امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 22:54:57
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25916

تاریخ انتشار : 09/06/1394 - 16:34

فرماندار بابلسر:

تمام تلاش ما در بابلسر ایجاد درآمد پایدار و رفع مشکل بیکاری جوانان است

فرماندار بابلسر گفت: با توجه به موقعیت توریستی و جغرافیایی شهرستان بابلسر، فرصت‌های سرمایه‌گذاری زیادی در این شهرستان وجود دارد و تمام تلاش ما در این شهرستان ایجاد درآمد پایدار و رفع مشکل بی‌کاری جوانان است.

جویباران ـ

به گزارش خبرنگار بلاغ،

مشهدسر، سیدعلی اسد طی گفت‌وگویی که به مناسبت هفته دولت انجام شد، اظهار کرد: هفته دولت فرصتی مناسب برای ارائه گزارش عملکرد دولت به مردم است.

وی با اشاره به عملکرد دولت و کاهش نرخ تورم از 42 درصد به زیر 14 درصد، افزود: دولت در دو سال اخیر با اراده ملت، توفیقات خوبی را ارائه کرده است که این توفیقات علاوه بر جلب رضایت مردم، موجب رضایت مقام معظم رهبری نیز شده است.

فرماندار بابلسر با اشاره به توافق هسته‌ای ایران و با بیان اینکه این موفقیت با رهنمودهای مقام معظم رهبری، حمایت همه‌جانبه رئیس‌جمهور و اتحاد و همدلی مردم به‌دست آمد، تصریح کرد: اعضای تیم مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی ایران با استفاده از پشتوانه مردمی و علم و دانش کارشناسان داخلی توانستند در برابر 6 ابرقدرت جهان موفق شوند.

اسد خاطرنشان کرد: با توجه به موقعیت توریستی و جغرافیایی شهرستان بابلسر، فرصت‌های سرمایه‌گذاری زیادی در این شهرستان وجود دارد و تمام تلاش ما در این شهرستان ایجاد درآمد پایدار و رفع مشکل بیکاری جوانان است.

وی با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری از 42 پروژه عمرانی در هفته دولت با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد تومان در شهرستان بابلسر، اذعان کرد: با توجه به اینکه سیاست دولت جدید اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام است، امیدوارم با تخصیص اعتبارات لازم در آینده نزدیک شاهد افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه‌تمام در بابلسر باشیم.

فرماندار بابلسر با بیان اینکه اعتباراتی که از محل تملک و دارایی برای توسعه این شهرستان تخصیص می‌یابد، بسیار ناچیز است، اضافه کرد: با توجه به نیاز شهرستان به بخش راه‌سازی، به اجرای طرح هادی روستایی و پروژه‌های شهری اعتبارات بیشتری اختصاص دادیم.

اسد تاکید کرد: در تخصیص اعتبارات تملک و دارایی به بحث آموزش توجه بیشتری شده و اعتبارات آموزشی نسبت به سال گذشته 6 برابر افزایش یافته است.

وی در پایان با بیان اینکه آموزش باید در سمت و سوی حرفه‌آموزی و تقویت فنی و حرفه‌ای باشد، گفت: امیدواریم با توانمند شدن افراد شاهد رفع مشکل بی‌کاری در شهرستان باشیم.

 

3004/

دیدگاه شما در مورد : تمام تلاش ما در بابلسر ایجاد درآمد پایدار و رفع مشکل بیکاری جوانان است

تمام تلاش ما در بابلسر ایجاد درآمد پایدار و رفع مشکل بیکاری جوانان است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS