امروز دوشنبه 02 بهمن 1396
ساعت 03:56:00
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25954

تاریخ انتشار : 09/06/1394 - 17:06

روبین انتقام سردار آزمون را از حقیقی می گیرد؟

فرصت نقل و انتقالات اروپا امشب تمام می شود. این یعنی حقیقی دیگر زمان زیادی ندارد. گلر ایرانی می خواهد از روبین کازان جدا شود و این باشگاه همه جوره تلاش کرده تا برایش مانع تراشی کند.

جویباران ـ

به گزارش خبرنگار بلاغ،

 

حقیقی یک فصل دیگر با کازان قرارداد دارد اما نمی خواهد در این باشگاه بماند. گلر اول تیم ملی روسیه در کازان توپ می زند و اتفاقا ستاره آنهاست. در این شرایط حقیقی باید به عنوان دروازه بان دوم روی نیمکت روبین بنشیند. حقیقی که سال قبل تجربه بازی در جام جهانی و جام ملت ها را به دست آورد، نمی خواهد این فصل روی نیمکت بنشیند. بازیکنی که در این دو تورنمنت به میدان رفته و فصل قبل هم در لیگ پرتغال توپ زده، قطعا می خواهد به لیگ معتبرتری برود و بازی کند.


روس ها از ابتدا به حقیقی چراغ سبز نشان دادند تا جدا شود اما به محض اینکه پیشنهادهای خوبی به دست این بازیکن رسید، تغییر موضع دادند. پس از جدایی حقیقی از کازان، ابتدا خبر رسید او چند پیشنهاد از روسیه، پرتغال و حتی هلند دارد. این بازیکن اما گفت دوست دارد به لیگی برود که اعتبار بیشتری داشته باشد. حقیقی و مدیر برنامه هایش فعالیت های خود را آغاز کردند تا اینکه هفته گذشته خبر رسید او از انگلیس پیشنهاد دارد. حقیقی اتفاق به لندن سفر کرد و با دو باشگاه پای میز مذاکره نشست. یکی از این باشگاهها در لیگ برتر حضور دارد و باشگاه دیگر در لیگ دسته اول. علیرضا در سفری که به انگلیس داشت با مدیران این دو باشگاه دیدار و گفت و گو کرد. قرار شد این دو باشگاه هم درخواست خود را به روبین ارایه بدهند و از مبلغ رضایتنامه او مطلع شوند.

خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که باشگاه روسی به محض پاپیش گذاشتن انگلیسی ها، شرایط عجیب و غریبی برای جدایی گلر ایرانی اش گذاشته است. در اولین روز مذاکرات آنها گفتند حقیقی را به عنوان دروازه بان دوم می خواهند و رضایتنامه اش را صادر نخواهند کرد. پس از آن، روس ها نظرشان را عوض کردند و گفتند اگر بتوانند بازیکن جدیدی جذب کنند، حقیقی را آزاد می کنند. ولی این پایان کار نبود. باشگاه روبین کازان در ادامه رقمی را برای رضایتنامه حقیقی درخواست کرد که عجیب و غریب بود؛ بالای 10 میلیارد تومان! انگلیسی ها حاضر نیستند چنین پولی بابت پول رضایتنامه حقیقی بدهند چون می دانند باید دستمزد هفتگی یا ماهیانه هم به این بازیکن بدهند. روبین در ابتدا رقمی به مراتب پائین تر برای رضایتنامه می خواست اما تا بوی پول و پیشنهاد خوب به مشام رسید، سریعا تغییر موضع داد و به ناگهان رقم رضایتنامه حقیقی را چند برابر کرد. دروازه بان ایران در 24 ساعت گذشته مذاکرات زیادی را با این باشگاه روسی انجام داده است.

این باشگاه که چندی پیش کارش با سردار آزمون به مشکل خورد و در پایان به خاطر دخالت جمهوری تاتارستان مجبور شد قرضی این بازیکن را به روستوف بدهد، گویا قرار است به خاطر رفتارهای سردار، از حقیقی انتقام بگیرد! سخت گیری بیش از حد آنها برای فروش این بازیکن غیر طبیعی بوده و حتی باعث تعجب حقیقی و مدیر برنامه هایش شده است. در هر صورت نقل و انتقالات اروپا امشب به پایان می رسد و حقیقی دیگر زمان زیادی برای توافق با این باشگاه روسی ندارد. او امیدوار است روس ها در مذاکرات کوتاه بیایند و در انگیس هم اتفاقاتی که باب میلش است بیفتد. حقیقی امیدوار است به لیگ برتر انگلیس برود. در این صورت برای اولین بار در تاریخ یک دروازه بان ایرانی که در لیگ برتر رشد کرده، به یکی از معتبرترین لیگ های دنیا منتقل می شود. بی شک این طلایی ترین فرصت حقیقی برای یک ترانسفر بزرگ است.

حتی حضور در لیگ دسته اول انگلیس هم برای او می تواند یک افتخار باشد. حقیقی بی شک حالا شرایط حضور در این لیگ ها را دارد چراکه در جام جهانی و جام ملت ها بازی کرد و سن و سالش هم برای این انتقال مناسب است. /آ

 

3004/

دیدگاه شما در مورد : روبین انتقام سردار آزمون را از حقیقی می گیرد؟

روبین انتقام سردار آزمون را از حقیقی می گیرد؟

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS