امروز جمعه 04 اسفند 1396
ساعت 07:41:01
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25464

تاریخ انتشار : 02/06/1394 - 00:17

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

تضعیف شورای نگهبان به نظام ضربه می‌زند/ مسئولین مواظب سفارت انگلیس باشند!

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب با صراحت تمام گفتند که در برابر نفوذ آمریکا مقابله خواهند کرد، آمریکا مذاکرات هسته‌ای را آغازی برای نفوذ خود می‌داند اما طبق فرمایش امام خامنه‌ای ما به جز هسته‌ای هیچ مذاکره‌ای با آمریکا نخواهیم داشت.

جویباران ـ

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، محمد صالح جوکار در گفت‌وگو با  آناج، با اشاره به اهداف شوم آمریکا علیه ایران، اظهار داشت: آمریکایی‌ها قطعنامه برجام را زمینه‌ای برای نفوذ در ایران و دخالت در امور می‌دانند. آنان به دنبال مقاصد اصلی خود هستند و مسایل هسته‌ای بهانه‌ای بیش نیست.

باید به فکر بعد از برجام بود

وی ادامه داد: آمریکایی‌ها با نفوذ در کشور می‌خواهند در مسایل سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دخالت کنند، درحال حاضر آنچه که مهم است در دستور کار قرار دادن اقدامات بعد از برجام است.

آمریکا مذاکره را نقطه آغاز نفوذ می‌داند/به جز هسته‌ای مذاکره‌ای در کار نیست

وی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب با صراحت تمام گفتند که در برابر نفوذ آمریکا مقابله خواهند کرد، آمریکا مذاکرات هسته‌ای را آغازی برای نفوذ خود می‌داند اما طبق فرمایش حضرت آیت الله خامنه‌ای ما به جز هسته‌ای هیچ مذاکره‌ای با آمریکا نخواهیم داشت و در برابر این ماهیت سلطه جویانه ایستادگی خواهیم کرد.

تضعیف شورای نگهبان به نفع نظام نیست/اگر شورای نگهبان نبود مجلس جای مفسدان می‌شد

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اظهارات آقای روحانی در خصوص شورای نگهبان نهایت کم لطفی به این نهاد است، گفت: شورای نگهبان نهادی انقلابی است و تضعیف آن آسیب‌های جدی را در پی دارد.

وی افزود: جایگاه شورای نگهبان برای اسلامیت و جمهوریت نظام واجب است و تضعیف آن به هیچ وجه به نفع نظام نیست، نبود این شورا به مجلس ضربه می‌زند و افراد نالایق به بهارستان راه می‌یابند.

مسئولین مواظب سفارت انگلیس باشند

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر بازگشایی سفارت انگلیس در ایران و احتمال نفوذ بریتانیا در ایران، ابراز کرد: مسئولین باید خیلی مواظب باشند، گذشته انگلیس پر از خیانت و شیطنت است، مبادا در غفت مسئولین سفارتخانه انگلیس تبدیل به خانه جاسوسی و تفرقه افکنی شود.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : تضعیف شورای نگهبان به نظام ضربه می‌زند/ مسئولین مواظب سفارت انگلیس باشند!

تضعیف شورای نگهبان به نظام ضربه می‌زند/ مسئولین مواظب سفارت انگلیس باشند!

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS