امروز چهار شنبه 27 دی 1396
ساعت 00:34:28
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 24969

تاریخ انتشار : 21/05/1394 - 23:51

مسابقات بین المللی جایزه بزرگ تنیس به کرج رسید

رییس هیئت تنیس استان البرز از تلاش های این هیئت برای میزبانی مسابقات بین المللی جایزه بزرگ در شهر کرج خبرداد.

جویباران ـ  به گزارش پارسینه،،

عباس زارع در گفتگو با مهر، اظهار کرد: برگزاری مسابقات بین المللی نیازمند برخی امکانات از جمله زمین های تمرینی و مسابقه استاندارد است که در این راستا در تلاشیم این بستر را فراهم کنیم.
 
وی افزود: مجموعه پارک تنیس با دارا بودن یک زمین مسابقه ای اصلی و زمین های تمرینی جانبی این توانمندی را دارد تا پذیرای یک رویداد تنیس در سطح بین المللی باشد.
 
زارع از رفع اشکالات فنی زمین های این مجموعه برای نزدیک شدن به استانداردهای بین المللی خبرداد و گفت: کار ترمیم و بازسازی دو زمین مجموعه آغاز شده است و به تناوب سایر زمین های مجموعه نیز مورد بهسازی قرار خواهد گرفت.
 
رییس هیئت تنیس استان البرز زمان برگزاری این مسابقه بین المللی را سال آتی عنوان کرد و گفت: رساندن مجموعه پارک تنیس کرج  برای پذیرش یک مسابقه بین المللی نیاز به زمان دارد و ما در حال رفع ایرادات این مجموعه هستیم.
 
رشد محسوس تنیس البرز در دوسال اخیر
 
زارع با بیان اینکه تنیس البرز در دوسال اخیر جهشی مطلوب ومحسوس در این رشته ورزشی داشته است گفت: در حال حاضر حدود ۸۰۰ نفر در استان البرز به این ورزش مشغولند که از این میزان ۱۵ درصدشان به شکل نیمه حرفه ای این ورزش را دنبال می کنند.
 
وی ادامه داد: در بخش سخت افزاری نیز در سالهای اخیر با حمایت ومشاوره هایی که هیئت استان وبرخی ارگان ها داشته اند ارتقاء چشمگیری را شاهد بوده ایم و چندین زمین تنیس در نقاط مختلف استان ایجاد شده است که نوید رونق بیشتر این ورزش را می دهد.
 
زارع حضور البرزی ها در تیم های ملی کشور را مورد اشاره قرار داد و گفت: خوشبختانه در سایه تلاش مربیان و استعدادیابی خوبی که در البرز صورت گرفته است چهره های متعددی به عضویت تیم های ملی کشورمان درآمده اند با این حال به نظرم می توانیم بهتر از این باشیم و خود را به جمع استان های پیشرو کشور برسانیم.
 
وی در پایان افزود: تنیس کشور رو به پیشرفت است و استان البرز با روندی که در پیش گرفته است می تواند در این حرکت صعودی اثرگذاری بهتری داشته باشد. 

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : مسابقات بین المللی جایزه بزرگ تنیس به کرج رسید

 مسابقات بین المللی جایزه بزرگ تنیس به کرج رسید

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS