امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 10:20:42
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25311

تاریخ انتشار : 28/05/1394 - 00:42

معاون وزیر راه و رئیس سازمان هواپیمایی کشور:

عدم‌احساس‌امنیت‌مردم‌در‌سفرهای‌هوایی

معاون وزیر راه و رئیس سازمان هواپیمایی کشور در خصوص ایمنی پروازها گفت: مردم احساس ایمنی نمی کنند و از سر اجبار و ضرورت هواپیما سوار می شوند؛ مردم شاید به زبان نیاورند اما آشکار است که به صنعت هوایی اعتماد ندارند.

جویباران ـ

به گزارش پایگاه 598،مهندس علی عابدزاده معاون وزیر راه و رئیس سازمان هواپیمایی کشور در نشست مشترک فرماندهان پلیس فرودگاه‌های کشور با سپاه حفاظت هوایی اظهار داشت: خوشحالیم که همواره بین نیروهای امنیتی علی‌الخصوص سپاه، ناجا و اطلاعات همدلی بوده است و مأمنی برای مسافران ایجاد کرده اند به خصوص در کشوری که دائما در معرض حملات امنیتی و اطلاعات دشمنان بوده است.

معاون وزیر راه و رئیس سازمان هواپیمایی کشور به ایمنی پروازها پرداخت و گفت: مردم احساس امنیت نمی‌کنند و از روی اجبار سوار هواپیما می‌شوند و شرکت‌های هواپیمایی هم مرتب در حال زیان‌دهی هستند.

وی به ورود 18 هواپیمای نو بعد از انقلاب تاکنون اشاره کرد و گفت: از اوایل انقلاب ما را تحریم کردند، درها را به ما بستند به گونه ای که بعد از انقلاب بیش از 18 فروند هواپیمای جدید وارد کشور نشد.

عابدزاده گفت: در شرایطی هستیم که باید به رضایت مردم توجه کنیم؛ این در حالی است که با ساختار فعلی نمی توان صنعت هوایی را اداره کرد چرا که برخی از شرکت ها 80 درصد پروازهایشان با تاخیر انجام می شود.

وی تاکید کرد: باید به تکنولوژی توسعه یافته در صنعت هوایی توجه ویژه داشته باشیم این در حالی است که مردمان دنیا با این تکنولوژی آشنا شده اند؛ اما همچنان پروازهای ما با ساعت ها تاخیر انجام می شود که نارضایتی مردم را در پی دارد.

عابدزاده در خصوص ایمنی پروازها اظهارداشت: مردم احساس ایمنی نمی کنند و بر سر اجبار و ضرورت هواپیما سوار می شوند؛ مردم شاید به زبان نیاورند اما آشکار است که به صنعت هوایی اعتماد ندارند.

معاون وزیر راه یاد آور شد: در زمان حاضر همه شرکت های هوایی زیان دیده و به لحاظ اقتصادی شرایط خوبی ندارند؛ این وضعیت، شرایط را برای ما سخت و پیچیده کرده است.

رئیس سازمان هواپیمایی کشور ادامه داد:ساختار هواپیمایی طوری طراحی شده که ما می‌توانیم از ظرفیت‌های بین‌المللی در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی و علمی استفاده کنیم.

عابدزاده اضافه کرد: تحریم ها سبب شد تا نگاه فرهنگی غلطی به سیستم حمل و نقل هوایی کشور داشته باشیم و این نیز به آن دلیل است که مسئولان راهبرد درستی ارایه نکردند و این مساله سبب شد تا شرکت های ما درون نگر شوند.

 
 

/3004

دیدگاه شما در مورد : عدم‌احساس‌امنیت‌مردم‌در‌سفرهای‌هوایی

 عدم‌احساس‌امنیت‌مردم‌در‌سفرهای‌هوایی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS