امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 14:13:54
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 25019

تاریخ انتشار : 22/05/1394 - 17:29

برگزاری همایش تخصصی آتش‌نشانی های استان مازندران در آمل

همايش تخصصي آتش‌نشاني هاي استان مازندران با هدف الگو برداری مناسب از ظرفیت های این استان در شهرستان آمل برگزار شد.

جویباران ـبه گزارش بلاغ، سفیر هراز، حسین نذیری در همایش تخصصی آتش‌نشانی های استان مازندران که در آمل برگزار شد انتقال تجربیات را باعث توانمندسازی در سازمان آتش‌نشانی دانست و گفت: امکانات موجود در شهرستان آمل متعلق به همه است و خدمات شهری را به مردم در هر نقطه از کشور ارائه می‌دهیم.

در ادامه فرمانده آتش‌نشانان کل کشور هدف از برگزاری این همایش را الگوبرداری مناسب از ظرفیت های استان مازندران عنوان کرد و افزود: با ارزیابی و بازدید میدانی از توانمندی های آتش‌نشانی های استان، این ظرفیت برای الگوبرداری مناسب برای سایر استان های کشور وجود دارد که با تدوین و ارائه برنامه ها از این پتانسیل استفاده کنند.

 

حسین نورالهی در این برنامه به دستورالعمل تشکیل ستاد مدیریت بحران در شهرها اشاره کرد و افزود: در راستای اجرای وظایف مدیرت بحران، برنامه ها با مطالعات در سطح کشور و الگوبرداری از کشورهای دیگر به شهرداری ها به عنوان متولی این امر ابلاغ شد.

سپس مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری مازندران در ادامه با گرامی داشتن یاد و خاطره ۳۰ شهید غواص و شهید مدافع حرم حضرت زینب، حسین دارابی با اشاره به چهارمین بازدید میدانی در سطح مازندران تصریح کرد: در فاز اول هدف ما ارزیابی عملکرد، الگوبرداری و ایده پردازی شهرداران و مدیران آتش‌نشانی شهرهایی که امکانات بهتری دارند است. 

سید محمد محمدی تاکامی در ادامه به بحران‌خیز بودن استان و اهمیت اجرایی شدن ستاد مدیریت بحران اشاره کرد و گفت: مازندران الزلما نیازمند مدیریت بحران نیست و فقط به لحاظ بحران خیز بودن و بلایای طبیعی به ناگزیر شهرداری ها را وارد مدیریت بحران کردیم که در سیل اخیر جویبار هم شاهد کمک آنان بودیم.

محمدی فرسوده شدن ماشین های آتش‌نشانی استان و ترافیک را از مشکلات عمده این سازمان عنوان کرد و افزود: همچنان همان ماشین های قدیمی و فرسوده ۵۰ سال پیش اطفا حریق می‌کنند در حالی که مازندران طی سال از حجم بالایی از میهمانان برخوردار است.

 

دیدگاه شما در مورد : برگزاری همایش تخصصی آتش‌نشانی های استان مازندران در آمل

برگزاری همایش تخصصی آتش‌نشانی های استان مازندران در آمل

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS