امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 04:39:36
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25594

تاریخ انتشار : 04/06/1394 - 17:44

استاندار مازندران:

هستم و به كارم ادامه مي دهم/برخی می‌خواهند میز و صندلی خاندانی شود/نمره مازندران در كشور «الف» است

استاندار مازندران در نشست خبري درباره تغییر استاندار مازندران از سوی برخی افرادی که می‌خواهند میز و صندلی خاندانی شود مطرح است، گفت: از همان اول برخی‌ها قافله را باختند و نمی‌خواهند یک روستایی از قشر زحمت‌کش استان را متحول کند.

جویباران ـ

به گزارش خبرنگار بلاغ،

 

 

ربیع فلاح‌جلودار امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه میز و صندلی برای من ارزشی ندارد، افزود: تاکنون هر مسئولیتی که به من واگذار شد با میل شخصی خارج شدم.

 

فلاح نمره مازندران را در سطح کشور «الف» دانست و اظهار کرد: وزیر کشور به من اعلام کردند گوش به هیچ حرفی ندهم و با قاطعیت به کارم در مازندران ادامه دهم.

استاندار مازندران استفاده از نیروهای کارآمد در مسند فرمانداری را بهره‌مندی از توانمندی‌ها دانست و تصریح کرد: با توجه به اینکه از استان‌هایی هستیم که مورد انتقاد قرار می‌گیریم از ظرفیت‌های جدید و قدیم در انتخاب فرمانداران استفاده شده است.

 

این مسئول ادامه داد: در برخی از شهرستان‌ها جابه‌جایی فرمانداران را داشتیم و در برخی از شهرها افرادی که در این سال‌ها گوشه‌نشین بودند استفاده شده است.

استاندار مازندران درباره بحث تغییر استاندار مازندران از سوی برخی افرادی که می‌خواهند میز و صندلی خاندانی شود مطرح است، گفت: از همان اول برخی‌ها قافله را باختند و نمی‌خواهند یک روستایی از قشر زحمت‌کش استان را متحول کند.

 
فلاح مهم‌ترین مشکل مازندران را اشتغال‌زایی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی دانست و گفت: با وجود یک‌هزار و 70 مرکز آموزشی در مازندران با دستگاه‌های اجرایی کارآفرین برای مهارت‌آموزی و اشتغال جوانان هماهنگ شده است.
 
 
فلاح با اعلام اینکه سفر رئیس‌جمهور در مازندران در اوایل پاییز امسال اتفاق می‌افتد، اظهار کرد: پروژه‌های اولویت‌دار استان در زمینه اقتصادی و اشتغال‌زایی تعریف شده است.
 
وی تعامل با نمایندگان مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی را از برنامه‌های استانداری دانست و افزود: برنامه‌های توسعه‌ای مازندران به صورت متوازن در همه شهرها انجام می‌شود.

استاندار مازندران با بیان اینکه در مازندران فضای بین بخش خصوصی و دولتی باید مستحکم شود، افزود: از ظرفیت سفرهایی که به خارج از کشور انجام می‌شود برای توسعه مازندران استفاده می‌شود.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : هستم و به كارم ادامه مي دهم/برخی می‌خواهند میز و صندلی خاندانی شود/نمره مازندران در كشور «الف» است

هستم و به كارم ادامه مي دهم/برخی می‌خواهند میز و صندلی خاندانی شود/نمره مازندران در كشور «الف» است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS