امروز یکشنبه 01 بهمن 1396
ساعت 19:51:54
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25839

تاریخ انتشار : 08/06/1394 - 07:32

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

اجرای دقیق سند تحول آرمان‌های انقلاب در امر تعلیم و تربیت را محقق می‌کند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: نگاه جامع به سند تحول، دقت به ظرایف کار و توجه به چشم اندازآن باعث می‌شود خواسته‌های انقلاب اجرا شود.

جویباران ـ

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه داناسازمان بسیج فرهنگیان فرهاد بشیری نماینده مجلس در چهارمین کنگره تربیت اسلامی گفت: سند تحول منشور دقیقی است که باید به ظرایف آن توجه کرد تا به چشم‌انداز آینده آموزش و پرورش دسترسی و نگاه جامع پیدا کنیم. چرا که این سند براساس آموزه‌های اسلامی تنظیم شده است.

بشیری ادامه داد: با توجه به اینکه سند تحول با دقت و ظرافت کامل تنظیم شده، لازم است به خوبی و با دقت کامل اجرا شود زیرا خواسته ها و آرمانهای انقلاب اسلامی ما در عرصه آموزش و پرورش و تعلیم و تربیت محقق می‌گردد.

وی افزود: تمامی دست‌اندرکاران سند تحول باید دقیق‌تر و جامع تر به این سند نگاه کنند؛ آموزش و پرورش بستر و زیر ساخت کشورها است و باید به آموزش و پرورش بیشتر توجه شود.

بشیری اظهار داشت: کانون تربیت اسلامی زحمات و پیگیری‌هایی زیادی را در حوزه مطالبات فرهنگیان انجام داده، نقطه نظرات خود را بیان کرده و توانسته در عرصه آموزش و پرورش نظرات خود را لحاظ کند. این کانون دغدغه‌هایی را در حوزه آموزش و پرورش دنبال می‌کند؛ کانون باید از ظرفیت‌ها و شرایط جدید استفاده کند و ارزشمند تر به حوزه آموزش و پرورش بپردازند.

این نماینده مجلس ادامه داد: آموزش و پرورش باید به روز باشد و اگر به این امر توجه عمیق صورت نگیرد ممکن است اتفاقات ناگواری در آینده کشور بیفتد.

وی گفت: آنچه در کانون در هم اندیشی ها انجام شده باعث می شود که آسیب و خسارت به آموزش و پرورش کم و در جلسات و محافل مورد نقد کارشناسانه و دلسوزانه قرار بگیرد و به آموزش و پرورش کمک کرده و بالنده شود.

بشیری خاطرنشان کرد: وزیر آموزش و پرورش و همکاران ایشان به دفعات به مجلس آمده‌اند و مشکلات در کمیسیون‌ها مطرح شده تا سند تحول با تمام ویژگی‌ها مور توجه قرار بگیرد و مجلس این مطالبه را نسبت به سند تحول داشته و دارد تا اجرایی شود.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : اجرای دقیق سند تحول آرمان‌های انقلاب در امر تعلیم و تربیت را محقق می‌کند

اجرای دقیق سند تحول آرمان‌های انقلاب در امر تعلیم و تربیت را محقق می‌کند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS