امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 05:43:00
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25825

تاریخ انتشار : 07/06/1394 - 21:16

تونی از تراکتور اولتیماتوم گرفته است؟

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: جذب بازیکنان در تیم تراکتورسازی قطعاً با نظر تونی اولیویرا صورت گرفته است.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ،

 

 

 

سعید عباسی درباره آخرین وضعیت تیم تراکتورسازی گفت: تیم از نظر نتیجه‌گیری وضعیت خوبی ندارد، اما به مرور با هماهنگی‌هایی که بین بازیکنان و کادرفنی ایجاد می‌شود، امیدواریم نتایج بهتری رقم بخورد.


وی در مورد مسائل مطرح‌شده در رسانه‌ها مبنی بر اولتیماتوم باشگاه به سرمربی تیم، تأکید کرد: با اولیویرا درباره بحث‌های مختلف از جمله نگرانی‌های هواداران و هیئت مدیره صحبت زیادی شده است، اما هنوز جای امیدواری وجود دارد. در تعطیلاتی که پیش رو داریم، تیم به آن خواسته ما که ایجاد هماهنگی است، می‌رسد تا تونی ارنج مطمئن و لازم را به دست بیاورد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تصریح کرد: بحث اولتیماتوم در کار نبود و به خود اولیویرا هم گفتیم که از شما و بازیکنان‌مان حمایت می‌کنیم تا به امید خدا به برنامه‌ها و اهدافی که داریم، برسیم.

عباسی با اشاره به تعطیلات لیگ برتر به دلیل بازی‌های تیم ملی، خاطرنشان کرد: این تعطیلات می‌تواند به تیم‌هایی که بازیکنان‌شان تغییرات زیاده داشته است، کمک کند تا بین بازیکنان آنها هماهنگی به وجود بیاید. البته این در شرایطی است که چند نفر از بازیکنان ما به تیم ملی امید و بزرگسالان دعوت ‌شده‌اند، اما بقیه نفرات در تمرینات حضور خواهند داشت.

وی تأکید کرد: ما با 13 بازیکن که قراردادشان تمام شده بود تمدید قرارداد کردیم ضمن اینکه آنهایی که سرباز بودند در تیم ماندند.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی خاطر نشان کرد: حدود 10 بازیکن هم به غیر از بازیکنان سرباز و یا نفرات قبلی جذب کردیم که چهار نفرشان خارجی هستند و بقیه آنها بازیکنانی بودند که به‌جز دو سه نفرشان، دیگران بازی می‌کردند.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تأکید کرد: جذب بازیکنان قطعاً بدون نظر آقای اولیویرا صورت نگرفته است. البته در لیستی که ایشان داده بود، تغییراتی ایجاد شده است. وقتی بازیکنی را نتوانستیم جذب کنیم و خواستیم جایگزینش را به تیم بیاوریم، قطعاً با نظر تونی این کار را انجام دادیم.

وی در پاسخ به این سؤال که اگر تونی اولیویرا در ادامه خواهان ایجاد تغییرات و جذب نفرات جدیدی شود آیا این کار را انجام می‌دهید، گفت: قطعاً همین‌طور است، چون تونی لیستی را که داده با هدف کسب قهرمانی تنظیم کرده‌ است و اگر در ادامه مشکلی در این خصوص پیش آید، هر چیزی که کادرفنی یا سرمربی بخواهد فراهم می‌کنیم.

عباسی درباره میزان رضایت از عملکرد سرمربی پرتغالی تیم، اظهار داشت: ممکن است در هفته‌های اول عملکرد سرمربی و بازیکنان خیلی خوب نباشد و ما انتظار بیشتری داشتیم، اما این موضوع با هماهنگی محقق خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی افزود: اولیویرا یک مربی بزرگ و تراکتورسازی هم تیمی بزرگ است و انتظار داریم هماهنگی بین بازیکنان و ارنجی که موردنظر سرمربی تیم است، ایجاد شود تا شاهد شرایط بهتری از تیم باشیم.

وی تأکید کرد: در هفته‌های آینده بازی‌های سخت‌تری داریم و امیدواریم از این مرحله به راحتی گذر کنیم و امتیازاتی را که باید به دست می‌آوردیم، کسب کنیم تا تیم به تعادل برسد./آ

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : تونی از تراکتور اولتیماتوم گرفته است؟

تونی از تراکتور اولتیماتوم گرفته است؟

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS