امروز دوشنبه 02 بهمن 1396
ساعت 21:54:52
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25051

تاریخ انتشار : 25/05/1394 - 17:56

اطلاعیه تاسف‌بار ایرلاین اروپایی و بی‌توجهی سازمان هواپیمایی

بلیط ارزان برای سفر از تهران به تل‌آویو!/سند

یکی از برنامه ریزی های هواپیمایی "ایژین"، اعلام نرخ های پایین و تخفیفات خاص به مقاصد مختلف از طریق این هواپیمایی است تا مسافران ایرانی با پر کردن صندلی های پرواز هواپیمایی ایژین از تهران به آتن، ابتدا به پایتخت یونان رفته و از آنجا به صورت ترانزیت، عازم مقاصد دیگر در کشورهایی مثل اعضای اتحادیه اروپا شوند.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ،

چند هفته ای است پروازهای هواپیمایی کشور یونان با نام "ایژین" به تهران آغاز شده و این شرکت طبق برنامه اعلامی خود، هر هفته سه روز از آتن به تهران و بالعکس پرواز می کند و روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه از تهران عازم آتن خواهد شد.

هواپیمای ایژین با سابقه ۱۶ سال، صد درصد سهام شرکت هواپیمایی المپیک ایر یونان را در سال ۲۰۱۳ خریداری کرده و با توجه به اینکه قیمت بلیت خود را در این مسیر حدود یک میلیون تومان قرار داده، برای جذب مسافران ایرانی که قصد رفتن به اروپا را دارند، برنامه ریزی خاصی کرده است.

یکی از مصادیق این برنامه ریزی، اعلام نرخ های پایین و تخفیفات خاص به مقاصد مختلف از طریق این هواپیمایی است تا مسافران ایرانی با پر کردن صندلی های پرواز هواپیمایی ایژین از تهران به آتن، ابتدا به پایتخت یونان رفته و از آنجا به صورت ترانزیت، عازم مقاصد دیگر در کشورهایی مثل اعضای اتحادیه اروپا شوند.

اما جدیدترین نرخ ها و مقاصد اعلامی برای مسافران ایرانی توسط هواپیمایی یونان با یک اتفاق تاسف بار و نادرست همراه شده است چراکه بر اساس اطلاعیه ۲۱ مردادماه این هواپیمایی، ضمن اعلام نرخ پایه مسیرهای پروازهای هواپیمایی ایژین از تهران و ذکر مقاصد پروازی این شرکت، مقصد مجعول "تل آویو" پایتخت رژیم کودک کش صهیونیستی نیز به عنوان یکی از مقاصد اعلامی برای مسافران ایرانی با نرخ خاص ۲۲۲ دلار ذکر شده است که تنها حدود ۷۰۰ هزار تومان می شود!
 

 


این اقدام غلط هواپیمایی یونان که قطعا به دلیل بی توجهی مدیران دفتر ایران آن به سیاست ها و اعتقادات مردم و نظام کشورمان رخ داده، حکایت از عدم دقت و نظارت کافی سازمان هواپیمایی کشوری بر اطلاعیه ها و بخشنامه های این شرکت های خارجی دارد.

از سوی دیگر، با توجه به انتشار اخباری در رسانه های داخلی کشورمان مبنی بر گسترش روابط میان یونان بحران زده و رژیم صهیونیستی، باید مراقب بود حمایت و کمک به شرکت های هواپیمایی این کشور، در نهایت به ضرر ایرلاین های داخلی کشورمان تمام نشود.

/3004

دیدگاه شما در مورد : بلیط ارزان برای سفر از تهران به تل‌آویو!/سند

بلیط ارزان برای سفر از تهران به تل‌آویو!/سند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS