امروز یکشنبه 26 آذر 1396
ساعت 21:17:30
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 26086

تاریخ انتشار : 11/06/1394 - 17:48

نيزه‌دار و شمشيردار عليه اژه‌ای/حامیان احمدی‌نژاد و هاشمی بالاخره متحد شدند!

به نظر می رسد منظور هر دو طیف از «عدالت»، تبرئه متهم منسوب به خود و صدور حکم اشد مجازات برای متهم طیف مقابل است! با این حال، هر دو طیف بر تاختن به نفر دوم سیستم قضایی به اتفاق نظر رسیده اند!

جویباران ـبه گزارش بلاغ،

پس از هجمه‌های اخیر حامیان احمدی نژاد به معاون اول قوه قضاییه، این بار خانواده هاشمی دست به قلم برده اند تا یکی از بی سابقه ترین حملات علیه نفر دوم دستگاه قضایی کشور را رقم بزنند.

غلامحسین محسنی اژه‌ای، 18 خرداد از بازداشت حمید بقایی خبر داد. از همان روز، حملات حامیان احمدی نژاد به او آغاز شد. دلیل ادعایی برای این هجمه ها، اسم بردن از بقایی قبل از تشکیل دادگاه او بود.

حامیان احمدی نژاد، مهدی هاشمی را مثال می زدند که معمولا سخنگوی قوه قضاییه از او با عنوان «ه.م» نام می برد. اما اندکی بعد با زندانی شدن مهدی هاشمی، این بار هجمه ها از سوی حامیان هاشمی با پیش قراولی خانواده او، انجام شد و هم سیبل انتقادات محسنی اژه ای بود.

دو روز پیش، وقتی اژه ای کشف موبایل و سکه در سلول مهدی هاشمی را علنی کرد، هجمه خانواده هاشمی به او صریح تر شد و سرانجام با نامه مشکوک و بی سابقه عفت مرعشی و فرزندان هاشمی به اژه ای، تا مرزهای توهین نیز پیش رفت.

به نظر می رسد منظور هر دو طیف از «عدالت»، تبرئه متهم منسوب به خود و صدور حکم اشد مجازات برای متهم طیف مقابل است! با این حال، آنچه عجیب به نظر می رسد، اتفاق نظر هر دو طیف بر تاختن به نفر دوم سیستم قضایی کشور است.

دفتر احمدی نژاد، در اطلاعیه خود، اژه ای را به رفتار «برخلاف فتوای صریح مقام معظم رهبری و قوانین و مقررات حاکم» متهم کرد و خانواده هاشمی، این ادعا را علیه معاون اول قوه قضاییه مطرح کردند که بر اثر «ستمی که بر مهدی رفته» (!) دچار «عذاب وجدان» شده است!

آنچه مسلم است اینکه ظاهرا اجرای عدالت برای زیاده خواهان و کسانی که خود را بری از هرگونه اشتباهی می دانند، تاوان سنگینی دارد و مدت هاست، قرعه تحمل این هجمه ها به نام اژه ای افتاده است به طوری که اکنون آنچه احمدی نژاد چندی پیش برای مظلوم نمایی به خود نسبت داده بود، در خصوص اژه ای اتفاق افتاده. او گفته بود: «شمشیردار با شمشیر می زند، نیزه دار با نیزه اما پیروزی انتظار ما را می کشد.»

بعید است در روزها آتی هجمه ها علیه سیستم قضایی و به ویژه سخنگوی آن کاهش یابد؛ چه آنکه ممکن است با تعیین تکلیف پرونده های دیگر، و اعلام آن توسط اژه ای، شاهد افزایش هجمه ها نیز باشیم.

/3004

دیدگاه شما در مورد : نيزه‌دار و شمشيردار عليه اژه‌ای/حامیان احمدی‌نژاد و هاشمی بالاخره متحد شدند!

نيزه‌دار و شمشيردار عليه اژه‌ای/حامیان احمدی‌نژاد و هاشمی بالاخره متحد شدند!

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS