امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 22:07:38
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25801

تاریخ انتشار : 07/06/1394 - 21:00

نائب رئیس اتاق اصناف رامسر خبر داد

فعالیت 4 هزار واحد صنفی در رامسر/تداخل صنفی بزرگترین مشکل بازار رامسر

نائب رئیس اتاق اصناف رامسر گفت: تداخل صنفی در بدنه اتحادیه‌ها رسوخ کرده و موجب پدید آمدن مشکلات فراوانی برای اتحادیه‌ها شده است.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ،

 

 

علیرضا کرامتی در گفت‌وگو با مازنداصناف، اظهار کرد: رامسر 25 اتحادیه صنفی و بیش از 4 هزار واحد صنفی دارد.

وی تصریح کرد: اتحادیه لوازم ساختمانی با بیش از 600 عضو بزرگترین و اتحادیه‌های عکاسان و مطبوعات با 50 عضو کوچکترین اتحادیه‌های صنفی رامسر هستند.

نائب رئیس اتاق اصناف رامسر درباره بزرگترین مشکلات حال حاضر بازار رامسر گفت: در حال حاضر چندین موضوع بازار رامسر را می‌آزارد که تداخل صنفی در صدر این مشکلات قرار دارد.

کرامتی خاطرنشان کرد: البته در کنار مشکل تداخل صنفی که در بدنه اتحادیه‌ها رسوخ کرده و موجب پدید آمدن مشکلات فراوانی برای اتحادیه‌ها شده است؛ وجود تعداد زیادی از واحدهای صنفی فاقد پروانه نیز از مشکلات بارز رامسر است که اتاق اصناف به‌دنبال ساماندهی این موضوع است.

این عضو هیات رئیسه اتاق اصناف رامسر با بیان اینکه دستورالعمل‌های جدید، بحث بازرسی از واحدهای صنفی را مبهم کرد، افزود: بر اساس دستورالعمل جدید، مدیریت واحد بازرسی خارج از اعضای هیات مدیره برگزیده می‌شود که وظیفه‌اش نظارت بر عملکرد اتحادیه‌ها است، برخلاف گذشته که بازرسی از واحدهای صنفی را نیز بر عهده داشت.

کرامتی در پاسخ به این سوال که عدم فعالیت دائمی میدان میوه و تره‌بار در رامسر و نیز وجود دستفروشان و باری‌ها در حاشیه شهر موجب گرانی و مشکلات متعددی برای مردم شده بود، چه تصمیماتی را اتخاذ کرده‌اید، بیان کرد: به لطف و همت تعدادی از عمده‌فروشان میوه و تره‌بار رامسر، بازارچه میوه در رامسر دایر شد که این امر ضمن جلوگیری از افزایش قیمت بی‌رویه میوه، مشکل دسترسی دشوار مردم به فروشگاه‌های ارزان قیمت میوه را نیز حل کرد.

وی در پایان در مورد وضعیت کشتارگاه دامی رامسر پاسخ داد: کشتارگاه رامسر با همت مسئولان در حال ارتقا و تغییر کاربری از سنتی به صنعتی و مکانیزه شدن است که امیدواریم این امر، مشکلات این بخش را نیز برطرف سازد.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : فعالیت 4 هزار واحد صنفی در رامسر/تداخل صنفی بزرگترین مشکل بازار رامسر

فعالیت 4 هزار واحد صنفی در رامسر/تداخل صنفی بزرگترین مشکل بازار رامسر

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS