امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 17:48:13
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 26126

تاریخ انتشار : 12/06/1394 - 00:50

شرایط جسمانی و سلامت نعمت‌زاده چگونه است؟

آقای وزیر! حرف زدن بلد نیستید؛ حرف نزدن که بلدید!

آیا بهتر نیست مشاوران این وزیر ثروتمند و کهنسال که از شرایط نعمت زاده آگاهی کاملی دارند، این نکته را به او یادآوری کنند که همیشه نیازی به اظهارنظر اینچنینی نیست؟

جویباران ـصراط - اظهارات عجیب محمدرضا نعمت زاده در خصوص کمپین نخریدن خودروی صفر، حتی حامیان دولت و اصلاح طلبان را از این وزیر کهنسال نا امید کرده است.

به گزارش گروه سیاسی صراط، وزیر صنعت درباره کمپینی که خرید خودروهای صفر داخلی را تحریم می کرد، گفته بود: "اگر کسی چنین کمپینی را دنبال کند، به نیروی انسانی و اشتغال و تولید داخلی و درآمد ملی خیانت می‌کند." او گفته بود: "کمپین نخریدن خودروهای داخلی گناه و خلاف است و هر کس این را بگوید، ضدانقلاب است، چرا که حمایت از کمپین در شرایط فعلی به هیچ وجه معنا ندارد."

واکنش ها به اظهارات توهین آمیز وزیر صنعت تا جایی پیش رفت که حتی رسانه های حامی دولت نیز خواستار استعفای او شدند.

اما این اولین بار نیست که وزیر کهنسال و البته ابر میلیاردر دولت تدبیر و امید، چنین اظهارات غیرقابل دفاعی را عنوان کرده است.

خردادماه سال گذشته، اظهارات نعمت زاده درباره جریمه شدن ایران در دادگاه کرسنت، باعث تذکر جدی دولت به او شده بود. (اینجا)

پیش از آن نیز گزارش های نا امید کننده‌ای از نحوه رفتار و ارتباط کلامی این وزیر کهنسال با مدیران زیردست او منتشر شده بود و حتی تعدادی از این مدیران در اعتراض به همین موضوع، از وزارت صنعت استعفا داده بودند.

حال باید پرسید چرا وزیر صنعت به طور متناوب چنین اظهارات عجیبی بر زبان جاری می کند. آیا نعمت زاده از تبعات احتمالی صحبت های خود آگاه نیست و این واکنش ها را پیش بینی نمی کند؟

محمدرضا نعمت زاده از زمان شروع به کارش در وزارت صنعت، همواره با دو مشخصه "ثروت" و "سن و سال" شناخته شده است. نعمت زاده 70 ساله است اما در خصوص توان جسمانی او و نیز بیماری اش، شایعات متعددی مطرح شده است.

همزمان با بررسی صلاحیت او در مجلس به منظور اخذ رای اعتماد، مباحث مربوط به توان جسمانی او بارها مطرح شده بود. سال گذشته نیز، سفر نوروزی این وزیر کهنسال به آلمان شایعات متعددی را در خصوص درمانی بودن این سفر به دنبال داشت.

در آن هنگام، مدیرکل روابط عمومی وزارت صنعت، برای تلطیف فضای ایجادشده، گفت او پیش از سفر به آلمان قصد جراحی جزئی را بر روی گوش خود داشت که همایش بخش اقتصادی ایران و آلمان بهانه ای شد تا وزیر پیش از برگزاری همایش در ایام نوروز به آلمان سفر کرده و جراحی خود را انجام دهد.

حال سوالی که مطرح می شود این است که اظهارات عجیب و غریب نعمت زاده، در چه شرایطی از اوضاع جسمانی و سلامت او مطرح می شود که راه هرگونه دفاع را هم مسدود می‌کند؟

آیا بهتر نیست مشاوران این وزیر ثروتمند و کهنسال که از شرایط نعمت زاده آگاهی کاملی دارند، این نکته را به او یادآوری کنند که گاهی سکوت هم می تواند راهگشا باشد و همیشه نیازی به اظهارنظر اینچنینی نیست؟

/3004

دیدگاه شما در مورد : آقای وزیر! حرف زدن بلد نیستید؛ حرف نزدن که بلدید!

 آقای وزیر! حرف زدن بلد نیستید؛ حرف نزدن که بلدید!

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS