امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 16:13:45
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25222

تاریخ انتشار : 27/05/1394 - 17:39

شایعات تبدیل بندر امیرآباد به منطقه آزاد تجاری به واقعیت نزدیک‌تر شد/بازدید جهانگیری از بندر امیرآباد

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و هیئت همراه از منطقه ویژه اقتصادی و بندر امیرآباد بهشهر بازدید کرد.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ، خط امید، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و هیئت همراه با حضور در بهشهر، به اتفاق احمدعلی مقیمی‌ نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، از منطقه ویژه اقتصادی و بندر امیرآباد این شهرستان و تاسیسات زیربنایی و ظرفیت‌های اقتصادی آن بازدید کرد.

علی خدمتگذار مدیر بندر امیرآباد بهشهر در این بازدید به ظرفیت‌های این منطقه ویژه اقتصادی و بندر اشاره کرد و گفت: 9 پست اسکله شامل یک اسلکه غلات، یک اسلکه رورو و هفت اسکله چند منظوره با ظرفیت اسمی‌ 4.5 میلیون تن در این بندر وجود دارد.

وی افزود: بندر امیرآباد با ظرفیت 16 هزار تن، پایلوت ذخایر نفتی و همچنین پایلوت ذخایر غلات بنادر شمال کشور شناخته شده است.

مدیر بندر امیرآباد بهشهر تصریح کرد: بخش خصوصی تاکنون 4500 میلیاردریال در زمینه تولید کاغذ، آهن، روغن خوراکی و گچ سرمایه گذاری کرده است که با توسعه این بنده می‌توانیم این مبلغ مشارکت را افزایش دهیم.

اسحاق جهانیگری پس از بازدید از منطقه ویژه اقتصادی و بندر امیرآباد بهشهر گفت: در جلسه شورای اداری استان مازندان در استانداری در خدمت خبرنگاران هستیم.

از مدتی قبل بحث تبدیل بندر امیرآباد به منطقه آزاد مطرح شده که علیرضا یونسی معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران در مراسم گرامی‌داشت هفته دولت در سال 93 از سفر رئیس جمهوری در پاییز همان سال به مازندران خبر داد و گفت: یكی از پیشنهادات مازندران برای تصویب در این سفر، تبدیل منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد بهشهر به منطقه آزاد تجاری است.

حضور دو تن از چهره‌های مطرح فوتبالی و سرمایه گذاری کلان در این منطقه و همچنین حضور معاون اول رئیس جمهور شایعات تبدیل بندر امیرآباد به منطقه آزاد تجاری را به واقعیت نزدیک‌تر می‌کند.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : شایعات تبدیل بندر امیرآباد به منطقه آزاد تجاری به واقعیت نزدیک‌تر شد/بازدید جهانگیری از بندر امیرآباد

شایعات تبدیل بندر امیرآباد به منطقه آزاد تجاری به واقعیت نزدیک‌تر شد/بازدید جهانگیری از بندر امیرآباد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS