امروز جمعه 29 دی 1396
ساعت 19:14:13
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25990

تاریخ انتشار : 10/06/1394 - 07:46

رونمايي از يک دروغ ديگر رسانه اي براي تبليغ هاشمي

در رسانه ها به نقل از ایشان نوشته شده بود "هیچ کس بهتر از هاشمی انقلاب را نمی شناسد " که با تعجب و حیرت برخی از حاضرین در جلسه از این خبر منتشر شده در رسانه ها مواجه شده است . گزارش صحیح دیدار رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با ایت الله العظمی شبیری زنجانی در سایت ایشان امده است .

جویباران ـ رجانیوز: با پیگیری های انجام شده از نزدیکان و بیت ایت الله شبیری زنجانی مطلب نقل شده در رسانه ها از جمله سایت مجمع تشخیص , سایت انتخاب , روزنامه ی ارمان و ... مورد تایید قرار نگرفت که نشان دهنده ی زیر پا گذاشتن اخلاق رسانه ای است .

در رسانه ها به نقل از ایشان نوشته شده بود "هیچ کس بهتر از هاشمی انقلاب را نمی شناسد " که با تعجب و حیرت برخی از حاضرین در جلسه از این خبر منتشر شده در رسانه ها مواجه شده است . 
گزارش صحیح دیدار رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با ایت الله العظمی شبیری زنجانی در سایت ایشان امده است .
 

آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور در محل استقرار آیت الله العظمی شبیری زنجانی در شهر مقدس مشهد با این مرجع عالی قدر دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله العظمی شبیری زنجانی، در ابتدای این دیدار که با ابراز علاقه متقابل طرفین به یکدیگر همراه بود، معظم له اشاره فرمودند: «در روایات وارد شده است بر اینکه انسان علاقه اش را به دوستانش ابراز نماید.»

 

در ادامه این دیدار آیت الله العظمی شبیری زنجانی از فعالیتهای آقای هاشمی پرسیدند که ایشان به تدوین خاطرات انقلاب و یک دوره تفسیر موضوعی قران اشاره کرد و گفت: مقدمه این تفسیر را در زندان نوشتیم. در آن سالها یک عده از فحول علماء مانند آیت الله العظمی منتظری و بزرگانی چون آیت الله مهدوی کنی در زندان بودند که با آنها طرح مبحث می شد و مسائل را بررسی می کردیم. این تفسیر باعث دسترسی آسان به آیات در موضوعات مورد نظر می شود.

 

آیت الله العظمی شبیری زنجانی با بیان این موضوع که این دوره تفسیری هنوز به دست ایشان نرسیده است، اقدام ایشان را تحسین کردند.

 

در ادامه، تفسیر یکی از آیات قرآن مورد بحث قرار گرفت که معظمٌ له به این نکته تاکید ورزیدند که در تفسیر قرآن باید قرآن بر اساس روایات معتبره تفسیر گردد و به صرف اختلاف ظاهری روایات با ظاهر قرآن، نباید روایات را کنار گذاشت.

 

در انتهای جلسه، دیدار به صورت خصوصی بین معظم له و آقای هاشمی و بدون حضور خبرنگاران ادامه یافت.

 

پس از پایان این دیدار مرجع عالی قدر تشیّع، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تا بیرون درب منزل بدرقه کردند.

 

3004/

دیدگاه شما در مورد : رونمايي از يک دروغ ديگر رسانه اي براي تبليغ هاشمي

رونمايي از يک دروغ ديگر رسانه اي براي تبليغ هاشمي

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS