امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 20:41:07
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25723

تاریخ انتشار : 06/06/1394 - 15:56

آيت‌الله خاتمي:

انگلیس پیر خرفت است/ماموريت سايت‌های بيگانه دين‌زدايی است/ساده‌لوح‌ها باور می‌كنند با آمريكا آشتي كرديم

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اينكه انگليس انگليس سابقه سياهي در انقلاب اسلامي دارد، گفت: با قاطعیت می‌گویم که انگلیس پیر خرفت است، آنها می‌خواهند دکانی را برای خود در این مملکت باز کنند و ما تا آخرین نفس و قطره خون پای عَلم ولایت‌فقیه می‌ایستیم.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ،

 

آیت‌الله سیداحمد خاتمی در مراسم نخستین سالگرد ارتحال آیت‌الله جباری امام جمعه شهرستان بهشهر و عضو خبرگان رهبری، با اشاره به بحران بازشدن یا بازنشدن سفارت انگلیس در ایران اظهار کرد: انگلیس سابقه سیاهی در انقلاب اسلامی، تشیع و ایران دارد و با قاطعیت می‌گویم که انگلیس پیر خرفت است، آنها می‌خواهند دکانی را برای خود در این مملکت باز کنند و ما تا آخرین نفس و قطره خون پای عَلم ولایت‌فقیه می‌ایستیم. 
 
وي با بيان اینکه اوباما و کری گفتند؛ «ما باید فرهنگ ایران را تغییر بدهیم»، گفت:  نشان انقلاب ما استکبارستیزی بوده و شعار مرگ بر آمریکا انقلاب ما را صادر کرده است، مردم یمن با این شعار در مقابل استکبار ایستادند، ما 180 درجه با آمریکا اختلاف داریم، آنها حزب‌الله را تروریست می‌دادند اما ما آنها را حمایت می‌کنیم. 
 
وی با اشاره به توافق هسته‌ای، اظهار کرد: برخی‌ها عنوان کردند که دیگر با این توافق همه چیز تمام شد، بعضی از ساده‌لوح‌ها هم باور می‌کنند که دیگر آشتی کردیم و چرا بگوییم مرگ بر آمریکا. 
 
امام جمعه موقت تهران ادامه داد: اصلاً توافق ما با آمریکا نبود، بلکه با 1+5 بوده است، هنوز مراحل قانونی آن طی نشده، مجلس شورای اسلامی و شورای امنیت باید توافق را تأیید کند، هنوز تأیید نشده است. 
 
وی ادامه داد: برخی‌ها درصدد رابطه با اسرائیل هستند، اما ما به فرموده امام راحل معتقدیم که اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود، اما آمریکا وظیفه تأمین منافع اسرائیل را به عهده دارد و ما با این تفکر مخالف هستیم، لذا تا آمریکا همین آمریکا است و آدم نشده و شیطنت او نیز افزایش پیدا کرده است، رهبر انقلاب و این مردم اجازه هیچ نفوذی را به آمریکا نمی‌دهند. 
 
امام جمعه موقت تهران گفت: آمریکا در پی نفوذ به ایران است و با وقاحت می‌گوید که به داعش و النصره سلاح می‌دهیم و مطمئن باشید آنها اگر در سوریه موفق بشوند به عراق می‌آیند و قصدشان این است که جلوی انقلاب اسلامی بایستند. 

وی ادامه داد: خطاب من به کسانی که کاری با شهدا، با ارزش‌ها و با نماز و عبادت ندارند نیست، خطاب من به متوجهان و نماز جمعه‌ای‌ها و عاشقان اهل‌بیت (ع) است و عرض می‌کنم که فیلم‌های مبتذل ماهواره‌ای آنتن‌های جهنمی هستند و با دیدن و تغییر با آنها، عاق شهدا می‌شوید و عاق شهدا نیز انسان را بیچاره می‌کند و به تباه می‌کشد. 

امام جمعه موقت تهران با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری درباره سبک زندگی اسلامی، گریزی به تأثیرات ماهواره در زندگی امروز مردم زد و گفت: خانواده‌ها باید بدانند که مأموریت سایت‌های بیگانه دین‌زدایی و اخلاق‌زدایی است.
 
آيت‌الله خاتمي با اشاره به ویژگی‌های بارز امام جمعه شهرستان بهشهر، گفت: آیت‌الله جباری در سال‌های آخر عمرش گفت، که «در بیش از یک‌هزار مجلس بزرگداشت شهدا شرکت و سخنرانی کردم»، و امروز سالگرد ارتحال او همزمان با یادواره شهدایی است که آن روحانی بزرگ یا نماز بر پیکرشان خوانده یا در مجلس آنها سخنرانی کرده یا در مجلس آنها حضور داشته است. 
   
وي اظهار کرد: مقام معظم رهبری در تعابیر خود اهل زیاده‌گویی نیستند، آنچه که هست بیان می‌کنند، درباره آیت‌الله جباری، ایشان را «عالم عامل»، توصیف کردند که این تعبیر، مدال ارزشمندی است، از دیگر جلوه‌های بارز این عالم عامل مردمی بودن او است که در متن مردم و با مردم بود که استقبال گسترده شما مردم در سالگرد او مهر تأییدی بر این موضوع است.

/3004

دیدگاه شما در مورد : انگلیس پیر خرفت است/ماموريت سايت‌های بيگانه دين‌زدايی است/ساده‌لوح‌ها باور می‌كنند با آمريكا آشتي كرديم

انگلیس پیر خرفت است/ماموريت سايت‌های بيگانه دين‌زدايی است/ساده‌لوح‌ها باور می‌كنند با آمريكا آشتي كرديم

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS