امروز سه شنبه 01 اسفند 1396
ساعت 07:21:13
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25861

تاریخ انتشار : 09/06/1394 - 00:36

تکرار ادعای خلاف واقع پذیرش برجام توسط رهبری:

خط تبلیغی کذب hashemirafsanjani.ir برای تأیید برجام!

در حالی که رهبر انقلاب از بلاتکلیف بودن پذیرش توافق هسته ای(برجام) چه در ایران و چه در آمریکا سخن می گویند و تایید برجام را به طی فرآیند قانونی موکول نمودند سایت رسمی آقای هاشمی رفسنجانی در گزارشی از دیدار آقای هاشمی با آزادگان در مشهد مقدس با هدف انحراف افکار عمومی، ادعای خلاف واقع پذیرش برجام توسط مقام معظم رهبری را تکرار نمود.

جویباران ـ

به گزارش پایگاه 598، سابقه خرج کردن از جیب رهبر معظم انقلاب از سوی شخصیت ها و جناح‌های سیاسی ورشکسته برای گمراه نمودن افکار عمومی و ایجاد هویت جعلی برای اقدامات و رفتارهای خود را بارهای بار شاهد بوده ایم و این امر موجب گردیده که رهبری معظم در موارد متعددی تذکراتی را در این خصوص بیان نمایند.

در همین خصوص در حالی که رهبر انقلاب از بلاتکلیف بودن پذیرش توافق هسته ای(برجام) چه در ایران و چه در آمریکا سخن می گویند و تایید برجام را به طی فرآیند قانونی موکول نمودند سایت رسمی آقای هاشمی رفسنجانی در گزارشی از دیدار آقای هاشمی با آزادگان در مشهد مقدس با هدف انحراف افکار عمومی، ادعای خلاف واقع پذیرش برجام توسط مقام معظم رهبری را تکرار نمود.

بر اساس متنی که سایت رسمی حجت الاسلام و المسلمین هاشمی رفسنجانی با تیتر " پذیرش برجام با اذن رهبری بود" منتشر نموده این گونه نوشتند که: " هشدار هاشمی به ولایت معاشانی است که دلواپس توافق هسته‌ای‌اند، ولی هنوز نفهمیده اند که بی اذن رهبری انجام چنین کاری هرگز میسر نبود."
 


 

چندی پیش نیز حسن رحیم پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی طی سخنانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران با کذب خواندن قبول برجام توسط رهبری بیان داشت: اینکه همه جزئیات را به رهبری ارجاع دهند درست نیست زیرا مقام معظم رهبری وظیفه ندارند در مورد تمام جزئیات نظر بدهند، ایشان خطوط قرمز را تعیین کردند.

برخی از بیانیات اخیر رهبر معظم انقلاب را در این خصوص مرور می کنیم:

"برای تصویب این متن، یک مسیر قانونیِ پیش‌بینی‌شده‌ای وجود دارد که باید این مسیر را طی کند و خواهد کرد؛ ان‌شاءالله. انتظار ما این است که دست‌اندرکاران، با دقّت مصالح را -مصالح کشور را، مصالح ملّی را- در نظر بگیرند و آنچه را تحویل ملّت خواهند داد، بتوانند با گردن افراشته، در مقابل خدای متعال هم ارائه بدهند." خطبه های نماز عید فطر
 

"هر آنچه رهبری در جلسات عمومی می‌گوید عیناً همان مسائلی است که در جلسات خصوصی به رئیس‌جمهور و دیگر مسئولان ذیربط می‌گوید بنابراین این خطتبلیغی غیرصحیح که از برخی خطوط قرمز رسمی در جلسات خصوصی صرف نظر شده است، خلاف واقع و دروغ است."۱۳۹۴/۰۴/۰۲

 
"بنده در جزئیّات مذاکره دخالتی نکردم، بازهم نمیکنم؛ من مسائل کلان، خطوط اصلی، چهارچوب‌های مهم و خطّ قرمزها را به مسئولین کشور همواره گفته‌ام؛ عمدتاً به رئیس جمهور محترم که ما با ایشان جلسات مرتّب داریم، و موارد معدودی هم به وزیر محترم خارجه؛ خطوط اصلی و کلّی. جزئیّات کار، خصوصیّات کوچک که تأثیری در تأمین آن خطوط کلان ندارد، مورد توجّه نیست؛ اینها در اختیار آنها است، میتوانند بروند کار کنند. اینکه حالا گفته بشود که جزئیّات این مذاکرات تحت نظر رهبری است، این حرف دقیقی نیست." ۱۳۹۴/۰۱/۲۰

/3004

دیدگاه شما در مورد : خط تبلیغی کذب hashemirafsanjani.ir برای تأیید برجام!

 خط تبلیغی کذب hashemirafsanjani.ir برای تأیید برجام!

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS