امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 02:59:39
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 25032

تاریخ انتشار : 23/05/1394 - 10:57

جویباران گزارش می‌دهد/

معاون وزیر راه و شهرسازی از مسکن مهر 152 واحدی جویبار بازدید کرد

معاون وزیر راه، مسکن و شهرسازی با حضور در مازندران علاوه بر بازدید از طرح‌های مسکن مهر مازندران از مسکن مهر 152 واحدی جویبار نیز بازدید کرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی از مسکن مهر 152 واحدی جویبار بازدید کرد

به گزارش خبرنگار جویباران، علی اصغر مهر آبادی معاون وزیر راه، مسکن و شهرسازی که به همراه نبیان معاون عمرانی استاندار مازندران و کمال علی‌پور نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ، از طرح‌های مسکن مهر مازندران بازدید می‌کرد، با حضور در جویبار از مسکن مهر 152 واحدی و جویبارلوله بازدید به عمل آورد.

وی در بازدید از مسکن مهر 152 واحدی از نزدیک مشکلات فاضلاب این مسکن مهر را مشاهده کرد و با دلجویی از ساکنان این مجتمع قول داد که 100 میلیون تومان از هزینه‌های 400 میلیون تومانی ساخت طرح فاضلاب این مجتمع را پرداخت کند.

معاون وزیر راه، مسکن و شهرسازی، همچنین به معاون عمرانی استاندار مازندران نیز دستور اکید داد تا هرچه سریعتر مشکل این مردم حل شود.

مهرآبادی در ادامه نیز بازدیدی از مسکن مهر جویبارلوله انجام داد.

معاون وزیر راه، مسکن و شهرسازی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران حاضر شد و با اشاره به بهره‌برداری از 200 هزار واحد مسکن مهر در هفته دولت اظهار داشت: از دو میلیون و 300 هزار واحد مسکن مهر از زمان شروع در سراسر کشور تا به امروز یک میلیون و 800 هزار واحد آن تکمیل و از یک میلیون و 450 هزار واحد آن بهره برداری شده است.

وی با اشاره به بهره برداری از 62 هزار واحد مسکن مهر در مازندران، افزود: چهار هزار واحد مسکن مهر در استان مازندران، در هفته دولت بهره برداری می‌شود.

علی اصغر مهرآبادی در پایان با بیان اینکه، تا پایان سال 95 همه طرح‌های مسکن مهر بهره برداری می شوند، خاطرنشان کرد: طرح‌های زیربنایی با پنج هزار و 600 میلیارد تومان برآورد هزینه، توسط سازمان مدیریت بودجه و برنامه‌ریزی کشور تامین اعتبار می شوند.

برای دیدن تصاویر این بازدید اینجا کلیک کنید

دیدگاه شما در مورد : معاون وزیر راه و شهرسازی از مسکن مهر 152 واحدی جویبار بازدید کرد

معاون وزیر راه و شهرسازی از مسکن مهر 152 واحدی جویبار بازدید کرد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS