امروز یکشنبه 26 آذر 1396
ساعت 07:50:48
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25031

تاریخ انتشار : 22/05/1394 - 21:36

ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه

ارسال پیامک یک روش بسیار مناسب و مطمئن و مقرون به صرفه است که می توان با آن خدماتمان را به گوش بسیاری از افراد برسانیم آن هم در چند دقیقه. اما از آن جا که ارسال گروهی این پیامک ها هنوز هم مقرون به صرفه تر است اغلب شرکت ها برای بار اول این روش را امتحان می کنند.

به گزارش جویباران، ارسال پیامک یک روش بسیار مناسب و مطمئن و مقرون به صرفه است که می توان با آن خدماتمان را به گوش بسیاری از افراد برسانیم آن هم در چند دقیقه. اما از آن جا که ارسال گروهی این پیامک ها هنوز هم مقرون به صرفه تر است اغلب شرکت ها برای بار اول این روش را امتحان می کنند.

روش ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه متفاوت است که در زیر آمده است:

ارسال شهری: در این روش شما می توانید برای ساکنان یک شهر خاص پیامک های خود را ارسال کنید. مخاطبین در این نمونه مشترکان ایرانسل و همراه اول هستند که می توانید اپراتور مورد نظر را انتخاب کنید و پیامک را ارسال کنید.
 
ارسال از نقشه: در این روش شما با استفاده از نقشه یک محله را در نظر می گیرید و به کمک سامانه پیامک هایتان را ارسال می کنید. نقشه قابلیت زوم و بزرگ نمایی دارد بنابراین می توانید مناطق را با دقت انتخاب کنید. این نمونه از تبلیغات هم شامل کاربران ایرانسلی و همراه اولی است.
 
ارسال کدپستی: در این نمونه می توان در یک شهر خاص مطابق به کد پستی برای یک سری از اعضا و محله ها پیامک خود را ارسال کنید. این مدل از تبلیغات بر اساس کدپستی شماره ها تنظیم شده اند و می توانید با دانستن ۳ تا ۵ رقم ابتدای کد پستی پیامک ها را سریع ارسال کنید
 
ارسال شغلی: این نمونه شامل اصناف و مشاغل کشور می باشد که می توانید بر اساس آن ها پیامک های خود را ارسال کنید. در واقع می توانید ابتدا کسب و کارهای مرتبط با محصول و خدمات را انتخاب و بعد اقدام به ارسال نمایید.
 
ارسال سن و جنسیت: در این روش می توانید مخاطبین خود را به گروه های سنی مختلفی و حتی جنس و … محدود کنید. با محدود سازی و در نظر گرفتن کاربران می توانید تبلیغات موثر تری داشته باشید.

ارسال رنجی: زمانی که بخواهید نظم و گروه شماره های مخاطب را بر اساس شماره های آنان انجام دهید از این روش باید استفاده کنید. به عنوان مثال شما از یک پیش شماره خاص استفاده می کنید و دامنه خاصی در یک بازه را در نظر می گیرد و برای این افراد پیامک ارسال کنید. عموما این روش برای ارسال منطقه ای نیز مناسب است چرا که شماره هایی که در یک دامنه هستند متعلق به مکانی خاص هستند

حال شما می توانید با توجه به نیازهای خود این سامانه را انتخاب کنید و با ارسال پیامک های گروهی هدفمند فروشتان را بالاتر ببرید.

دیدگاه شما در مورد : ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه

ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS