امروز شنبه 28 بهمن 1396
ساعت 23:10:40
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25648

تاریخ انتشار : 05/06/1394 - 16:09

حجت‌الاسلام قرائتی:

سیاسیون ما اگر قرآنی بودند می‌توانستند بهتر عمل کنند

حجت‌الاسلام قرائتی با تأکید بر لزوم آشنایی بیشتر با قرآن، گفت: سیاسیون ما اگر قرآنی بودند می‌توانستند در فعالیت‌های خود بهتر عمل کنند.

جویباران ـ

به گزارش خبرنگار بلاغ،

حجت‌الاسلام محسن قرائتی در دوره آموزشی اندیشه‌های آسمانی که در تالار ابن هیثم دانشگاه فرهنگیان برگزار شد، خطاب به دانشجویان معترض به وزارت ارشاد، اظهار کرد: بنده ۳۰ سال معاون وزیر ارشاد بودم و در طول دوران ریاست نهضت سواد آموزی ۵۰ اشکال از این نهضت پیدا کردم؛ اما هیچ گاه برای حل مشکلات به دنبال ارگان خاصی نبودم؛ شما نیز اگر می‌خواهید موفق شوید باید به خود متکی بوده و توان حل مشکلات را داشته باشید.

وی با انتقاد از اینکه آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها دروس بی‌محتوا تدریس می‌کنند، بیان کرد: متاسفانه مسئولان ما در خواب هستند و نمی‌دانند باید آنچه نیاز دانشجو است را تدریس کنند.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور با تأکید بر ازدواج به موقع، گفت: تأخیر در ازدواج سبب بدپسندی جوانان و بسیاری عواقب دیگر می‌شود.

قرائتی بر لزوم حذف آداب و رسوم اشتباه در ازدواج تأکید کرد و بیان داشت: ازدواج امری است که نباید آن را به تأخیر انداخت و همه برای حل مشکل ازدواج جوانان باید یک نهضت و بسیج راه انداخته و در این زمینه تلاش کنند.

وی ادامه داد: متأسفانه ما با دست خود آداب و رسوم اشتباه را در ازدواج رواج داده‌ایم که اکنون این آداب و رسوم‌ها همانند طنابی ما را در بر گرفته است که نمی‌توانیم از آن رهایی یابیم.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور با بیان اینکه ما نماز را نشناخته‌ایم، تصریح کرد: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد باید روش دعوت دیگران به نماز و همچنین راه جذب جوانان به سمت دین را بیاموزند.

قرائتی با تأکید بر لزوم آشنایی بیشتر با قرآن، اظهار کرد: سیاسیون ما اگر قرآنی بودند می‌توانستند در فعالیت‌های خود بهتر عمل کنند.

وی با انتقاد از اینکه دانشمندان ما در ساده‌ترین کلمات می‌مانند، خاطرنشان کرد: شما دانشجویان اگر می‌خواهید برای کشور مفید باشید با مطالعه و آگاهی سطح دانش خود را بالا ببرید.

/3004

دیدگاه شما در مورد : سیاسیون ما اگر قرآنی بودند می‌توانستند بهتر عمل کنند

سیاسیون ما اگر قرآنی بودند می‌توانستند بهتر عمل کنند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS