امروز چهار شنبه 04 بهمن 1396
ساعت 05:32:22
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25797

تاریخ انتشار : 07/06/1394 - 20:56

آیت‌الله طبرسی:

انگيزه مخالفت‌ها با استاندار مازندران الهی نيست

نماينده ولی فقيه با اشاره به بعضی انتقادها نسبت به مقام عالی دولت در استان گفت: انگيزه بدگويی، مخالفت‌ها و پيچيدن با استاندار مازندران انگيزه الهی نيست.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ،

 

 

آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر در هفته دولت، وجود بیش از 17 هزار شهید ترور در ایران را نشانه حقانیت شهدا و نظام جمهوری اسلامی دانست.

وی وظیفه دولت نسبت به مردم را از دیدگاه امام صادق (ع) تشریح کرد و افزود: سه وظیفه مهم دولت ایجاد امنیت، برقراری عدالت و رفاه و آسایش است.

نماینده ولی فقیه در مازندران اضافه کرد: ارتقای اقتصادی و فرهنگ دینی دو مطالبه مهم مقام معظم رهبری از دولت اسلامی است.

امام جمعه ساری تاكید كرد: مقام معظم رهبری دو كار مهم دولت روحانی را ستودند یكی ثبات اقتصادی و كاهش تورم را و دیگری به پایان رساندن مذاكرات هسته‌ای.

طبرسی خاطرنشان کرد: مسئول ارشد دولت در استان، استاندار عزیز مازندران است وی باید سیاست‌های دولت را در مازندران پیاده کند و امنیت و عدالت و رفاه برای مردم بیاورد.

وی با اشاره به بعضی انتقادها نسبت به مقام عالی دولت در استان، گفت: انگیزه بدگویی، مخالفت‌ها و پیچیدن با استاندار مازندران انگیزه نیست با وضع موجود همین كه استان را سرپا نگه بداریم، امنیت وجود داشته باشد و همین رفاه نسبی وجود داشته باشد، بسیار خوب است هر چند انتقاد داریم.

نماینده ولی فقیه در مازندران بر خصوصی‌سازی اقتصاد كشور تاكید كرد و ادامه داد: دولت باید ناظر باشد و فعالیت های اقتصادی را به بخش خصوصی واگذار كنیم و زمینه سرمایه‌گذاری فراهم شود.

طبرسی بر اجرایی كردن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تاكید كرد و یادآور شد: باید بر روی پای خود بایستیم و اشتغال جوانان را رفع كنیم كه اگر مشكل اشتغال حل شود خیلی از مسائل و گرفتاری‌ها حل می شود.

وی به مسئله پادگان ساری اشاره و اظهار کرد: از سال 68 مكاتبات اداری آغاز شد و بارها پیگیری كردیم تا از وسط شهر این پادگان منتقل شود كه با اجازه فرماندهی كل قوا مقام معظم رهبری این پادگان منتقل شد.

امام جمعه مركز استان از تلاش استاندار مازندران هم برای پیگیری و تحقق این مهم تقدیر و خاطرنشان کرد: هم استاندار و هم فرماندار و هم شورای شهر و شهردار ساری در این كار دخیل بودند كه تشكر می‌كنم.

وی مجددا از استاندار مازندران تقدیر کرد و گفت: كشورداری سخت است، استان مازندران یک استان سیاسی است و 3 میلیون جمعیت دارد و استاندار مازندران كار می‌كند و ایجاد امنیت در این سطح كار ساده ای نیست.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : انگيزه مخالفت‌ها با استاندار مازندران الهی نيست

انگيزه مخالفت‌ها با استاندار مازندران الهی نيست

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS