امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 05:07:24
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25656

تاریخ انتشار : 05/06/1394 - 16:18

فرماندار بابل:

ادارات بابل برای برجسته کردن توافقات هسته‌ای حتی یک بنر هم نصب نکردند

فرماندار بابل گفت: جای بسی تاسف است ادارات فضاسازی مناسبی برای برجسته کردن توافقات هسته‌ای انجام نداده و حتی یک بنر هم نصب نکردند.

جویباران ـ

به گزارش خبرنگار بلاغ،

محمدتقی عباس‌پور در جلسه دهیاران بخش مرکزی بابل با تبریک ولادت امام رضا (ع) و هفته دولت گرامی‌داشت شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: بخش مرکزی دارای قابلیت‌های زیادی بوده که وجود بخشدار مرکزی در داخل فرمانداری رحمت است.

وی با اشاره به اینکه دهیاران منتخب مردم هستند مشتری‌مداری را سرلوحه کارهای دهیاران برشمرد و افزود: تکریم ارباب رجوع در رسیدگی به مشکلات مردم، توجه به عمران و آبادانی روستاها، مردم‌مداری و پاسخگویی به مردم از وظایف اصلی دهیاران است.

فرماندار بابل با بیان اینکه دهیاران باید مجری قانون و سیاست‌های دولت باشند خطاب به دهیاران، تصریح کرد: در چارچوب قانون و مقررات پاسخگوی مردم باشند.

عباس‌پور به مسئله انتخابات اشاره کرد و ادامه داد: در بحث انتخابات امین مردم، امین دولت و امانت‌دار باشید، به هیچ‌وجه حق ندارید جهت‌گیری له یا علیه اشخاص داشته باشید بلکه باید با ایجاد فضای مناسب و آرام بی‌دغدغه و بی‌طرفانه حضور مردم در انتخابات را پررنگ کنیم.

این مسئول با بیان اینکه هیچ مسئولی حق ندارد نظرات شخصی را در انتخابات لحاظ کند، خاطر‌نشان کرد: با متخلفان انتخاباتی به شدت برخورد می‌کنم.

فرماندار بابل موضوع اشتغال را از دغدغه‌های اصلی استاندار مازندران برشمرد و یادآور شد: در راستای اجرای سیاست‌های دولت باید با بسیج امکانات، در رفع بیکاری تلاش کنیم.

وی توجه به صنایع تبدیلی،حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی، حمایت از موسسات تولیدی و کارخانجات را برای اشتغال‌زایی موثر عنوان کرد و افزود: با بروکراسی اداری سرمایه‌گذاران را دلسرد نکرده بلکه زمینه اشتغال جوانان را توسط این شرکت‌ها فراهم کنیم.

عباس‌پور بهره‌گیری از آموزش‌های فنی‌وحرفه‌ای را یک فرصت در راستای سیاست‌های دولت برشمرد و گفت: دهیاران به موضوع فنی‌وحرفه‌ای در روستاها توجه ویژه کنند.

این مسئول به توفیقات هسته‌ای در دولت تدبیر و امید اشاره کرد و ادامه داد: جای بسی تاسف است ادارات فضاسازی مناسبی برای برجسته کردن توافقات هسته‌ای انجام نداده و حتی یک بنر هم نصب نکردند.

فرماندار بابل کاهش تورم در دولت تدبیر و امید را از دیگر توفیقات دولت برشمرد و گفت: کاهش تورم 45 درصدی به زیر 15 درصد از توفیقات در دولت تدبیر و امید در دو سال گذشته است که سبب ایران‌هراسی در جهان شده است.

/3004

دیدگاه شما در مورد : ادارات بابل برای برجسته کردن توافقات هسته‌ای حتی یک بنر هم نصب نکردند

ادارات بابل برای برجسته کردن توافقات هسته‌ای حتی یک بنر هم نصب نکردند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS