امروز یکشنبه 26 آذر 1396
ساعت 11:44:57
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 26208

تاریخ انتشار : 14/06/1394 - 16:23

نماینده اهل سنت مجلس:

فیلم محمد (ص) توطئه‌های اسلام‌ستیزان را نابود کرد/

نماینده اهل سنت مجلس شورای اسلامی با اشاره به اکران فیلم محمد رسول الله و نمایش چهره زیبای پیامبر گرامی (ص) است، گفت: حتی فاز دوم فیلم ساخته می‌شود.

جویباران ـبه گزارش بلاغ

ناصر کاشانی با اشاره به اکران فیلم محمد رسول الله(ص) در کشور اظهار داشت: فیلم محمد رسول الله یکی از فیلم های موفق اسلامی در سال های بعد از انقلاب بوده که در همان ساعات آغازین اکران، موفقیت چشم گیری داشته است.

وی با اشاره به جایگاه ایران در منطقه، افزود: قطعا نمایش فیلم محمد رسول الله توسط کارگردان موفقی چون مجید مجیدی، حرف های زیادی در جهان برای گفتن دارد.

کاشانی با اشاره به جلوه های خاص و لوکیشن ها و جلوه های ویژه فیلم، ادامه داد: بسیاری از کشور ها به دنبال لوکیشن های استفاده شده در این فیلم هستند و تا کنون تقاضا ها و قیمت های خوبی از سوی کشور های همسایه پیشنهاد شده است.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشور ایران در زمینه ساخت فیلم های مذهبی جایگاه خوبی دارد به گونه ای که فیلم حضرت یوسف، اصحاب کهف و حضرت مریم شاهدی بر این ادعاست، تصریح کرد: نمایش فیلم های مذهبی چون محمد رسول الله باعث جلب توجه جوانان و رغبت آنان به معنویات می شود لذا باید این فیلم ها هر چه بیشتر تولید و اکران شود.

وی این فیلم را یکی از آثار فاخر سینمایی ایران خواند و گفت: قطعا اکران این گونه فیلم ها در منطقه اظهار نظر هایی را به دنبال خواهد داشت چرا که چند سالی می شود که بسیاری به دنبال نمایش چهره زشتی بر علیه اسلام و حضرت محمد هستند و ساخت این فیلم و نمایش آن در کشور های اروپایی تمام این توطئه ها را نابود کرد.

کاشانی با بیان اینکه این فیلم از دوران کودکی تا 12 سالگی پیامبر گرامی اسلام را به تصویر می شود، خاطرنشان کرد: فاز دوم این فیلم هم ساخته خواهد شد.

نماینده مردم زاهدان با بیان اینکه فیلم محمد رسول الله عامل وحدت در جهان اسلام است، گفت: این اثر فاخر سینمایی ایران به همه عقاید احترام گذاشته و ارزش های اسلامی را رعایت کرده است و قطعا این فیلم بعد جهانی دارد چرا که واقعیت و زیبایی رسول گرامی اسلام را نشان داده است.

/3004

دیدگاه شما در مورد : فیلم محمد (ص) توطئه‌های اسلام‌ستیزان را نابود کرد/

فیلم محمد (ص) توطئه‌های اسلام‌ستیزان را نابود کرد/

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS