امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 02:36:17
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25596

تاریخ انتشار : 04/06/1394 - 17:46

ذوق‌زدگی مدیرعامل آب منطقه‌ای و مدیرکل اوقاف مازندران از یک تقدیرنامه/معیار تقدیر از این 2 مدیر چه بود؟

مدیرانی که با دریافت لوح سپاس از مدیرکل صدا و سیما مازندران ذوق زده شده و اقدام به ارسال پیامک انبوه کردند، اعلام کنند که شبکه تبرستان در طول سال چه مبلغی بابت حضورشان در این شبکه از بودجه فرهنگی به این رسانه پرداخت می‌کنند؟

جویباران ـ

به گزارش خبرنگار بلاغ،

 

 

کارمندشمال، مدیرکل صدا و سیمای مازندران در اقدامی از مدیرعامل آب منطقه‌ای و مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران تقدیر کرد.

در تقدیرنامه مدیرکل صدا و سیمای مازندران آمده است: آگاهی‌بخشی، امیدآفرینی و اطلاع‌رسانی به‌موقع از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از سوی رسانه استانی به مردم شریف مازندران، جز با همکاری شبانه‌روزی و احساس مسئولیت مدیران سختکوش و لایقی چون شما امکان‌پذیر نبود، پاسخگویی مناسب و مستمر جنابعالی که موجب افزایش رضایت عمومی در سطح استان را فراهم آورده است، ارج نهاده و از تعامل روزافزون شما با صدا و سیمای استان استقبال می‌کنیم.

البته اینکه مدیران استان باید پاسخگوی رسانه‌ها باشند شکی در آن نیست به این دلیل که هر کسی مسئول است، همیشه مورد سوال است، حداقل اینکه مدیرانی که با دریافت لوح سپاس از مدیرکل صدا و سیما مازندران ذوق زده شده و اقدام به ارسال پیامک انبوه کردند، اعلام کنند که شبکه تبرستان در طول سال چه مبلغی بابت حضورشان در این شبکه از بودجه فرهنگی به این رسانه پرداخت می‌کنند؟

با توجه به علاقه‎مندی بسیاری از مدیران به دوربین، دلیل اینکه این مدیران نمی‌توانند در این شبکه حضور داشته باشند را نیز اعلام کنند تا حداقل جریان اطلاع‌رسانی در این حوزه تکمیل شود، با این اقدام مدیرکل صدا و سیما، سایر مدیران به افرادی رسانه‌گریز تبدیل می‌شوند که احساس می‌شود.

در صورتی که سایر مدیران استان هم از لحاظ اعتباری اجازه داشته باشند، بدشان نمی‌آید هرازچندگاهی بر پرده سیمای مازندران ظاهر شوند.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : ذوق‌زدگی مدیرعامل آب منطقه‌ای و مدیرکل اوقاف مازندران از یک تقدیرنامه/معیار تقدیر از این 2 مدیر چه بود؟

ذوق‌زدگی مدیرعامل آب منطقه‌ای و مدیرکل اوقاف مازندران از یک تقدیرنامه/معیار تقدیر از این 2 مدیر چه بود؟

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS