امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 19:16:55
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25360

تاریخ انتشار : 28/05/1394 - 17:22

بیک‌زاده:برخی داوران شخصیتشان را زیر سوال می‌برند

بازیکن تیم فوتبال صبا گفت: برخی داوران به گونه‌ای قضاوت می‌کنند که شخصیت داوران دیگر را هم زیر سوال می‌برند.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ،هاشم بیک‌ زاده در خصوص شرایط تیم فوتبال صبا وضعیت داوری در هفته‌های گذشته و همچنین مسائلی که در مورد تیم ملی مطرح می‌شود صحبت‌هایی را انجام داد که در زیر می‌خوانید:


ابتدا از صبا شروع کنیم و اینکه این تیم در سه هفته گذشته سه تساوی به دست آورد.

ما تمرینات خود را دیر آغاز کردیم و کارهای بدنی و تاکتیکی زیادی انجام ندادیم. با این وجود نباید در سه بازی مساوی می‌کردیم و هم‌اکنون حداقل باید 7 امتیاز داشتیم. در دو بازی گذشته داور اشتباهاتی داشت که به ضرر ما تمام شد. گرچه در بازی مقابل گسترش هم روز ما نبود اما در آن دیدار هم نباید تساوی می‌کردیم. امیدوارم بتوانیم در دو بازی آینده نتایج خوبی کسب کنیم و در بالای جدول قرار بگیریم و پس از تعطیلات شرایط بهتری داشته باشیم.

کار کردن با علی دایی چگونه است؟

ما تمرین‌های خوبی داریم و امیدوارم با تلاش بازیکنان بتوانیم نتایج خوبی هم کسب کنیم. دایی مربی بزرگی است و خیلی دوست دارم که با او کار کنم. امیدوارم که در ادامه بتوانیم به نتایج خوبی هم برسیم. جدای از اینکه دایی همشهری من است او را بسیار دوست دارم و امیدواریم که نتایج خوبی را کسب کنیم.

قضاوت بابک وسیله‌بر در دیدار مقابل گسترش فولاد حاشیه‌های زیادی داشت و حتی پس از بازی این داور به خاطر توهین‌هایی که کرده بود محروم شد. هر چند که خودش معتقد است رفتار بدی نداشته است.

واقعا بعضی از داوران شخصیت سایر داوران را زیر سوال می‌برند. من نمی‌گویم که همه آنها چنین رفتاری را انجام می‌دهند اما برخی از روی قصد و غرض سوت می‌زنند انگار با بازیکن یا مربی لج می‌کنند و قضاوت‌هایی می‌کنند که شأن و شخصیت داوران دیگر را هم زیر سوال می‌برند.

برخی‌ها معتقدند که قضاوت‌هایی که علیه تیم صبا صورت می‌گیرد به خاطر اتفاقاتی است که برای محسن قهرمانی به وجود آمد و سوت زدن برخی داوران را به حمایت از قهرمانی ربط می‌دهند.

این دیگر به وجدان خود داوران برمی‌گردد. در دو بازی گذشته داوری‌های خوبی برای ما انجام ندادند. در بازی با گسترش فولاد قبل از اینکه توپ به دست بازیکن ما بخورد داور نقطه پنالتی را نشان داد که وقتی اعتراض کردیم و از او علت را جویا شدیم او با لحن بدی با ما صحبت کرد و واقعا متأسفم که چنین داورانی در لیگ برتر قضاوت می‌کنند. او طرز صحبت کردن هم بلد نبود. اشتباه وجود دارد اما نباید این اشتباهات تأثیرگذار باشد.دنبال توجیه و بهانه نیستیم اما وقتی یک اشتباه چندین بار تکرار می‌شود باید جلوی آن را گرفت.

در این هفته مقابل راه آهن قرار می‌گیرید. این بازی را چگونه ارزیابی می‌کنی؟

بازی سختی داریم اما برای کسب 3 امتیاز به میدان خواهیم رفت. امیدوارم که شانس با ما یار باشد و بازیکنان هم تلاش کنند تا بتوانیم اولین 3 امتیاز خود را در لیگ کسب کنیم.

در مورد تیم ملی صحبت کنید. گذرنامه جلال علی‌محمدی و خودت دریافت شده در حالیکه خبری از امیرحسین صادقی نیست.

به هر حال این مسئله به سلیقه سرمربی برمی‌گردد. امیرحسین هم بازیکن شایسته‌ای است و در اردوهای آینده در کنار تیم خواهد بود. ما امیدواریم سهمیه بیشتری از صبا در تیم ملی حضور داشته باشد. مطمئنا بازیکنان خوبی در این تیم هستند. من هم امیدوارم که بتوانم به تیم ملی کشورم کمک کنم و مثمر ثمر باشم.

انتقادهایی از کی‌روش می‌شود که چرا مرخصی‌اش طولانی شده و لیگ را زیر نظر ندارد؟

وقتی برنامه‌های تیم ملی هماهنگ نشده سرمربی بیاید چه کاری بکند؟! او 5-4 سال است که در ایران فعالیت می‌کند و بازیکنان را می‌شناسد همچنین همکارانش هم مسابقات لیگ را زیر نظر دارند. صحبت کردن در مورد عدم حضور کی‌روش شیطنت است. اگر او بیاید چه اتفاقی می‌افتد. چنین صحبت هایی درست نیست که مطرح می‌کنند. به جای این صحبت‌ها بروند و امکانات و شرایط را برای تیم ملی فراهم کنند. یکسری افراد بیکار هستند و تنها در مورد این مسائل صحبت می‌کنند. تیم ملی برای همه است. باید همه دست به دست هم بدهیم تا تیم موفق باشد. بازی‌های سختی را پیش رو داریم. در این چند سالی که با کارلوس کار کرده‌ام متوجه شده‌ام که او کارش را بلد است و می‌داند که چگونه شرایط را پیش ببرد. فکر می‌کنم با او روزهای خوبی برای صعود به جام جهانی خواهیم داشت. بهتر از کارلوس چه کسی را می‌خواهند بیاورند؟ امیدوارم شرایط و امکانات برای تیم ملی مهیا شود تا بتوانیم در وضعیت بهتری کار خود را دنبال کنیم./آ
 

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : بیک‌زاده:برخی داوران شخصیتشان را زیر سوال می‌برند

بیک‌زاده:برخی داوران شخصیتشان را زیر سوال می‌برند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS