امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 09:30:57
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25263

تاریخ انتشار : 27/05/1394 - 18:06

وقتی به بهانه شرایط نامساعد جوی

باندهای سد گلورد، رنگ فرود به خود نگرفت/بازدید جهانگیری از سد گلورد نکا لغو شد

بنابر اعلام مسئولان، بازدید معاون اول رئیس جمهور از سد گلورد نکا به دلیل شرایط نامناسب جوی برای فرود هلی کوپتر وی و هیئت همراه، لغو شد.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ،

 

نکاآنلاین، پس از بازدید اسحاق جهانگیری از پروژه‌ها و مقاصد از قبل تعیین شده در شهرستان‌های نوشهر، جویبار و بندر امیرآباد، قرار بر این بود که در چهارمین ایستگاه این سفر یک روزه، با حضور در محل احداث سد گلورد نکا، از نزدیک در جریان روند تکمیل این طرح قرار بگیرد.

باوجود حضور مسئولان استانی و شهرستانی و خبرنگاران در ساعت مقرر و محل مورد نظر برای استقبال و پوشش خبری حضور معاون اول رئیس جمهور، با اعلام لغو حضور جهانگیری و عدم بازدید وی از پروژه سد گلورد به دلیل شرایط نامناسب جوی برای نشستن هلی‌کوپتر وی و هیئت همراه، برنامه‌ها و مراسم تدارک دیده شده توسط مسئولان، نیمه‌کاره و بلااستفاده ماند تا در فرصتی دیگر منتظر حضور مسئول دیگری از دولت تدبیر و امید به شرط تحقق وعده حضور، بمانند.

این درحالی است که بیان علت عدم حضور جهانگیری یعنی بهانه قرار گرفتن شرایط هوای منطقه با توجه به مناسب به نظر رسیدن آن، موجب شگفتی حاضران در مکان استقبال از معاون اول رئیس جمهور شد که باید منتظر ماند تا در اعلام رسمی، چه عاملی سبب لغو این حضور در نکا بیان می‌شود.

گفتنی است اسحاق جهانگیری صبح امروز با حضور در مازندران به همراه تعدادی از وزرا و نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی، از چند پروژه در شهر نوشهر، جویبار و بهشهر بازدید کرد و پس از لغو بازدید از سد گلورد نکا، افتتاح یک طرح در کارخانه چوب و کاغذ ساری، حضور در جمع فعالان اقتصادی مازندران و شرکت در شورای اداری استان، برنامه‌های پایانی وی در این سفر یک روزه اعلام شده بود.

 
 
2
 
1
 
3
 
4
 
5
 
7
 
6
 
8
 
9
 
10
 
مکان درنظر گرفته شده در بالای سد برای استقرار معاون اول رئیس جمهور و سایر مسئولان
 

/3004

دیدگاه شما در مورد : باندهای سد گلورد، رنگ فرود به خود نگرفت/بازدید جهانگیری از سد گلورد نکا لغو شد

باندهای سد گلورد، رنگ فرود به خود نگرفت/بازدید جهانگیری از سد گلورد نکا لغو شد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS