امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 18:33:50
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 24964

تاریخ انتشار : 21/05/1394 - 23:49

برانکو: به دنبال بهانه برای باخت نمیگردم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: من هیچ‌وقت دنبال بهانه باخت نیستم و حتی در بازی نخست با وجود نداشتن ۵ بازیکن اصلی خود، بهانه و توجیه نیاوردم.

جویباران ـ  به گزارش پارسینه،،

مهر، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان اصفهان در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی با اشاره به شرایط این مسابقه و برنامه‌های سرخ‌پوشان برای این بازی اظهار داشت: من بعد از ده سال به اصفهان بازگشته‌ام و در مسابقه فردا مقابل تیمی بازی می‌کنیم که یکی از بهترین تیم‌های لیگ برتر ایران به شمار می‌رود.
 
وی افزود: سپاهان از پنج پیش تا کنون، بهترین تیم ایران به شمار می‌ رفته و ما فردا مقابل بهترین تیم پنج سال اخیر ایران بازی می‌کنیم.
 
سرمربی تیم پرسپولیس تهران با بیان اینکه به طور ویژه خوشحال هستم و خوشحالی خودم را ابراز می‌کنم، بیان داشت: سال‌ها خوشحالی من با فرکی به دست آمده و با همه احترام خود برای او، طبیعی است که باید بگویم پرسپولیس بزرگترین تیم ایران است و امیدوارم با پیروزی فردا، هواداران خود را خوشحال کنیم.
 
وی درباره باخت‌های پرسپولیس در فصل گذشته مقابل سپاهان بیان ادامه داد: در یک بازی که من در پرسپولیس حضور داشتم، این مسابقه را با بدشانسی واگذار کردیم اما باخت را با اشتباهات به وجود آمده متحمل شدیم و امیدوار هستم که فردا مرتکب این اشتباهات نشویم.
 
ایوانکوویچ با بیان اینکه یک بازی بزرگ مقابل سپاهان خواهیم داشت و به این بازی افتخار می‌کنم زیرا به اندازه یک دربی است اما ما نیز به دنبال کسب نتیجه هستیم، تصریح کرد: برای این مسابقه نوراللهی هنوز آماده نیست و سوشا مکانی نیز محروم است و مسلمان، فاطمی، رحمتی و باقری نیز در تهران مانده‌اند تا با بازیکنان تمرین کنند. هادی نوروزی نیز به دلیل کارت قرمز محروم است.
 
وی پس از آن به شوخی به خبرنگاران که از او خواستند بقیه را هم نام ببرد، گفت: نکند می‌خواهید ترکیب و پنالتی‌زن‌های خود را به شما بگویم؟!
 
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به اینکه آیا سفر سرخ‌پوشان به اصفهان با اتوبوس بهانه‌ای برای باخت و توجیه باخت به شمار م نمی‌رود، اظهار داشت: من هیچ وقت دنبال بهانه نبودم و حتی وقتی در بازی نخست، ۵ بازیکن را نداشتم، بهانه نیاوردم.
 
وی افزود:با توجه به شرایط موجود، اتوبوس، بهترین راه‌حل برای ما بود و اتوبوس راحت و لوکسی داشتیم و اصلاً چرا فکر می‌کنید که در بازی فردا می‌بازیم؟!
 
وی درباره محرومیت مکانی و اشتباهات صادقی، دروازه‌بان جایگزین او بیان کرد: این مسئله کم کم فردا مشخص می‌شود. ایمان صادقی اشتباهات بزرگی داشته و دروازه‌بان جوان و خوبی است و در سال‌های آینده فوتبالی خود نیز از این اشتباهات داشته باشد.او از نظر روحی و روانی به شرایط عادی برگشته و اگر لازم باشد با تمام اراده از دروازه خود دفاع می‌کند و امیدوارم در بازی فردا اشتباهی نداشته و از اشتباهات اخیر خود درس گرفته باشد.
 
ایوانکوویچ درباره معیارهای مد نظر خود پیرامون  بزرگی یک باشگاه گفت: بزرگی یک باشگاه به تاریخ، اعضا، تماشاگران و افتخارات آن است که همه آنها را پرسپولیس دارد اما سپاهان در ۵ سال گذشته بیشترین افتخارات را داشته و بهترین تیم بوده است. سپاهان باشگاه بزرگی است و استقلال هم باشگاه بزرگی است اما آنچه موجب فخر فوتبال ایران است، حضور حدود ۷ تا ۸ تیم بزرگ و مدعی در لیگ ایران به شمار می‌رود.
 
وی اضافه کرد: پرسپولیس حدود ۳۰ میلیون هوادار دارد و اگر به گذشته فکر کنیم، می‌بینیم که پرسپولیس نیز تیم بزرگی است و افتخارات بسیاری داشته است.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : برانکو: به دنبال بهانه برای باخت نمیگردم

 برانکو: به دنبال بهانه برای باخت نمیگردم

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS