امروز سه شنبه 28 آذر 1396
ساعت 00:01:34
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 25784

تاریخ انتشار : 07/06/1394 - 08:38

فرماندار جویبار در جلسه شورای اداری:

عده‌ای از روز اول مذاکرات دلواپس بودند/در دولت گذشته، شعارها در اولویت قرار داشت

فرماندار شهرستان جویبار با اشاره به توافق هسته‌ای، گفت: متاسفانه عده‌‌ای از روز نخست مذاکرات هسته‌ای دلواپس بودند و به جای حمایت، تیم مذاکرات را مورد تخریب قرار می‌دادند.

عده‌ای از روز اول مذاکرات دلواپس بودند/در دولت گذشته، شعارها در اولویت قرار داشت

به گزارش خبرنگار جویباران، رضا گنجی روز گذشته در جلسه شورای اداری شهرستان جویبار با حمایت از عملکرد دولت تدبیر و امید، اظهار داشت: به دلیل سیاست‌های بسیار خوب دولت در طی این دوسال، یک آرامش نسبی در سطح جامعه به وجود آمده است.

وی با اشاره به حمایت رهبر معظم انقلاب از دولت، افزود: حمایت‌هایی که رهبر معظم انقلاب از دولت تدبیر و امید داشته است باعث شد که این دولت در بسیاری از زمینه‌ها به موفقیت‌هایی دست یابد.

فرماندار جویبار با بیان اینک در دولت گذشته مردم در شعارها در اولویت قرار داشتند، تصریح کرد: همین مردم در واقعیت زیر بدترین فشار‌های اقتصادی زندگی می‌کردند.

وی افزود: به دلیل گرانی‌هایی که ساعتی اتفاق می‌افتاد مردم در تأمین کوچکترین مایحتاج زندگی نیز دچار مشکلات فراوانی شده بودند.

گنجی با بیان اینکه مردم دیگر حوصله درگیری مسئولان با یکدیگر را ندارند، اظهارکرد: متاسفانه برخی از مسئولان به جای خدمت رسانی، برای حذف یکدیگر تلاش می‌کنند.

وی در ادامه به مذاکرات هسته‌ای نیز اشاره‌ای کرد و افزود: نباید موضوع هسته‌ای را سیاسی کرد و با آن برخورد جناحی داشت.

فرماندار جویبار تأکید کرد: مذاکره یک بده بستان است و خوشبختانه در این مذاکرات دغدغه‌ها و خطوط قرمز نظام به خوبی رعایت شده است.

وی با انتقاد از دلواپسان توافق، افزود: عده‌ای از روز اول دلواپس بودند و به جای حمایت از تیم مذاکره کننده، روش تخریب را در پیش گرفتند.

گنجی تصریح کرد: اگر این افراد خود را دلسوز نظام می‌دانند باید با ایجاد وحدت و ارائه راه حل مشکلات و دغدغه‌های موجود را رفع کنند.

وی در ادامه خطاب به مسئولان شهرستان تأکید کرد: برای اینکه جامعه را به سمت نشاط و خوشحالی برسانیم، باید به وظایفی که بر عهده ما است به خوبی عمل کنیم.

فرماندار جویبار در پایان با اشاره به توصیه‌های مقام معظم رهبری، عنوان کرد: اگر به این توصیه‌ها دقت نظر کافی داشته باشیم بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

دیدگاه شما در مورد : عده‌ای از روز اول مذاکرات دلواپس بودند/در دولت گذشته، شعارها در اولویت قرار داشت

عده‌ای از روز اول مذاکرات دلواپس بودند/در دولت گذشته، شعارها در اولویت قرار داشت

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS