امروز پنج شنبه 28 دی 1396
ساعت 10:58:54
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 24971

تاریخ انتشار : 21/05/1394 - 23:53

کشف ۱۰۴ کیلوگرم تریاک در استان زنجان

فرمانده انتظامی استان زنجان از شناسايی و متلاشی شدن يک باند بزرگ مواد مخدر كه در سراسر كشور فعاليت داشت خبر داد و گفت: از شاخه های اصلی اين باند در زنجان و كرمان ۱۰۴ كيلوگرم ترياك كشف شد.

جویباران ـ  به گزارش پارسینه،،

مهر، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علیرضا صالحی افزود: ماموران مبارزه با مواد مخدر زنجان از فعالیت یك باند بزرگ كه به صورت گسترده در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در سراسر كشور فعالیت داشت، مطلع شدند و موضوع سریعا مورد بررسی قرار گرفت.  
 
وی افزود: با اطلاع از فعالیت این باند تحقیقات تكمیلی در این زمینه آغاز شد و ماموران دریافتند شاخه ای از این باند متشكل از افرادی به نام های «پ. ع» و «ش. ع» در استان زنجان فعالیت می كنند.
 
فرمانده انتظامی استان زنجان با اعلام این كه متهمان دو برادر و سابقه دار نیز هستند، تصریح کرد: بعد از انجام یک ماه کار اطلاعاتی و در نهایت با هماهنگی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ابهر متهمان با یک دستگاه خودروی وانت مزدای تک کابین در اتوبان زنجان ـ تبریز دستگیر شدند.
 
سردار صالحی تاكید كرد: ماموران در بازرسی دقیق از خودروی متهمان ۱۰ بسته به وزن ۲۷ كیلو و ۳۵۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاك که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود را کشف كردند.
 
وی افزود: با توجه به این كه شاخه دیگر این باند در استان كرمان فعال بود طی عملیاتی مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر كرمان دو عضو دیگر این باند با یک دستگاه کامیون دستگیر شدند.
 
فرمانده انتظامی استان زنجان تصریح كرد: ماموران در بازرسی از این كامیون نیز ۷۷ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاك كه به صورت بسیار حرفه ای جاساز شده بود را هم کشف كردند.
 
سردارصالحی عنوان كرد: اعضای این باند به صورت گسترده در سراسر كشور فعالیت دارند و قصد داشتند این مقدار مواد مخدر را به استان آذربایجان غربی منتقل كنند.
 
فرمانده انتظامی استان زنجان تاكید كرد: در مجموع طی دو عملیات جداگانه از اعضای این باند ۱۰۴ كیلو و ۳۵۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاك كشف و سه دستگاه خودرو از نوع كامیون، وانت مزدا و سواری پژو ۴۰۵ توقیف شد.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : کشف ۱۰۴ کیلوگرم تریاک در استان زنجان

 کشف ۱۰۴ کیلوگرم تریاک در استان زنجان

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS