امروز جمعه 24 آذر 1396
ساعت 11:59:08
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25673

تاریخ انتشار : 06/06/1394 - 00:35

گزارش مشروح تجمع اعتراضی«نفوذ آمریکا، از برجام»+عکس

رسایی: اکثریت نمایندگان مخالف متن برجام هستند و از آسیب‌هایی که در آن وجود دارد اطلاع دارند

دانشجویان با سر دادن شعارهایی مانند «نماینده ملت نظارت نظارت»،« سکوت هر مسلمان خیانت است به اسلام» ،«مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا» و با در دست داشتن پلاکاردهایی با شعارهایی همچون «با برجام انقلاب خمینی نمی‌رسد به سرانجام»، «بازرسی را نمی‌پذیریم چه مدیریت شده چه نشده»، «چرخی که می چرخد چرخ تعامل با مستکبران است»، «نه تحمیل نه تحقیر قطع مسیر ذلت»، «لغو تحریم‌ها هشت سال دیگر مطرح است» ، «اجرای پروتکل الحاقی پذیرفته شد نماینده عزیز شما چه طوری؟» مرگ بر آمریکا، «مجلس در کجای امور است؟»، «توافق وین راه نفوذ آمریکاست»، «برجام اسب تروای آمریکا» و ... از نمایندگان مجلس خواستند تا با بررسی متن برجام حفره‌های نفوذ دشمنان به کشور را بسته و اجازه ندهند پیشرفت هسته‌ای ما متوقف شود.

جویباران ـ

رجانیوز: جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاه‌های تهران عصر سه‌شنبه در اعتراض به روند کند بررسی برجام در مجلس و همچنین برخورد نیروی انتظامی با دانشجویان معترض به بازگشایی سفارت انگلیس در مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

تجمع اعتراضی”نفوذ آمریکا، از برجام” مقابل مجلس شواری اسلامی با موضوع اعتراض به روند کند بررسی برجام در مجلس و عدم رویکرد استکبارستیزانه دولت و همچنین اعتراض به ضرب‌وشتم و بازداشت دانشجویان و خبرنگاران در تجمع یکشنبه مقابل سفارت انگلستان با پلاکاردهای با مضمون “دیکتاتوری ذلت نفرین بر این سیاست” و “آزادی اندیشه امنیتی نمیشه” برگزار شد.

بیش از ۵۰۰ نفر از دانشجویان با شعار “الله‌کبر،خامنه‌ای رهبر” و “مرگ بر ضد ولایت فقیه”، “نه سازش نه تسلیم، نبرد با آمریکا”، “مسلمان می‌میرد سازش نمی‌پذیرد”، “هیهات من الذله”، “نماینده ملت نظارت نظارت”، “نماینده ملت اعتراض اعتراض”، “مرگ بر انگلیس، مرگ بر آمریکا”، “مجلس بی‌کفایت شریک جرم دولت”، “خون شهیدان ما قابل اکسید نیست”، “این است شعارملت قطع مسیر ذلت” نسبت به کندی بررسی برجام در مجلس اعتراض کرده خواستار بررسی سریع‌تر برجام و اعلام نتایج آن به افکار عمومی شدند.

IMG19182772

گفتنی است، در این تجمع پلاکاردهایی با شعارهای همچون «با برجام انقلاب خمینی نمی‌رسد به سرانجام»، «بازرسی را نمی‌پذیریم چه مدیریت شده چه نشده»، «چرخی که می چرخد چرخ تعامل با مستکبران است»، «نه تحمیل نه تحقیر قطع مسیر ذلت»، «لغو تحریم‌ها هشت سال دیگر مطرح است» ، «اجرای پروتکل الحاقی پذیرفته شد نماینده عزیز شما چه طوری؟» مرگ بر آمریکا، «مجلس در کجای امور است؟»، «توافق وین راه نفوذ آمریکاست»، «برجام اسب تروای آمریکا» و … به چشم می‌خورد. همچنین دانشجویان با در دست داشتن نمادی از «اسب تروا» آن را نماد برجام آمریکایی اعلام کردند.

IMG191909mlk17

حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده تهران، مهرداد بذرپاش عضو هیات رئیسه مجلس، حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی نژاد نماینده مردم دشتستان، حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان نماینده تهران و محمدحسن آصفری نماینده اراک هم در جمع دانشجویان تجمع‌کننده حضور یافتند.

سخنان حمید رسایی در میان دانشجویان

حمید رسایی در تجمع دانشجویان گفت: خیر مقدم عرض می کنم به عزیزانی که با دغدغه دفاع از نظام جمهوری اسلامی و هم چنین دفاع ازحقوق ملت ایران امروز در اینجا حضور پیداکردند، این دغدغه ناشی از توجه شما است.

وی ادامه داد: دانشجو باید ما مسئولین را رصد کند هر کجا که حرکت ما برخلاف آرمان ها و اصول انقلاب بود و پایمان را از خطوط قرمزی که با خون شهدا مشخص شده و توسط جانشین ولی عصر و ولی فقیه تبیین می شود هر جا پایمان را فراتر بگذاریم وظیفه جنبش انقلابی تذکر و هشدار به ما مسئولین است.

photo_2015-08-26_13-16-02

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: براساس قانون اساسی و فرمایشات مقام معظم رهبری ما فقط خطوط قرمز داریم، ما خطوطی به رنگ دیگری نداریم برای همین شاید حرکت امروز شما نقض خطوط بنفش باشد اما هدفتان دفاع از خطوط قرمز نظام است.

رسایی ادامه داد: در این روزها متاسفانه شاهد بودیم فضای بسته جامعه با دستور دولت محترم و با رویکرد این دولت روز به روز در حال افزایش است. پس از مصاحبه روحانی که برای اولین بار منتقدان را با الفاظ بد خطاب نکرد یک هفته بعد هفته نامه ۹ دی توقیف شد، کیهان و رجانیوز تذکر گرفتند و وطن امروز به دادگاه ارجاع داده شد. این در حالی است که وقتی نگاه می کنیم می بینیم هیچ یک از رسانه ها خطوط قرمز نظام را نقض نکردند.

وی تاکید کرد: تنها جرم نقض خطوط بنفش بوده است؛ پس از این اقدام بلافاصله می بینیم که به بی بی سی مجوز می دهند، به حزبی مجوز فعالیت می دهند که بیشتر اعضای آن قبلا در حزب منحله مشارکت بودند آن ها خطوط قرمز را نقض می کنند و از آن ها حمایت می شود در اینجا حقوق بشر نقض می شود و با آن ها برخورد می کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به تجمع اعتراضی چند روز گذشته دانشجویان در مقابل سفارت انگلیس اظهار داشت: در این تجمع طی حرکت ناجوانمردانه کسانی که در اعتراض به کشوری که رهبر انقلاب آن را انگلیس خبیث خیانت می کند تنها به دلیل اعتراض به جنایت های این دولت خبیث به بدترین شکل با دانشجویان برخورد می شود؛ باید نام لانه روباه را بر سفارت انگلیس ثبت کنیم، سفارت آمریکا لانه جاسوسی بود و این سفارت لانه نیرنگ و روباه.

رسایی افزود: دیروز با بدترین شکل با افراد برخورد شد در حالی که آقای رحمانی فضلی می گوید این ها بدون مجوز تجمع کرده بودند. باید بداند وزیر کشور اگر فتنه گرانی که امثال مایکل لدینی که امروز آمد و پشت صحنه آن ها را روشن کرد و اگر عناصر مورد حمایت انگلیس روبه روی وزارت کشور بایستند و بخواهند همین آقای رحمانی فضلی را از تاج و تخت بیرون بکشند شما را حمایت نمی کنند همین هایی که کتک خوردند از وزارت کشور دفاع می کنند.

IMG19182064

شما از این که با وزیر خون خوار فرانسه عکس بگیرید احساس افتخار می کنید

وی ادامه داد: ما درگیر برادرانی هستیم مانند برادران یوسف ما درگیر آن کسانی هستیم که چشم شان بسته شده و دیگر آیات روشن را نمی بینند ما حق برادری را به جا می آوریم اما شما نه؛ شما به وعده های انگلیس خبیث اعتماد کردید شما از این که با وزیر خون خوار فرانسه عکس بگیرید احساس افتخار می کنید اما ما پیروزی را معلوم شدن ذلت آن ها می دانیم.

نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت: باید وقایع برخورد با تجمع کنندگان مقابل سفارت انگلیس را پیگیری کنیم. شما دانشجویان حرف تان را بزنید اما خسته نشوید این مطالبه گری باید صورت بگیرد.

نقطه اصلی که دوره پسا توافق را مورد هدف قرار داده اراده انقلابی ملت ایران است

رسایی تاکید کرد: نقطه اصلی که دوره پسا توافق و یا توافق آن را یکجا مورد هدف قرار داده اراده انقلابی ملت ایران است.

وی ادامه داد: در این دوره منتظر برداشتن تحریم ها نباشید که باقی می مانند منتظر نباشید که تهدید به حمله نظامی نشویم بلکه این مسئله متحمل تر است خودشان این را می گویند و شواهد هم این را نشان می دهد.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: بعد از توافق ژنو به ظریف گفتم براساس آنچه که گفته می شود اگر به آنچه که باید عمل کنید عمل شود تنها تحریم های هسته ای لغو می شود اما تحریم های مربوط به دفاع از تروریسم و صنایع موشکی باقی می ماند آیا این درست است؟ وی در پاسخ گفت ما فقط در بحث هسته ای مذاکره می کنیم.

 شما کاسبان تحریم دارید با تحریم کاسبی می کنید

رسایی ادامه داد: بارها نیز مقامات آمریکایی از جمله اوباما و کری در مجلس سنای آمریکا گفتند تحریم ها بر سر جای خود باقی می ماند بنابراین آن ها گفتند بعد از توافق به اسم حقوق بشر می توانیم تحریم کنیم اکنون ما می گوییم شما کاسبان تحریم دارید با تحریم کاسبی می کنید، به مردم وعده دروغین می دهید که بتوانید آرای آن ها را در انتخابات به دست آورید باید بدانید که به گندم ری نخواهد رسید این وعده الهی است.

وی اظهار داشت: اخیرا رهبر انقلاب در تایید تیم مذاکره کننده به دلایلی نکاتی را فرمودند و ما سربازیم و اجازه نمی دهیم آنچه ایشان در مورد تیم مذاکره کننده به کار بردند گفته شود و نه اجازه به کار بردن آن را داریم ما تنها برجام را نقد می کنیم.

رهبر معظم انقلاب در تایید مذاکره تا به حال چیزی نگفته است

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: رهبر انقلاب تا به حال در مورد تیم مذاکره کننده تعبیراتی داشتند اما در تایید مذاکره تا به حال چیزی نگفته است و گفتند کلید حل مشکلات کشور در لوزان و وین و ژنو نیست بلکه در داخل کشور است. ایشان فرمودند دشمن با این توافق به دنبال نفوذ است این زیباترین و دقیق ترین گفته ای است که تا به حال درباره این توافق صورت گرفته است.

رسایی تصریح کرد: دانشجویان عزیز در دوره پسا توافق به دنبال روزنه های نفوذ دشمن باشید وظیفه ما این است این روزنه های نفوذ را برای ملت ایران روشن کنیم.

وی تاکید کرد: برخی منتقد به مجلس هستند و ما می گوییم که زود است تردید نکنید اگر افرادی هم چون لاریجانی و روحانی می دانستند آوردن برجام به مجلس رای اعتماد دارد منتظر ما نمی ماندند و تا حالا صد بار لایحه برجام را به مجلس می آوردند.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: برآورد آن ها این است که اکثر نمایندگان مخالفند و می دانند آسیب های برجام چیست.

با توجیحات کودکانه برجام را به  مجلس نمی آورند

رسایی تصریح کرد: توافق نامه به این مهمی که نص صریح و اصولی ۱۲۵ و ۱۷۷ قانون اساسی است می گوید باید برجام به مجلس آورده شود اما با توجیحات کودکانه به مجلس نمی آورند چون می دانند به احتمال خیلی زیاد برجام اعتماد نمایندگان را جلب نخواهد کرد.

وی تصریح کرد: اما چرا روحانی امروز اصرار دارد که برجام در شورای عالی امنیت ملی بررسی شود؟ ما مخالف شورای عالی امنیت ملی نیستیم اما طبق اصل ۱۷۶ قانون اساسی مصوبات مجلس بدون تایید رهبری هیچ ارزش و قابلیت اجرا ندارد اما چرا علاقه دارند این توافق نامه در آنجا بررسی شود اکثریت ترتیب شورای عالی امنیت ملی مربوط به دولت است عیبی ندارد ما این نهاد را قبول داریم و مصوبه ای که به تایید رهبر برسد به روی چشم می گذاریم.

13940603001572_75186_PhotoL

مذاکرات شورای عالی امنیت ملی در افکار عمومی مطرح نمی شود

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: اما مهمترین نکته ای که وجود دارد این است که در پای شورای عالی امنیت ملی بسته است مذاکرات این شورا در افکار عمومی مطرح نمی شود اما دست مجلس باز است به همین دلیل مهدی هاشمی هفته گذشته علیه تریبون مجلس صحبت کرد و گفت: بعضی ها در مجلس از این تریبون استفاده می کنند  هر چه دلشان می خواهد می گویند شما فکر می کنید هاشمی این حرف را به خاطر مدح هایی که از وی می شود گفت؟ این حرف را زد چون از تریبون مجلس چند سال است که محاکمه هاشمی مطالبه می شود بارها و بارها از این تریبون ستون فتنه به لرزه درآمد.

بررسی برجام از پشت تریبون مجلس دروغ بزرگ توافق هسته ای را نشان می دهد

رسایی ادامه داد: بررسی برجام از پشت تریبون مجلس این توافق را آشکار می کند روزنه های نفوذ این توافق را مشخص می کند توافق هسته ای یک دروغ بزرگ است.

وی افزود: مشخص خواهد شد که توافق هسته ای منافع ملت ایران را تامین نمی کند ما در تمام این مدت یک کلمه تایید کننده از دلسوزترین مقام مسئول در نظام جمهوری اسلامی یعنی رهبر نشنیده ایم با این که اگر این توافق یک پیروزی بزرگ بود همان گونه که ایشان برای پیروزی تیم والیبال تبریک می گویند برای آن نیز تبریک می گفتند.

نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد: اگر نگاه کنید می بینید تحریم ها به جای خود باقی می ماند و امکان حمله نظامی تقویت شده است به گونه ای که سخنگوی آمریکایی ها می گوید ما طی این توافق زمینه حمله بیشتری به ایران داریم همان گونه که این اتفاق بیش از این در لیبی و عراق افتاد.

IMG19191141

رسایی تصریح کرد: آنها به مراکز نظامی ما دسترسی خواهند داشت این را پشت تریبون مجلس می گویم اگر فکر می کنید پیروز شدید که نشدید این را بدانید که اکثریت مردم نظاره گر هستند و شما نباید از بازگویی واقعیات بترسید خدا با راستگویان است.

این توافق ابهت نظام جمهوری اسلامی را مورد هدف قرار داده است

وی افزود: این توافق ابهت نظام جمهوری اسلامی را مورد هدف قرار داده است آن ها نمی دانند سطح جمهوری اسلامی در دفاع از خود چه قدر است و می خواهند که به این مسئله دسترسی پیدا کنند این ابهام نظامی یکی از نکات اصلی است که آن ها را از حمله نظامی بازداشته است و این آن چیزی است که آن ها تصمیم گرفتند به آن برسند.

کور و کرند کسانی که گرگ صفتی آمریکا و انگلیس را نمی بینند

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: نفوذ هرگز با چهره کریه استکبار ممکن نیست هرگز گرگ با ظاهر خود نمی تواند به یک گله گوسفند حمله کند گرگ با ظاهر هم رنگ می آید روباه برای رسیدن به طعمه خود سریع حرفش را نمی زند کور و کرند کسانی که گرگ صفتی آمریکا و انگلیس را نمی بینند و به حرف  هایشان دل خوش می کنند.

رسایی ادامه داد: یکی از مقدمات نفوذ این است که دستگاه های محاسباتی طرف مقابل به هم بریزد چند ماه پیش رهبر انقلاب در دیدار با ما اعلام کرد همان گونه که شیطان برای نفوذ به مومن دستگاه محاسباتی را به هم می ریزد غرب برای نفوذ در جمهوری اسلامی دستگاه محاسباتی مسئولین را به هم می ریزد باید به آن مسئولی که می گوید آب خوردن و شرایط جوی آب و هوا همگی به تحریم ها گره زده شده گفت این دستگاه محاسباتی اش به هم ریخته شده است.

وی تصریح کرد: آن کسی که در دانشگاه می گوید آمریکایی ها با یک بمب سیستم نظامی ما را به هم می ریزند و امروز پای میز مذاکره می نشینند دستگاه محاسباتی اش به هم ریخته و نمی تواند سر بزنگاه تصمیم بگیرد.

نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد: در دوره پسا توافق مسئولین ما چیزهایی می گویند و طرف غربی چیزهای دیگر. مسئولین می گوید با توافق مشکلات اقتصادی و گرانی حل نمی شود اما آمریکایی ها می گویند اگر توافق نمی کردیم امکان حمله نظامی به ایران وجود نداشت و این که امروز با توافق به دست آوردیم هیچ گاه با حمله نظامی به دست نمی آمد.

رسایی ادامه داد: قلب اقتصاد تولید کشور بورس است هم بعد از لوزان هم وین و هم ژنو شاهد بودیم که بورس کشور سقوط کرده است چون بازار با ضرب و زوب تکان نمی خورد بلکه واقعیت ها را نگاه می کنند و وقتی دیدند که بورس تکان نخورد مسئولین اعلام کردند که بعد از توافق مشکلات اقتصادی حل نمی شود.

وی اظهار داشت: از این رو به حرف مقام معظم رهبری می رسیم که ایشان فرمودند آمریکایی ها بیش از ما به توافق نیاز دارند. مهمترین دلیل من برای اینکه مجلس نباید زیر این ذلت نامه را مهر تایید بزند این مسئله است.

نماینده مردم تهران در مجلس در پایان خاطر نشان کرد: در دوره پساتوافق فهمیدیم تنها رهبر انقلاب راستگوترین راستگو بودند و ایشان همواره واقعیت ها را به مردم اعلام کرده اند.

آئین‌نامه داخلی مجلس اجازه بررسی متن برجام را به ما می‌دهد/حضور وزیر خارجه انگلیس را در کشور را جدی می‌گیریم

 مهرداد بذرپاش عضو هیأت رئیسه مجلس در تجمع امروز دانشجویان معترض به روند بررسی کند برجام که در مقابل مجلس شورای اسلامی برگزار شد، گفت:‌ در این روزها اتفاق خوبی که رخ داد این بود که کمیسیون ویژه‌ای برای بررسی برجام شکل گرفت اگرچه دیر این کار انجام شد ولی اتفاق خوبی بود که رخ داد.

وی در خصوص این کمیسیون اظهار داشت: در این کمیسیون مقرر شد اعضا بازدیدی از سایت نطنز، فردو، آب سنگین اراک، رآکتور تهران و UCF اصفهان و برخی صنایع نظامی داشته باشند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مقرر شد در محل سایت‌ها و مراکز مختلف، با کارشناسان امر جلسات بررسی برجام در موضوعات مختلف را برگزار کنیم.

وی افزود: همچنین قرار شد از تیم‌های مذاکره کننده ایران که طی ۱۲ سال گذشته با طرف غربی در پرونده هسته‌ای مذاکره کرده‌اند، دعوت کنیم تا در جریان سوابق مذاکرات قرار گرفته و از نظرات کارشناسی آنان راجع به برجام استفاده کنیم.

بذرپاش ادامه داد: دولت قبول ندارد که مجلس برجام را بررسی کند و می‌گوید خودمان آن را بررسی می‌کنیم ولی آئین‌نامه داخلی مجلس این اجازه را به ما می‌دهد که متن برجام را بررسی کنیم.

وی تصریح کرد: مجلس از ۲۹۰ نفر نماینده با ۲۹۰ سلیقه مختلف تشکیل شده و نباید توقع داشت که از آن یک صدا بیرون بیاید ولی ما تلاش خود را می‌کنیم تا به خطوط قرمز نظام توجه شود و منافع ملت حفظ شود.

این نماینده مجلس با اشاره به بازگشایی سفارت انگلیس در ایران افزود: حضور وزیر خارجه انگلیس را در کشور جدی می‌گیریم همانطور که در گذشته ورود طرف‌های غربی را جدی گرفتیم.

وی افزود: همه از اتفاقاتی که در رابطه با مسئله هسته‌ای رخ می‌دهد، نگران هستند. متأسفانه در هفته دولت به جای اینکه شاهد خدمات و کارهای دولت باشیم شاهد بویدم به بی‌بی‌سی اجازه فعالیت داده شد.

بذرپاش اظهار داشت: عده‌ای قصد دارند فضا را دو قطبی کنند و ما باید بسیار مراقب باشیم و نگذاریم دشمنان به خواسته‌های خود دست پیدا کنند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس گفت: تا پایان شهریورماه فاز اول فعالیت‌های کمیسیون ویژه برجام انجام می‌شود و در نیمه دوم مهرماه نیز فعالیت آن وارد فازهای دیگر می‌شود.

 

 

 

photo_2015-08-26_13-16-15

دانشجویان در پایان این تجمع اعتراضی بیانیه ای به شرح ذیل صادر کردند:
بسم الله الرحمن الرحیم

آن هایی که خواب آمریکا را می بینند، خدا بیدارشان کند. (سید روح الله الموسوی الخمینی)

با اندکی تامل در متن توافقنامه و حواشی آن، هر انسان بصیری در می یابد که آمریکایی ها از این توافق به دنبال نفوذ سیاسی، امنیتی، اقتصادی و از همه مهمتر نفوذ فرهنگی در جمهوری اسلامی بوده اند و همان اهداف شوم مقابله با انقلاب اسلامی و براندازی نظام جمهوری اسلامی را دنبال می کنند. همان طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی هم تصریح کردند که «نیّت آنها این بود که از این مذاکرات و از این توافق، وسیله‌ای پیدا کنند برای نفوذ در داخل کشور.»

با کمال تاسف باید گفت که متن توافق شده هم کاملا چنین زمینه ای را برای دشمنان قسم خورده ی انقلاب اسلامی فراهم می کند و در مقابل، دست جمهوری اسلامی را در همه این زمینه ها می بندد و به گفته خودشان و به تایید منافقین داخل کشور که بعضا در مناصب عالی کشوری هم قرار دارند، این تازه آغاز برنامه ی نفوذ آن هاست و می خواهند این روند را در موضوعات دیگر هم پیگیری کنند.

شما نمایندگان  ملت در مجلس شورای اسلامی قسم خورده اید که «همواره به استقلال و اعتلای کشور و حفظ حقوق ملت و خدمت به مردم پایبند باشید و در گفته ها و نوشته ها و اظهار نظرها استقلال کشور و آزادی مردم و تامین مصالح آن ها را مد نظر داشته باشید.»

ما اساتید و دانشجویان بسیجی از شما می خواهیم که در برابر چنین توافقی که نه تنها یک توافق خوب نیست، بلکه با عبور از خطوط قرمز ملت، حتی نمره قبولی هم نگرفته است و استقلال و عزت و اعتلای کشور را از بین می برد و مصالح ملت را زیر پا می گذارد، فریاد اعتراض برآورید و از تصویب آن خودداری نمایید.

اگر امروز  به دلیل ملاحظات سیاسی و حزبی یا به سبب عدم اطلاع و پیگیری از چنین توافق ذلت باری پیش‌گیری نکنید و راه نفوذ امریکا و دیگر مستکبران را نبندید در روز قیامت به پیشگاه خدای متعال هیچ پاسخی نخواهید داشت. این ملت اعم از استاد و دانشجو و اصناف دیگر مردم، و شهدای انقلاب اسلامی و در راس همه امام امت شاهد بر شما هستند و حجت را بر شما تمام کرده اند. باشد که راه حق را برگزینید.

 

 
 

/3004

دیدگاه شما در مورد : رسایی: اکثریت نمایندگان مخالف متن برجام هستند و از آسیب‌هایی که در آن وجود دارد اطلاع دارند

رسایی: اکثریت نمایندگان مخالف متن برجام هستند و از آسیب‌هایی که در آن وجود دارد اطلاع دارند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS