امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 06:38:45
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25788

تاریخ انتشار : 07/06/1394 - 20:48

چه بلایی بر سر نماینده فوتبال شهر جویبار آمده است

جویباری ها در محاصره دلالان بزرگ/سهمیه‌ای که به‌راحتی از دست می‌رود

این روز ها خبرهای خوشی از شهرستان جویبار به گوش نمی‌رسد، گویا مسئولان ورزشی و سیاسی شهر جویبار در محاصره دلالان فوتبالی قرار گرفته‌اند.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ،مازند اسپرت، مسئولان تیم فوتبال شهدای جویبار که نماینده استان مازندران در لیگ دسته دوم فوتبال کشور بود، از ادامه تیم‌داری منصرف شدند و قصد داشتند این تیم را به فروش برسانند، این موضوع زمینه‌ای شد تا پای دلالانی به استان مازندران و شهر جویبار باز شود.

تیم فوتبال شهدای جویبار به دلیل اینکه پله پله از لیگ استان به لیگ دسته دوم فوتبال کشور صعود کرده بود، ارزش بسیار زیادی برای مردم و هواداران جویباری دارد و تا حدودی موضوع فروش این تیم و حضور افرادی در اطراف این باشگاه با عنوان خریدار نگرانی‌هایی را برای مردم شهر جویبار ایجاد کرد.

از بحث حضور میثم منیعی و عدم توافق با وی تا حضور چند دلال شناخته شده استان و کشور و عدم توافق با اسپانسرهای حاضر تا حدودی نگرانی های مردم شهر جویبار را بیشتر کرده است تا جایی که هواداران جویباری خواستار دخالت امام جمعه ورزش دوست این شهر برای برطرف کردن این مشکلات شده‌اند.

تیم شهدای جویبار زیر نظر شهرداری این شهر فعالیت می‌کرد، شنیده‌های ما حاکی از این است که گویا امسال شهرداری جویبار به دلیل مشکلات مالی قصد تیم‌داری ندارد و به همین دلیل در اواخر خرداد ماه تیم شهدای جویبار با مبلغ 400 میلیون به میثم منیعی واگذار شد.

گفتنی است، میثم منیعی بازیکن سابق و منشوری استفلال تهران در جلسه‌ای که برای فروش این تیم برگزار شد، قراردادی را تنظیم می‌کند مبنی بر اینکه 50 میلیون تومان از مبلغ خرید تیم شهدای جویبار را در ابتدای قرار داد پرداخت کند و 50 میلیون دیگر را در تاریخ سی مرداد و 100 میلیون دیگر را در ماه آذر سال جاری و 200 میلیون باقی مانده را در اردیبهشت ماه 95 پرداخت کند.

اینطور که شنیده شد، به دلیل عدم انجام تعهدات، تیم فوتبال شهدای جویبار به میثم منیعی واگذار نشد و بعد از میثم منیعی افرادی قصد خرید سهمیه باشگاه شهدای جویبار را داشتند که در این بین نام دلالان بزرگی به چشم میخورد!

اما آخرین خبرها حاکی از آن است که اسپانسر جدیدی از تهران آمد که حاضر است مبلغ 600 میلیون تومان هزینه کند اما گویا مسئولان شورای شهر جویبار جواب قانع کننده‌ای به این اسپانسر نداده‌اند و احتمال اینکه این اسپانسر هم فراری شود بسیار زیاد است.

همه این کارها در حالی است که هفته آینده قرعه کشی لیگ دسته دوم فوتبال کشور برگزار خواهد شد و از مهرماه نیز این لیگ آغاز می‌شود.

صحبت ما با مسئولان ورزش دوست و نمایندگان حوزه انتخابیه این است که چرا می‌خواهند سهمیه تیمی را که روزهای شادی را برای مردم و هواداران جویباری ایجاد کرده است را به همین راحتی از این شهرستان دور کنند؟

آیا هیچ حامی در این شهرستان وجود ندارد که تیم با ارزش شهدای جویبار که به نام شهدای این شهر ثبت شده است را به دست اشخاصی که هویت شناخته شده ای دارند بسپارد؟

چرا مسئولان ورزشی و سیاسی شهرستان جویبار که پایتخت کشتی ایران و حتی جهان است توانایی مدیریت و حفظ یک تیم فوتبال در لیگ کشور را ندارند؟

مگر شادی و نشاط جوانان این شهرستان در برنامه‌های کاری مسئولان نیست؟! چه برنامه‌ای بهتر از این موضوع که هر هفته بیش از دو هزار نفر از مردم برای تشویق و تماشای بازی‌های تیم شهدای جویبار به زمین فوتبال مراجعه می‌کنند و تفریحی سالم را انجام می‌دهند؟

حال باید ببینیم واکنش مسئولان ورزشی و سیاسی شهرستان جویبار و همچنین اعضای شورای شهر و شهردار این شهر در مورد اتفاقات عجیب و غریب این باشگاه در آستانه مراسم قرعه کشی لیگ دسته دوم فوتبال کشور چه خواهد بود.

از مسئولان ورزشی و سیاسی شهرستان جویبار توقع داریم به درخواست هوادران و مردم ورزش دوست جویباری توجه کنند و این تیم را در این شهرستان حفظ کنند تا این تیم که به نام شهدای این شهرستان است به دست دلالان نیافتد!

/3004

دیدگاه شما در مورد : جویباری ها در محاصره دلالان بزرگ/سهمیه‌ای که به‌راحتی از دست می‌رود

جویباری ها در محاصره دلالان بزرگ/سهمیه‌ای که به‌راحتی از دست می‌رود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS