امروز دوشنبه 07 اسفند 1396
ساعت 00:54:44
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 26212

تاریخ انتشار : 14/06/1394 - 16:27

بائو: دست تک‌تک هواداران را می‌بوسم/

تیم نساجی مازندران با گلی طلایی که در دقایق اضافه نیمه دوم وارد دروازه تیم خونه به خونه بابل کرد، فاتح دربی مازندرانی ها در لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور شد.

جویباران ـبه گزارش بلاغ

مازند اسپرت، میثم بائو بعد از برد تیم نساجی برابر خونه به خونه، اظهار کرد: خدا را شکر توانستیم جواب زحمت و حضور این همه مردم خوب و خون گرم شهرمان را بدهیم.

وی افزود: بچه‌ها همه تلاش کردند و هواداران هم سنگ‌تمام گذاشتند که دست تک تک شان را می‌بوسم.

کاپیتان تیم نساجی مازندران ادامه داد: ممنونم از همه آنها که از دقیقه یک تشویق کردند و ما را در این دیدار تنها نگذاشتند.

بائو درباره عدم هجومی بازی کردن نساجی در این دیدار گفت: چند وقت طول می‌کشد تا با هم خوب هماهنگ شویم، چون ما تازه 10 یا 15 روز است که با هم جمع شده‌ایم، انشاالله هفته‌های آینده جبران می‌کنیم.

 
قسمت این بود که امروز هواداران ما شاد شوند!

سعید ابراهیم پور سنگربان بابلی تیم فوتبال نساجی مازندران بعد از پیروزی تیم‌شان در داربی مازندرانی لیگ یک گفت: بازی خوبی بود ولی هوادارها باید اتحادشان بیشتر باشد، چون امسال بازی ها طولانی است.

وی ادامه داد: قسمت بر این بود که با پیروزی نساجی امروز هواداران قائم‌شهری شاد شوند.

ابراهیم پور درباره نحوه دفاعی بازی کردن نساجی در این دیدار بیان کرد: ما بازی به بازی بهتر می‌شویم اما امروز خیلی خوب نبودیم و این هوادار است که تاثیرگذار است برای این جور بازی‌ها، دیدیم که تا دقیقه 95 تیم را تشویق کردند و مزد زحمات‌شان را گرفتند.
 
قول داده بودم که گل می‌زنم

فریبرز گرامی زننده گل سه امتیازی نساجی در لحظات پایانی بازی، درباره این پیروزی ارزشمند، گفت: خدا را شکر توانستیم پیروز شویم چون این بازی بالاخره یک دربی بود در استان مازندران و من هم توانستم دقیقه 94 گل بزنم.

وی درباره گل دقیقه 94 و پیروزی و خوشحالی هواداران و مردم قائم‌شهری بیان کرد: لحظه غیرقابل وصفی بود، البته به آقای درودگر و بچه ها گفته بودم که در این بازی گل می‎زنم، خدا را شکر امروز بعد از یک سال مصدومیتم توانستم فیکس بازی کنم و گل هم بزنم.

گرامی در پایان خاطرنشان کرد: اکبرآقای میثاقیان هم مربی بزرگی است و تیمش بسته بازی می‌کرد که با تعویض‌های خوب آقای آلوس توانستیم پیروز شویم.

حس اولین پیروزی با نساجی عالی بود

پائلو آلوس سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران بعد از برد شیرین تیمش در داربی مازندرانی لیگ یک، بیان کرد: حس اولین پیروزی ما عالی بود که این احساس خوب را با تماشاگران‌مان تقسیم کردیم.

وی ادامه داد: این دیدار صرفاً یک بازی معمولی بود نه داربی، ما خیلی خوشحال هستیم و مطمئن هستم در ادامه برای موفقیت نساجی بیشتر تلاش خواهیم کرد.

آلوس درباره علت عدم تهاجمی بازی کردن نساجی و کم تعداد بودن آنها در حمله، تصریح کرد: ما امروز خیلی خوب و صبورانه کار کردیم اما چون شرایط خوبی در جدول نداشتیم، نباید در این بازی گل می‌خوردیم، به‌خاطر این شرایط بود که تیم زیاد به جلو حرکت نمی‌کرد البته ما ریسک‌های زیادی در بازی کردیم که روی یکی از همین ریسک‌ها به گل رسیدیم.

این مربی پرتغالی درباره دیدارهای هفته‌های آینده نساجی، گفت: تیم نساجی بازی به بازی در حال پیشرفت است و هر بازی که می‌گذرد درس‌های بیشتری از اشتباهات‌مان می‌گیریم.

/3004

دیدگاه شما در مورد : بائو: دست تک‌تک هواداران را می‌بوسم/

بائو: دست تک‌تک هواداران را می‌بوسم/

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS