امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 13:03:16
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25371

تاریخ انتشار : 30/05/1394 - 16:21

فرمانده قرارگاه سازندگی قرب کوثر خبر داد

اجرای۲۲۰ پروژه عمرانی محرومیت‌زدایی روستاها در مازندران

فرمانده قرارگاه سازندگی قرب کوثر از اجرای ۲۲۰پروژه عمرانی محرومیت‌زدایی در استان مازندران خبر داد و گفت: این پروژه‌ها با اعتبار۶میلیارد و ۴۸۵میلیون تومان قرارداد بسته شد که تاکنون ۶میلیارد و۲۷۵میلیون تومان از این رقم پرداخت شد.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ، نوشهرآنلاین، سیدضیاءالدین حزنی در آیین افتتاح طرح‌های عمرانی محرومیت‌زدایی روستایی مازندران در نوشهر شهرستان نوشهر اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور مردم از روستاها، محلات، دبیرستان‌ها و دانشگاه‌های غیرنظامی است و در حقیقت از روز اول با مردم

وی مردم‌داری و مردم‌نوازی را از رویکردهای اصلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دانست و افزود: سپاه در کنار تمام ماموریت‌های خویش به دنبال محرومیت‌زدایی و محروم‌نوازی است.

فرمانده قرارگاه سازندگی قرب کوثر با اشاره به دیگر اهداف این قرارگاه خاطرنشان کرد: کاهش فقر و محرومیت، پیوند مردم با نظام جمهوری اسلامی، ایجاد محبوبیت برای نظام، اثبات کارآمدی نظام، ایجاد بارقه امید و نشاط در مردم، رشد اقتصادی مردم و بهبود وضعیت معیشت مردم از مهم‌ترین این اهداف است.

وی نمایش شکوه نظام، حفظ شور و شعف برای پاسداری از نظام و جلوگیری از کاهش شور و شوق و حل مشکلات مردم محروم و ترمیم خرابی و آبادانی کشور را از دیگر اهداف پروژه‌های محرومیت‌زدایی روستاها بیان کرد.

حزنی با بیان اینکه چگونگی عرض ادب به ساحت شهدا توسط مردم را مثال‌زدنی خواند و افزود: مازندران یکی از استان‌هایی است که در زمینه ساخت و بازسازی مساجد و حوزه‌های علمیه به دلیل کمبود مسجد و روحانی مشکل داشته و نیاز به حمایت دارد.

وی عنوان کرد: 80 درصد از طرح‌های ما زود بازده و عام‌المنفعه است و بدون مهندسی فنی و تخصصی در راستای محبوبیت‌زایی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برقراری امنیت و کارآمدی برای این نظام است.

فرمانده قرارگاه سازندگی قرب کوثر با بیان اینکه ورود ما به حوزه طرح‌ های عمرانی محرومیت‌ زدایی صرفا به معنای اینکه مسئول محرومیت‌ زدایی باشیم نمی باشد، تصریح کرد: ۹۰درصد از پروژه‌‌‌های قرارگاه سازندگی قرب کوثر در قالب پروژه‌های عمرانی است و همچنین این قرارگاه در بخش کشاورزی نیز در ۹استان کشور پروژه‌های قابل توجهی را اجرایی کرد.

وی با تاکید بر راه‌اندازی مجمع خیرین مسجد ساز در استان مازندران، بیان کرد: با دقت در سابقه کارآیی مساجد در طول تاریخ کشور ما خدمت به نظام از سوی مساجد برای همه روشن است، بنابراین برای ساخت و تکمیل مساجد باید اقدامات اساسی صورت بگیرد.

حزنی در پایان حمایت از طرح‌های زکات را ضروری برشمرد و گفت: ارائه آمار و اطلاعات مربوط به روستاهای محروم استان مازندران، آمارمربوط به تعداد مساجد استان و گزارشی از فقر و محرومیت در روستاهای این استان از مهم‌ترین درخواست‌های قرارگاه سازندگی قرب کوثر برای کاهش محرومیت‌زدایی در تمام روستاهای کشور است.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : اجرای۲۲۰ پروژه عمرانی محرومیت‌زدایی روستاها در مازندران

اجرای۲۲۰ پروژه عمرانی محرومیت‌زدایی روستاها در مازندران

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS