امروز شنبه 05 اسفند 1396
ساعت 07:33:50
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 25042

تاریخ انتشار : 25/05/1394 - 12:34

جویباران گزارش می‌دهد/

ایمان صادقی طلایی شد/مظفری برنز سال گذشته را به نقره ارتقا داد

مسابقات کشتی آزاد جوانان جهان در حالی روز گذشته برگزار شد که ایمان صادقی و رضا مظفری به ترتیب به مدال طلا و نقره اوزان خود دست یافتند.

ایمان صادقی طلایی شد/مظفری برنز سال گذشته را به نقره ارتقا داد

به گزارش خبرنگار ورزشی جویباران، مسابقات کشتی آزاد جوانان جهان از روز گذشته در شهر سالوادور برزیل آغاز شد، و گوش شکسته‌های تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران هم در چهار وزن نخست به مصاف حریفان خود رفتند.

شاگردان محمد طلایی در روز نخست گل کاشتند و با کسب یک طلا و سه نقره همه را شگفت زده کردند.

اما در بین کشتی گیران تیم ملی دو جوان جویباری به نام های ایمان صادقی و رضا مظفری حضور داشتند که با کشتی های خوب خود موفق شدند با دست پر تشک کشتی را ترک کنند.

ایمان صادقی جوان کشتی بلد جویباری که سال گذشته نیز به مدال طلای مسابقات قهرمانی جوانان جهان دست یافته بود، امسال نیز طلایی شد.

وی که در وزن 60 کیلوگرم به مصاف حریفان خود رفت، در دور نخست حریف ترک خود را با امتیازات فنی از پیش رو برداشت. وی در دور بعد با یکی از سخت ترین حریفان خود که روسی بود مقابله کرد و در این کشتی نیز پیروز شد.

صادقی در ادامه با شکست دادن حریفانی از دومنیکن و آذرباییجان به فینال رسید تا راحت ترین کشتی را در مسابقه فینال برگزار کند.

وی به راحتی حریف مصری خود را در فینال شکست داد و برای دومین سال متوالی طلای جوانان جهان را برگردن خود گذاشت.

دیگر نماینده شهر جویبار در این مسابقات رضا مظفری بود. کشتی گیری که سال گذشته با بدشانسی به مدال برنز رسید.

وی که در وزن 74 کیلوگرم کشتی می‌گرفت با کشتی‌هایی تماشایی همه حریفان ماقبل فینال خود را با امتیازات عالی شکست داد و بدون از دست دادن حتی یک امتیاز به فینال رسید.

اما در مسابقه فینال به حریف قدرتمندی به نام نابیف از روسیه برخورد کرد. مظفری تمام تلاش خود را در این مسابقه به کار برد تا بتواند دومین طلایی ایران باشد اما نتوانست از پس این کشتی گیر برآید و سرانجام به مدال نقره دست یافت.

به گزارش جویباران، در سال گذشته نیز حسن یزدانی، ایمان صادقی و رضا مظفری به عنوان سه نماینده جویبار در این مسابقات حضور داشتند که یزدانی و صادقی به مدال طلا دست یافتند و مظفری به مدال برنز رسیده بود.

دیدگاه شما در مورد : ایمان صادقی طلایی شد/مظفری برنز سال گذشته را به نقره ارتقا داد

ایمان صادقی طلایی شد/مظفری برنز سال گذشته را به نقره ارتقا داد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS