امروز شنبه 05 اسفند 1396
ساعت 19:44:00
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25652

تاریخ انتشار : 05/06/1394 - 16:13

5 وب‌سایت که نگاه ما به جهان را تغییر می‌دهند

در اینترنت می توانید روش هایی جدید برای مقایسه کشور خود با دیگر کشورهای جهان پیدا کنید یا داشته های کشور خود را با دیگران مقایسه کنید. به طور کلی، مردم در حال حاضر از چگونگی کارکرد جهانی که در آن زندگی می کنند، آگاه‌تر هستند.

جویباران ـ

به گزارش خبرنگار بلاغ،

اینترنت این امکان را فراهم کرده است تا هر چیزی درباره جهان را فرا بگیریم، با مردم نقاط مختلف در ارتباط باشیم و یا اطلاعات جدید درباره مکانی که در آن زندگی می کنیم را کسب کنیم. در اینترنت می توانید روش هایی جدید برای مقایسه کشور خود با دیگر کشورهای جهان پیدا کنید یا داشته های کشور خود را با دیگران مقایسه کنید. به طور کلی، مردم در حال حاضر از چگونگی کارکرد جهانی که در آن زندگی می کنند، آگاه‌تر هستند. در ادامه پنج وب سایت را معرفی می کنیم که می توانند اطلاعات شما را درباره جهان بیش از پیش و به روشی سرگرم کننده افزایش دهند.

True Size Of

5 وب سایت که نگاه ماه به جهان را تغییر می دهند

این وب سایت امکان مقایسه اندازه کشورها با یکدیگر را فراهم می کند. نقشه های بسیاری در این وب سایت وجود دارند که اجازه می دهند جهان را از نگاهی متفاوت نظاره گر بوده و اندکی بیشتر درباره آن تامل و تفکر کنید. در این وب سایت به راحتی می توانید اندازه کشورهایی مختلف را با قرار دادن طرح گرافیکی از آنها روی یکدیگر و بدون ایجاد مانع یا تداخل مقایسه کنید.

Mercator Puzzle Redux

5 وب سایت که نگاه ماه به جهان را تغییر می دهند

در این وب سایت که شامل یک بازی معمایی می شود، مجموعه ای تصادفی از کشورها ارائه شده و از کاربر خواسته می شود تا آنها را در جای درست خود قرار دهد. برخی مواقع این چالش سخت‌تر از آن چیزی است که به نظر می رسد.

Global Trend Tracker

5 وب سایت که نگاه ماه به جهان را تغییر می دهند

کشورها تنها توده هایی زمینی در اندازه مختلف نیستند بلکه مجموعه ای از افراد را در بر می گیرند که بسیاری از آنها آنلاین بوده و در حال جستجوی موضوعات مورد علاقه خود هستند. در این وب سایت می توانید جریان های محبوب در جهان را مشاهده کنید و از این که مردم در نقاط مختلف جهان چه چیزهایی را بیشتر جستجو می کنند، آگاه شوید.

Visa Mapper

5 وب سایت که نگاه ماه به جهان را تغییر می دهند

در این وب سایت می توانید از وضعیت ویزا پیش از سفر به کشورهای مختلف آگاه شوید. در ابتدا باید این مساله که شهروند کدام کشور هستید را مشخص کرده و سپس نقشه موجود در سایت شرایط ویزا برای سفر به کشور یا کشورهای مد نظر شما را نشان می دهد.

Radio ISS

5 وب سایت که نگاه ماه به جهان را تغییر می دهند

در این وب سایت ترکیب استریم زنده ویدئویی از ایستگاه فضایی بین المللی و یک نقشه همزمان از موقعیت مکانی آن را شاهد هستیم که با صدایی از نزدیک‌ترین ایستگاه رادیویی زمینی همراهی می شوند.

/3004

دیدگاه شما در مورد : 5 وب‌سایت که نگاه ما به جهان را تغییر می‌دهند

5 وب‌سایت که نگاه ما به جهان را تغییر می‌دهند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS