امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 09:31:37
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25357

تاریخ انتشار : 28/05/1394 - 17:21

گل‌محمدی پیش از رویارویی با پرسپولیس چه گفت؟

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: متاسفانه ما و پرسولیس شرایطی داریم که هر 2 تیم نیاز به این 3 امتیاز دارند.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ،یحیی گل‌محمدی در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و پرسپولیس اظهار داشت: متاسفانه ما و پرسولیس شرایطی داریم که هر 2 تیم نیاز به این 3 امتیاز دارند بعد از 3 بازی شرایط راضی‌کننده‌ای نداریم انتظار بیشتری از خودمان داشتیم فکر می‌کنم همین انگیزه گرفتن امتیاز باعث می‌شود شاهد یک بازی خوب باشیم.


وی ادامه داد: این مسئله باعث می‌شود که بازی هجومی شاهد باشیم امیدوارم هر تیمی خوب بازی کند برنده شود. برد خوبی مقابل استقلال داشتیم و روحیه بخش بود. امیدواریم بازی خوبی انجام شود البته ما هادی محمدی و قاسم حدادی فر را به علت مصدومیت نداریم.

وی در مورد اشتباهات داوری در هفته سوم تصریح کرد: نمی‌توانیم کتمان کنیم که مشکل داوری وجود ندارد. امیدواریم وضعیت بهتر شود از خودم شروع می‌کنم که باید آرامش بهتری در داوران ایجاد کنیم. باید به آنها اعتماد کنیم اینکه کمیته و دپارتمان داوری بخواهند وضعیت را حل کنند بعید است .همه اجزای فوتبال باید سعی کنیم آرامش خوبی به داوران بدهیم.

سرمربی ذوب‌آهن تصریح کرد: معتقدم باید اعتماد کنیم و هفته به هفته بهتر شود. هر چه به این مسئله بپردازیم مسئله حل نخواهد شد فقط باید اعتماد کنیم.

وی در مورد خط حمله پرسپولیس و اینکه این تیم در خط دفاعی اشتباده دارد گفت: اینکه در بازی‌های قبلی اشتباهات فردی داشتند دلیل نمی‌شود در بازی آینده هم اشتباه داشته باشند. برانکو مربی بزرگی است و قطعا در جهت برطرف کردن آن تلاش کرده اینکه بخواهیم دلمان را به این اشتباهات خوش کنیم دردی را دوا نمی کند. کارمان سخت است زیرا پرسپولیسی‌ها با تمام انگیزه ظاهر می‌شوند. امیدوارم بتوانیم فشار حملات پرسپولیس را خنثی کنیم.

گل‌محمدی در مورد نبود حسینی گفت: کنار زمین نمی‌شود کار زیادی کرد ما در تمرینات کار خود را انجام دادیم شاید یک نفر از بالا بهتر بتواند به ما کمک کند.

وی در مورد اینکه آیا پرسپولیس به لیگ باز می گردد گفت: بازی‌های پرسپولیس به من امیدواری داد. از هواداران می‌خواهم از تیم حمایت کنند چون بازیکنان خوبی دارد. به این مسئله شک ندارم که آنها می‌توانند با این بازیکنان و کادر فنی موفق باشند./آ
 

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : گل‌محمدی پیش از رویارویی با پرسپولیس چه گفت؟

گل‌محمدی پیش از رویارویی با پرسپولیس چه گفت؟

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS