امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 15:26:12
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25918

تاریخ انتشار : 09/06/1394 - 16:36

نماینده بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس:

اگر دولت سهم‌خواهان را از خود دور نکند انتخابات جانبدارانه برگزار می‌شود

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: اینان همان‌هایی هستند که به دولت عنوان رحم اجاره‌ای دادند، دولت باید این افراد را از دور و بر خود خارج کند که اگر این اتفاق نیافتد و جلوی این حرف‌ها گرفته نشود، نمی‌توان گفت که دولت در انتخابات جانبدارانه عمل نمی‌کند.

جویباران ـ

به گزارش خبرنگار بلاغ،

احمدعلی مقیمی در گفت‌وگو با خط امید، درباره سرنوشت مذاکرات هسته‎ای اظهار کرد: مذاکره فقط متعلق به دولت نیست همه دولت های قبل در این مذاکرات سهیم هستند و تلاش کردند و تا کنون هم توفیقات حضرت حق و هدایت‌های هوشمندانه رهبری معظم بود.

وی افزود: همانطور که رهبری فرمودند ما هم تیم مذاکره را قبول داریم اما نباید همه مشکلات را به نتیجه مذاکره گره بزنیم، انتظارات مردم را تا جایی بالا نبریم که امید کاذب ایجاد شود، صادقانه به مردم بگوییم که در صورت انجام توافق تا کمتر از یک‌سال و نیم آینده هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی درباره برقراری رابطه با آمریکا، تصریح کرد: انقلاب ما بر اساس یک آرمان شکل گرفت، امام فرمود آمریکا شیطان بزرگ و رابطه ما با او رابطه گرگ و میش است، سوال اینجا است آیا آمریکا تغییر کرده است یا همان شیطان و حامی تروریست است.

مقیمی با تاکید بر اینکه دولت باید بداند ما با کسانی در حال مذاکره هستیم که هم‌زمان در حال کشتار و جنایت مظلومان هستند، خاطرنشان کرد: مهم‌ترین استراتژی دشمن ایجاد اختلاف میان مردم و دولت است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اینکه برخی گفتند تا پایان عمر دولت استیضاح نداریم، کاملاً اشتباه است، ما تا انتهای کار مجلس یعنی 7 اسفند از این ظرفیت می‌توانیم استفاده کنیم اما مجلس به‌دنبال تحقق شعار سال و همکاری بیشتر با دولت است.

مقیمی درباره اظهار نظر یکی از مشاوران رئیس جمهور بیان کرد: برخی از مشاوران دولت وقتی به بن‌بست می رسند حرف‌هایی می زنند که درست نیست این افراد همان کسانی هستند که در وقت اضافه آمده و دنبال سهم‌خواهی هستند.

وی تاکید کرد: اینان همان‌هایی هستند که به دولت عنوان رحم اجاره‌ای دادند، دولت باید این افراد را از دور و بر خود خارج کند که اگر این اتفاق نیافتد و جلوی این حرف‌ها گرفته نشود، نمی‌توان گفت که دولت در انتخابات جانبدارانه عمل نمی‌کند.

 

3004/

دیدگاه شما در مورد : اگر دولت سهم‌خواهان را از خود دور نکند انتخابات جانبدارانه برگزار می‌شود

اگر دولت سهم‌خواهان را از خود دور نکند انتخابات جانبدارانه برگزار می‌شود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS