امروز شنبه 28 بهمن 1396
ساعت 23:13:47
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25467

تاریخ انتشار : 02/06/1394 - 00:20

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

مسئولین دشمنی استکبار را باور کنند/ وزیر اقتصاد خود مصیبت زده است

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز دشمن از مسیر فرهنگی در غالب اقتصادی وارد نظام مقدس جمهوری اسلامی شده اند تا بتواند هویت ملی و ایرانی ما و اقتدار و عزت ملت ایران را با نفوذ به ظاهر اقتصادی و در باطن فرهنگی خدشه دار کند.

جویباران ـ

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، مهدی عیسی زاده در گفت و گو بای آناج با اشاره به بیانات رهبری در مورد نفوذ سیاسی و اقتصادی آمریکا به کشور اظهار داشت: کودتای 28 مرداد درس عبرتی به مسوولین سیاسی و اقتصادی جامعه ایران بود. بعد از اینکه مصدق به پشتیبانی آیت الله کاشانی پیروز شدند با نفوذ انگلیسی ها آقای کاشانی را کنار زدند و به وسیله مصدق چنان کودتایی شد که آب از آب تکان نخورد!

وی ادامه داد: نفوذ انگلیسی ها به قدری در کشور زیاد بود که به تمام پیکره جامعه نفوذ کرده بود و در نتیجه چماق بدست های انگلیسی به خیابان ها آمدند و به نام شاه، انقلاب را سرنگون کردند و خود به پیروزی رسیدند.

وی افزود: اتفاقات عظیمی که در طول تاریخ پر فراز و نشیب جمهوری اسلامی ایران افتاده است، دشمنان انقلاب چون آمریکا و انگلیس را نیز برای ما شناسانده است.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا و غرب همه تلاش های خود را کردند و هشت سال دفاع مقدس و جنگ و حمله نظامی را به ما تحمیل کردند و انواع ناآرامی ها در شمالغرب و شمال کشور را ایجاد کردند و حتی انواع فتنه ها را در کشور بوجود آوردند.

وی تصریح کرد: امروز از مسیر فرهنگی در قالب اقتصادی وارد نظام مقدس جمهوری اسلامی شده اند تا بتوانند هویت ملی و ایرانی ما و اقتدار و عزت ملت ایران را با نفوذ به ظاهر اقتصادی و در باطن فرهنگی خدشه دار کنند و کشورمان را به خود وابسته کنند و غیرت ایرانی را چه بسا کاهش دهند.

وی عنوان کرد: مسوولین کشوری باید این مسائل را رصد کنند و دشمنی استکبار را به صورت جدی باور کنند و میدان را برای ورود دشمنان ایران اسلامی باز نکنند.

عیسی زاده یادآور شد: ملت ایران ملت هوشمند و کاردان و توانمند است و همچنان باید به اقتصاد مقاومتی و ایرانی پافشاری کنند البته این به این معنی نیست که از علم خارجی برای این اقتصاد بهره نبریم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار آناج مبنی بر نحوه رسیدگی به جرم سران فتنه در رابطه با نقش آنان در افزایش تحریم ها، بیان داشت: کسانی که از رأفت جمهوری اسلامی استفاده کرده و به سمت دشمنان ایران اسلامی دست دراز کرده اند، لیاقت بخشش و گذشت را ندارند و  قطعاً این دستها باید قطع شود، و این هم با بازوی قدرتمند و ساطور تیز قوه قضاییه امکان پذیر است. قطعاً قوه قضاییه باید وارد میدان شود و این مورد صرفا از اختیارات شورای عالی امنیت ملی نیست.

وی در خصوص شب واریز یارانه‌ها و مصیبت خواندن این روز توسط دولت نیز، اذعان کرد: این از ضعف آقای طیب نیا است که این حرف ها را میزند، مسوول کسی است که نتوانسته سرمایه دار را از غیر سرمایه دار تشخیص دهد و یارانه‌ی اقشار پردرآمد را حذف کند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: کشوری که سالیان سال است یارانه پرداخت می کرد و به همه هم پرداخت می کرد و هیچ مصیبتی هم نداشت، برای طیب نیا مصیبت می شود و به نظر من خود طیب نیا انسانی مصیبت زده است که این مسئله را در غالب مصیبت می داند.

وی اضافه کرد: انتظار داشتیم آقای طیب نیا که مرد اقتصادی این کشور است عدد و رقم یارانه که عدد بالایی نیست برای خود مصیبت نداند، همین الان هم با دنیای غرب آشتی کرده اند، مبالغ آزاد شده کشور  را به جای صرف در همایش‌ها به ملت بدهند.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : مسئولین دشمنی استکبار را باور کنند/ وزیر اقتصاد خود مصیبت زده است

مسئولین دشمنی استکبار را باور کنند/ وزیر اقتصاد خود مصیبت زده است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS