امروز دوشنبه 27 آذر 1396
ساعت 03:01:12
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 26205

تاریخ انتشار : 14/06/1394 - 16:20

نماینده رامسر، تنکابن و عباس‌آباد:

غرب مازندران در امر گازرسانی مظلوم است

نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظارم از مدیرعامل گاز مازندارن این است که درصد گازرسانی و برخورداری مردم از این انرژی را در سطح شهری و روستایی بررسی کنند تا که متوجه شوند به غرب مازندران ظلم شده و باید اولویت در کلنگ‌زنی و مطالعات به غرب استان اختصاص پیدا کند.

جویباران ـبه گزارش بلاغ نیمه‌پر، شمس‌الله شریعت‌نژاد در نشست بررسی مشکلات گازرسانی روستاهای رامسر، اظهار کرد: انتظار ما از مسئولان امر این است که عدالت را رعایت بکنند و طرح‌های گازرسانی به مناطق غرب مازندران را مورد توجه بیشتری قرار دهند.

وی افزود: در نشست امروز با مدیرعامل گاز استان و دیگر دستگاه‌های اجرایی قول‌هایی را در زمینه گازرسانی روستاهای رامسر و غرب مازندران دریافت کردیم که اگر این قول‌ها عملیاتی نشود، مطمئناً مراتب اعتراض و پیگیری خود را به مسئولان رده بالاتر می‌رسانیم.

نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: هم‌اکنون در استان مازندارن گازرسانی به ارتفاعات اولویت داده شده که این اولویت به‌علت سرما و یخبندان و همچنین نیاز مردم به گازرسانی است.

شریعت‌نژاد با بیان اینکه در امر گازرسانی در مازندران تبعیض وجود دارد، ادامه داد: با اینکه در بسیاری از مناطق استان گازرسانی به ارتفاعات شروع شده اما در تنکابن، رامسر و عباس‌آباد هیچ اقدام عملیاتی انجام نشده و فقط روی کاغد صحبت کرده‌اند.

وی تصریح کرد: انتظارم از مدیرعامل گاز مازندارن این است که درصد گازرسانی و برخورداری مردم از این انرژی را در سطح شهری و روستایی بررسی کنند تا که متوجه شوند به غرب مازندران ظلم شده و باید اولویت در کلنگ‌زنی و مطالعات به غرب استان اختصاص پیدا کند.

نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ما دنبال تسریع در امر گازرسانی به روستاها و ارتفاعات هستیم و معتقدیم که نوع گازرسانی به این مناطق باید توسط متخصصان وزارت نفت مورد بررسی قرار گیرد و مراحل اجرایی آن آغاز شود.

وی با اشاره به اینکه مسئولان مربوطه صرفاً وعده ندهند و به وعده‌هایشان نیز عمل کنند، یادآور شد: در سال جاری توانستیم ۴۰ میلیارد تومان از وزیر نفت دستور بگیریم برای گازرسانی به استان مازندران و با توجه به مبلغ دریافتی باید ما نیز سهم عادلانه خودمان را در غرب مازندران مشاهده کنیم.

نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مبلغ دریافتی از وزیر نفت خارج از اعتبارات استانی بوده و باید در کل استان مازندران توزیع شود و نباید فقط در شرق استان مورد استفاده قرار گیرد.

/3004

دیدگاه شما در مورد : غرب مازندران در امر گازرسانی مظلوم است

غرب مازندران در امر گازرسانی مظلوم است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS