امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 11:12:35
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25661

تاریخ انتشار : 05/06/1394 - 16:22

رئیس اتاق اصناف فریدونکنار:

فریدونکنار کشتارگاه و میدان میوه و تره‌بار ندارد

رئیس اتاق اصناف فریدونکنار گفت: متاسفانه ما در فریدونکنار نه کشتارگاه داریم و نه میدان میوه و تره بار؛ که این امر علاوه بر مشکلات و دردسرهای فراوانی که برای بازاریان این صنوف ایجاد کرده، سبب تحمیل هزینه مضاعف بر بازاریان و در نتیجه افزایش قیمت تمام‌شده برای مشتریان شده است.

جویباران ـ

به گزارش خبرنگار بلاغ،

مهدی باقرزاده در گفت‌وگو با مازنداصناف، اظهار کرد: فریدونکنار 31 اتحادیه صنفی و 4 هزار واحد صنفی فعال دارد.

وی افزود: اتحادیه‌های پوشاک و خواروبار با بیش از 200 عضو بزرگترین و اتحادیه های خرازی و آلومینیوم کاران با 50 عضو کوچکترین اتحادیه‌های صنفی فریدونکنار هستند.

رئیس اتاق اصناف فریدونکنار در پاسخ به این سوال که بزرگ‎ترین مشکلات حال حاضر بازار فریدونکنار چه مواردی است؛ بیان کرد: عدم هماهنگی لازم و مناسب بین ادارات مرتبط با اتاق اصناف نظیر نیروی انتظامی و شهرداری بزرگ‌ترین مشکل حال حاضر بازار و اتاق اصناف فریدونکنار است.

این مسئول تصریح کرد: این عدم هماهنگی و تعامل متقابل سبب شده تا بابت پلمب واحدهای صنفی غیرمجاز و فاقد پروانه و کنترل دستفروشان در معابر شهر با مشکلات عدیده‌ای مواجه شویم.

باقرزاده در ادامه اظهاراتش درباره مشکلات بازاریان فریدونکنار خاطرنشان کرد: متاسفانه ما در فریدونکنار نه کشتارگاه داریم و نه میدان میوه و تره بار؛ که این امر علاوه بر مشکلات و دردسرهای فراوانی که برای بازاریان این صنوف ایجاد کرده، سبب تحمیل هزینه مضاعف بر بازاریان و در نتیجه افزایش قیمت تمام‌شده برای مشتریان شده است.

وی در ضمن اشاره به این نکته که فروشندگان سیار بلای جان کسبه فریدونکنار شده اند، تاکید کرد: اگر از هزینه های پروانه کسب، دارایی، عوارض شهرداری، آب، برق، گاز و کارگر بگذریم، هزینه اجاره مغازه در فریدونکنار از یک تا 2 میلیون تومان است که فروشندگان سیار به راحتی و بدون هیچ هزینه‌ای در جلوی این واحدها بساط پهن کرده و سبب اختلال در بازار می شوند.

رئیس اتاق اصناف فریدونکنار ضمن ابراز امیدواری به مساعدت و همکاری بیشتر مسئولان ارگان ها و نهادهای مرتبط با اصناف، گفت: با تغییرات جدیدی که در بخش اماکن نیروی انتظامی رخ داده است، امیدواریم شاهد تغییرات مثبت و سازنده‌ای در این بخش باشیم.

/3004

دیدگاه شما در مورد : فریدونکنار کشتارگاه و میدان میوه و تره‌بار ندارد

فریدونکنار کشتارگاه و میدان میوه و تره‌بار ندارد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS