عامل مقابله و هراس غرب از ایران شده است زیرا آنها با کشوری که دموکراسی دارد، مبارزه می‌کنند و کارهایی همچون تحریم بانکی انجام می‎دهند که در ادبیات اقتصاد جهان وجود ندارد.

امام جمعه گلوگاه خاطرنشان کرد: نامزدهای انتخابات مجلس به میدان آمده‌اند و کسی از من انتظار نداشته باشد که شخص معینی را معرفی و حمایت کنم، معیارهایی برای نامزد خوب وجود دارد که تا روز انتخابات بیان می‌کنم.

میراحمدی تصریح کرد: نخستین معیار یک نماینده مجلس، تعهد به مبانی انقلاب اسلامی است و یکی از مبانی بسیار مهم انقلاب اسلامی مبارزه با استکبار جهانی است، نماینده مجلسی که قائل به مبارزه با استکبار جهانی نباشد یا به نوعی سر سازش با جهان لیبرال و آمریکا داشته باشد، نماینده مناسبی نیست.

وی بیان کرد: دشمن به‌دنبال شکستن قدرت مبارزه با استکبار جهانی است و اگر بفهمد ما اهل مبارزه نیستیم قصد نابودی ما را خواهد داشت.

خطیب جمعه گلوگاه گفت: امیدواری دشمن یکی از ضرباتی بود که فتنه سال 88 که به انقلاب زد و رهبر معظم انقلاب از همه چیزش مایه گذاشت و پرده از جنایت فتنه 88 برداشت.

وی با تاکید بر اینکه نباید تنور مبارزه با استکبار خاموش شود، افزود: نماینده مجلسی که اهل مبارزه با استکبار نباشد مردم او را قبول ندارند.

میراحمدی بیان کرد: باید بسیار مراقب بود زیرا دشمن پس از شکسته شدن تحریم‌ها نقشه‌های شومی دارد و به‌دنبال شکستن مقاومت اقتصادی ما است.

امام جمعه گلوگاه تاکید کرد: راه‌های نفوذ دشمن باید بسته شود، یکی از راه‌های نفوذ دشمن مدیرانی هستند که در عمل به اقتصاد مقاومتی اهتمام لازم را ندارند، این افراد دم از اقتصاد می‌زنند اما مجوز صادارت می‌دهند، هر کس با اقتصاد مقاومتی مقابله کند ما او را انقلابی نمی‌دانیم.

/3004

دیدگاه شما در مورد : نماینده مجلسی که اهل مبارزه با استکبار نباشد مردم او را قبول ندارند

نماینده مجلسی که اهل مبارزه با استکبار نباشد مردم او را قبول ندارند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS