امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 12:35:08
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 24975

تاریخ انتشار : 22/05/1394 - 09:19

مالکانی که قربانی سهل‌انگاری پیمانکار شدند/ عدم نظارت اداره برق بابلسر بر کار پیمانکاران

مالکان واحدهای مسکونی مجتمع 14 واحدی بهار شهر بهنمیر، به دلیل سهل‌انگاری پیمانکار شرکت توزیع برق بابلسر، یک سال از داشتن برق محروم هستند و نمی‌توانند از منازل خود استفاده کنند.

مالکانی که قربانی سهل‌انگاری پیمانکار شدند/ عدم نظارت اداره برق بابلسر بر کار پیمانکاران

به گزارش جویباران، به نقل از مشهدسر، چند ماهی است که مالکان مجتمع مسکن مهر مشارکتی 14 واحدی بهار شهر بهنمیر قربانی سهل‌انگاری پیمانکار اداره برق شده‌اند.

این مجتمع با وام مسکن مهر و توسط مالکان هر واحد به صورت ویلایی ساخته شده است. به طور حتم تهیه انشعابات گاز، برق، آب و تلفن هر خانه‌ای به عهده شرکت‌های مربوطه است.

بر همین اساس هر کدام از این شرکت‌ها برای حل مشکلات انشعابات از پیمانکاران خصوصی استفاده می‌کنند و نظارت بر انجام کار این پیمانکاران بر عهده شرکت‌های مربوطه خواهد بود.

مالکین واحدهای مسکونی این مجتمع با پیگیری‌های بسیار توانستند مشکلات آب، گاز و تلفن را حل کرده و انشعابات آن را به منازل خود برسانند.

اما انشعابات برق، که نیاز اساسی هر خانه است متاسفانه بعد از دو سال همچنان دچار مشکل است، به‌طوری که مالکان این واحدهای مسکونی هر روز به اداره برق شهرستان بابلسر مراجعه کرده ولی با دست خالی برمی‌گردند.

یکی از مالکان که نمی‌خواست نامش فاش شود در گفت‌وگو با خبرنگار مشهدسر اظهار کرد: در سال گذشته هرکدام از مالکان واحدها مبلغ یک میلیون تومان بابت حق انشعاب برق این مجتمع به حساب دولت واریز کردند.

وی افزود: بعد از یک سال پیگیری، در یک ماه و نیم گذشته تیرهای برق کاشته شده و سیم کشی‌ها انجام شد و حتی ترانس برق نیز وصل شد اما مرحله آخر که وصل کردن این سیم‌ها به برق فشار قوی است هنوز انجام نشده است.

این فرد تصریح کرد: متاسفانه پیمانکار مربوطه هر روز وعده روز بعد را می‌دهد اما هنوز خبری از وصل شدن برق نشده است.

یکی دیگر از مالکان نیز به خبرنگار ما گفت: طی دو روز گذشته نزد رئیس اداره برق شهرستان بابلسر رفتم و بابت عدم اتصال برق گله و شکاست کردم.

وی افزود: رئیس اداره برق نیز با پیمانکار مربوطه تماس گرفته و قرار بر  این شد که روز گذشته کارها را انجام دهند.

این فرد ادامه داد: روز گذشته مشاهده کردیم که تعدادی از کارشناسان به منطقه آمدند و بعد از مشاهده سیم کشی‌ها به دلیل کج بودن یکی از تیربرق‌ها اعلام مشکل کردند و گفتند تا وقتی که تیر برق مربوطه جایگزین نشود برقی وصل نخواهد شد.

گفتنی است، همه این اتفاقات درحالی رخ داده است که مشترکان کلیه حق انشعاب را پرداخت کرده و یک سال نیز از زمان پرداخت و یک ماه از زمان نصب و سیم‌کشی گذشته است.

متاسفانه طی بررسی‌های به‌عمل آمده، پیمانکار مربوطه نیز جوابگوی مشترکان نیست.

به گزارش مشهدسر، این مجتمع زیر نظر شرکت توزیع برق شهرستان بابلسر قرار دارد و انجام کارهای زیرساخت برق آن در حوزه کاری اداره برق بهنمیر نیست.

گزارش از مصطفی فیروزجایی

دیدگاه شما در مورد : مالکانی که قربانی سهل‌انگاری پیمانکار شدند/ عدم نظارت اداره برق بابلسر بر کار پیمانکاران

مالکانی که قربانی سهل‌انگاری پیمانکار شدند/ عدم نظارت اداره برق بابلسر بر کار پیمانکاران

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS