امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 00:20:13
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25137

تاریخ انتشار : 26/05/1394 - 18:34

فرماندار چالوس:

یک‌طرفه شدن جاده چالوس ساکنان منطقه را کلافه کرده‌ است

فرماندار چالوس گفت: یک‌طرفه شدن جاده چالوس ساکنان منطقه را کلافه کرده‌است و باید برای ساکنان 2 استان مازندران و البرز تدبیری خاص درنظر گرفت.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ،

 

چالوس‌آنلاین، محمدناصرزندی در جلسه شورای اداری شهرستان چالوس با اشاره به اهمیت اشتغالزایی برای جوانان، اظهار کرد: کارگروه اشتغال در شهرستان تشکیل شده است و استاندار مازندران نیز به شدت پیگیر این مسئله هستند.

وی افزود: همه مدیران به خصوص مسئولان بانکها باید در زمینه اشتغال کمک کنند، البته با گسترش روابط ایران با کشورها در آینده و در نتیجه بهبود وضعیت اقتصادی دولت وضعیت اشتغال نیز بهتر می‌شود.

فرماندار چالوس با بیان اینکه جمع زیادی از جوانان تحصیل‌کرده در چالوس بیکار هستند، ادامه داد: برای رفع این معضل با حمایت از صنایع خرد و مشاغل خانگی کارهای بهتری می‌توان انجام داد و مرکز فنی‌وحرفه‌ای باید برای آموزش افراد وارد عمل شود.

زندی به خسارات ناشی از سیل در سال 94 اشاره کرد و یادآور شد: با توجه به اینکه در این حادثه همه مدیران از قبل آمادگی کامل را داشتند، تمام امکانات در کمترین زمان ممکن در صحنه حاضر شدند و مشکل به سرعت برطرف شد.

این مسئول با تبریک روز خبرنگار خاطرنشان کرد: خبرنگار نباید تنها به خبرنویسی بپردازد، بلکه باید قدرت تجزیه و تحلیل داشته باشد و مدیران نیز باید از انتقادات و پیشنهادات آنان استقبال کنند.

وی با اشاره به یک‌طرفه شدن جاده چالوس تأکید کرد: این مسئله ساکنان و بومیان جاده چالوس را کلافه کرده است، علاوه بر این مشکلات فراوانی را نیز در زمینه امدادرسانی و ارائه خدمات بین راهی برای گردشگران ایجاد می کند و باید برای ساکنان 2 استان مازندران و البرز تدبیری خاص در نظر گرفت.

فرماندار چالوس در پایان بر لزوم حل مسئله دریافت عوارض از بومیان تأکید کرد و گفت: پرداخت عوارض توسط افراد بومی در آزادراه به‌صورت جدی توسط استانداری و نماینده مجلس در حال پیگیری است تا افراد بومی از پرداخت آن معاف شوند.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : یک‌طرفه شدن جاده چالوس ساکنان منطقه را کلافه کرده‌ است

یک‌طرفه شدن جاده چالوس ساکنان منطقه را کلافه کرده‌ است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS