امروز سه شنبه 03 بهمن 1396
ساعت 19:35:13
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25335

تاریخ انتشار : 28/05/1394 - 17:06

دلایل استعفای تاجداران از هیات مدیره اتاق اصناف بابل

برابر آیین نامه ماده 36 بند 13 متن استعفانامه پس از طرح در اجلاس عمومی باید به رأی گذاشته شود و در صورت موافقت اجلاس برای تصویب و اجرا به کمیسیون نظارت شهرستان ارسال شود.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ،

 

سیدمهدی تاجداران در گفت‌وگو با مازنداصناف، اظهار کرد: برای ابراز علنی اعتراض به برخی عملکردها از سمت خود در اتاق اصناف بابل استعفا دادم.

وی افزود: همانطور که در متن استعفانامه بنده آمده، برای اینکه بازار به آرامش برسد و هم اینکه اعتراضی باشد بر برخی عملکردهای برخی افراد در اتاق اصناف بابل، اقدام به استعفا از سمت خود کردم.

دبیر اتاق اصناف بابل اضافه کرد: برخی افراد در اتاق اصناف بابل با بداخلاقی‌ها و دخالت‌های بیجا در امور اتحادیه‌ها سبب ایجاد تنش و ناآرامی در بین اعضای هیات مدیره‌های اتحادیه‌های صنفی بابل می‌شوند.

تاجداران در پاسخ به این سوال که برخی‌ها علت استعفای شما را حمایت از خانم پوررضا عنوان کرده‌اند، خاطرنشان کرد: برخی‌ها سمت‌وسوی استعفای بنده را به این موضوع جهت داده‌اند؛ هر چند این موضوع هم یکی از دلایل استعفای بنده به‌شمار می‌رود، چرا که در چند ماه اخیر تحت عناوین مختلف نظیر مدارک جعلی پروانه خانم پوررضا و مشکل مکان واحد صنفی ایشان و ... اقدام به چالش و تنش در اتاق اصناف و اتحادیه مربوطه کرده‌اند که باوجود تایید صریح شهرداری از این موضوع، زیر بار نرفته و همچنان کارشکنی و بهانه‌جویی می‌کنند.

وی ضمن تاکید بر این نکته که نمی‌توان خیلی از حرف‌ها را بازگو کرد، اضافه کرد: تنش‌های موجود سبب بحران‌های مدیریتی آقای لعلی رئیس اتاق اصناف بابل شده که ایشان نیز از این موضوع خاطرشان مکدر است.

دبیر اتاق اصناف بابل در پایان درباره علت رأی‌گیری پس از تقدیم استعفانامه در اجلاس عمومی، بیان کرد: برابر آیین نامه ماده 36 بند 13 متن استعفانامه پس از طرح در اجلاس عمومی باید به رأی گذاشته شود و در صورت موافقت اجلاس برای تصویب و اجرا به کمیسیون نظارت شهرستان ارسال شود.

گفتنی است پس از تایید متن استعفانامه تاجداران از سوی کمیسیون نظارت بابل، خانم پوررضا عضو ذخیره اتاق اصناف بابل به بدنه هیات مدیره اضافه خواهد شد.

شایان ذکر است در صورت اتفاق این امر، با برگزاری مجدد انتخابات داخلی اتاق اصناف بابل برای هریک از اعضای هیات مدیره تعیین سمت صورت می گیرد؛ باید منتظر بود و دید چه اتفاقاتی در انتظار هیات مدیره اتاق اصناف بابل است.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : دلایل استعفای تاجداران از هیات مدیره اتاق اصناف بابل

دلایل استعفای تاجداران از هیات مدیره اتاق اصناف بابل

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS