امروز پنج شنبه 28 دی 1396
ساعت 11:05:15
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25049

تاریخ انتشار : 25/05/1394 - 17:55

سردار جعفری‌نسب مطرح کرد

برخورد قانونی با زمین‌خواران و دانه‌درشت‌ها

فرمانده انتظامی مازندران خواستار همکاری اصحاب رسانه در برخورد با دانه‌درشت‌های متخلف و زمین‌خواران شد.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ،

سردار مسعود جعفری‌نسب در جمع خبرنگاران با اشاره به برخورد با مجرمان ضعیف که به خوبی صورت گرفته است، اظهار کرد: در برخورد با دانه درشت ها چندان فعالیتی نداشتیم و این اقدام در برنامه های ما قرار دارد.

وی برخورد قانونی با زمین خواران و حاشیه نشینان را جزو برنامه های آینده خود عنوان کرد و افزود: عده ای تحت عنوان اشتغال‌زایی اقدام به ساخت و ساز غیرمجاز می کنند که اگر برخورد با این افراد به درستی صورت گیرد، دانه درشت ها هم توانایی زیرپاگذاشتن قوانین را نخواهند داشت.

فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه خبرنگاران در حفظ امنیت استان نقش به‌سزایی داشته اند، گفت: اطلاع رسانی مناسب اصحاب رسانه و همراهی آنها سبب موفقیت نیروی انتظامی در بخش های مختلف شد.

جعفری‌نسب بیان کرد: با همکاری اصحاب رسانه اقدامات کلان امنیتی که باید در مدت 50 سال انجام می شد، در طول مدت 2 ساله صورت گرفت.

وی با بیان اینکه ساماندهی عباس آباد نکاء و نوبنیاد ساری از آرزوهای مردم منطقه بود، خاطرنشان کرد: با هماهنگی دستگاه های مختلف و اطلاع رسانی درست، این اقدام انجام شد.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینکه تعداد متوفی در تصادفات امسال نسبت به سال گذشته 17 درصد کاهش داشت، ادامه داد: در حوزه مصرف مواد مخدر سنتی نیز 10 درصد کاهش کشفیات داشتیم.

جعفری‌نسب با بیان اینکه کشفیات هرویین 12 درصد وحشیش 17 درصد در سال جاری افزایش داشته است، اضافه کرد: در حوزه کشفیات سایر مواد مخدر نیز 47 درصد افزایش داشته است.

وی با اشاره به کاهش 7 درصدی میزان دستگیرشده ها درحوزه مواد مخدر، یادآور شد: در حوزه دستگیری باندهای مواد مخدر 127 درصد افزایش داشته ایم.

فرمانده انتظامی مازندران اضافه کرد: در ساماندهی سواحل استان نیز 2 سال اخیر برنامه های خوبی اجرا شد و سعی داریم با افزایش نیروی پلیس در این مناطق با فروشندگان مواد مخدر برخورد کنیم.

جعفری‌نسب با اشاره به اجرای طرح ارتقا در استان، بیان کرد: در این طرح با بی حجابی، بد حجابی و سگ گردانی در سطح استان برخورد قانونی می کنیم.

وی با اشاره به اینکه گزارش های اجتماعی اصحاب رسانه سبب همکاری مردم در حل مشکلات جامعه می شود، گفت: اثرات اقدامات اجتماعی بالاتر از اقدامات انتظامی است.

/3004

دیدگاه شما در مورد : برخورد قانونی با زمین‌خواران و دانه‌درشت‌ها

برخورد قانونی با زمین‌خواران و دانه‌درشت‌ها

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS