امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 10:22:17
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25692

تاریخ انتشار : 06/06/1394 - 00:52

موسوی نماینده اهواز در صحن علنی مجلس عنوان کرد:

موسوی نماینده اهواز در صحن علنی مجلس عنوان کرد: حاصل مدیریت زنگنه در وزارت نفت رشوه خواری استات اویل و فاجعه توتال در پارس جنوبی است

ما امروز در صنعت استراتژیکی نفت و گاز با فاجعه مدیریتی تک صدایی مواجهیم؛ فردی که در سال ۷۶ و بدون حتی یک روز سابقه علمی و مدیریتی در صنعت نفت از سر اعتماد وکلای ملت ردای وزارت نفت را پوشید و در سال ۹۲ مجدداً بر صندلی مدیریت این صنعت نشست در همان ابتدای وزارتش پیام داد همه آنهایی که در ۸ سال خانه نشینی سراغی از من نگرفتند برای رفتن از مجموعه آماده شوند؛ با این همه عقده و کینه چه فجایعی که در صنعت نفت به بار نیامد.

جویباران ـرجانیوز: سید شکر خدا موسوی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در صحن علنی در تذکری شفاهی گفت: همکاران عزیز امروز با خاطری اندوهگین و ناامید از آینده بخش مهم و کلیدی صنعت نفت، تذکر مهم به وزیر می‌دهم.

 
به گزارش رجانیوز، وی ادامه داد: ما امروز در صنعت استراتژیکی نفت و گاز با فاجعه مدیریتی تک صدایی مواجهیم؛ فردی که در سال ۷۶ و بدون حتی یک روز سابقه علمی و مدیریتی در صنعت نفت از سر اعتماد وکلای ملت ردای وزارت نفت را پوشید و در سال ۹۲ مجدداً بر صندلی مدیریت این صنعت نشست در همان ابتدای وزارتش پیام داد همه آنهایی که در ۸ سال خانه نشینی سراغی از من نگرفتند برای رفتن از مجموعه آماده شوند؛ با این همه عقده و کینه چه فجایعی که در صنعت نفت به بار نیامد.
 
بر پایه خبر منتشر شده فارس، موسوی گفت: آقای زنگنه ۸ سال مدیریت شما در صنعت نفت محصولش شد رشوه‌خواری استات اویل و فاجعه عملکرد توتال در پارس جنوبی که عمداً بخش ایرانی را کمتر از بخش قطری توسعه داد و قرار داد ننگین کرسنت که فهرست بلند بالای رشوه‌خواران و مفسدان این قرارداد، الان در مسئولیت‌های وزارت نفت جولان می‌دهند و در حال معامله‌های میلیاردی به نفع خود و خانواده‌هایشان هستند.
 
وی خطاب به وزیر نفت ادامه داد: کی می‌خواهید از قلع و قمع نیروهای مؤمن و متدین وزرات نفت دست‌بردارید؟ شما تا الان هم مشمول رحمت و رأفت نظام اسلامی شده‌اید.
 
عضو فراکسیون نفت و گاز مجلس گفت: آقای زنگنه شما چه دشمنی با مدیران لایق و انقلابی وزارت نفت دارید که پاکسازی آنان را با روشهایی از جمله فشار آوردن و تهمت زدن به سازمان‌ها و سهام‌داران آنها انجام می‌دهید؟ آقای وزیر چرا به رئیس بنیاد مستضعفان فشار آوردید که تنها کاشف نفت در دریای خزر را و فنی‌ترین مدیر نفتی ایران یعنی مهندس خادمی مدیر عامل شرکت حفاری شمال را برکنار کند؟
 
موسوی با ابراز تأسف برای رئیس بنیاد مستضعفان که باید نماد و الگوی انقلابی بودن و در خط رهبری بودن باشند گفت: وی متأسفانه به خواسته این وزیر غیرانقلابی در برکناری کاشف نفت خزر تن داد.
 
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی خطاب به زنگنه اظهار داشت: آقای زنگنه شما بیش از ۱۰۰ نفر از نیروهای انقلابی و مدیران تحصیلکرده دانشکده نفت را که عمدتا سوابق ممتاز مدیریتی داشتند بخاطر اینکه در دولت قبل بودند اخراج کردید؛‌ آقای زنگنه آیندگان حتما ما را نخواهند بخشید که شما را با بند کرسنتی‌ات و حلقه مدیران دو پاسپورتی‌ات و خیانتی‌هایی که به مملکت ایران کردید به وزارت رسانیدیم؛‌ بعید می‌دانم شما جز به داشتن شناسنامه ایرانی دیگر علاقه و عرق و تعصبی به ایران اسلامی داشته باشید.
 
 

 

/30004

دیدگاه شما در مورد : موسوی نماینده اهواز در صحن علنی مجلس عنوان کرد: حاصل مدیریت زنگنه در وزارت نفت رشوه خواری استات اویل و فاجعه توتال در پارس جنوبی است

 موسوی نماینده اهواز در صحن علنی مجلس عنوان کرد: حاصل مدیریت زنگنه در وزارت نفت رشوه خواری استات اویل و فاجعه توتال در پارس جنوبی است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS