امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 13:40:32
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 24930

تاریخ انتشار : 21/05/1394 - 23:19

یک رویداد/

حلقه شمیرانی احمدی نژادی ها هم آمدند!/فرماندار سابق شمیران:تکذیب می کنم،جلسات ربطی به احمدی نژاد ندارد

نشست انتخاباتي به عنوان "بصيرت" با هدايت مرتضي تمدن استاندار سابق تهران برگزار می شود.

جویباران ـ  به گزارش پارسینه،با نزدیک شدن به موعد برگزاری انتخابات مجلس، نشست انتخاباتي به عنوان "بصيرت" با هدايت مرتضي تمدن استاندار سابق تهران برگزار می شود.

 قرار است این همایش در  تالار ميثاق آجا برگزار شود.

 

این حلقه یاران شمیرانی احمدی نژاد را می توان سومین حلقه انتخاباتی وی برای حضور در رقابت های مجلس دهم دانست.

در پی درج این خبر؛فرماندار سابق شمیران تکذیبه زیر را برای پارسینه ارسال کرد:

 خبر سایت پارسینه در مورد همایش روایت در تهران از سوی محمد لاریجانی فرماندار سابق شمیران تکذیب شد. متن تکذیبیه به شرح زیر است:  سایت خبری پارسینه با سلام احتراما، پیرو انتشار خبری در سایت پارسینه مورخ ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ با کد خبر ۲۴۹۴۵۸ با عنوان «حلقه شمیرانی احمدی نژاد هم آمدند!»

 موارد مندرج در محتوای خبر مذکور به شرح زیر تماما تکذیب می شود: در خبر فاقد سند سایت پارسینه با عنوان «حلقه شمیرانی احمدی نژاد هم آمدند!» از همایش بصیرت افزایی روایت که در تهران برگزار شد، با عنوان همایش احمدی نژادی ها یاد شده است.

 نکات ذیل در تکذیب خبر غیرمستند مذکور قابل توجه است:

 1. همایش روایت که تاکنون چند دوره آن برگزار شده است هیچگونه ارتباطی به آقای تمدن استاندار سابق تهران ندارد و صرفا جمع دوستانه و ولایی در راستای ارتقاء بصیرت و آگاهی نسبت به مسایل جاری روز است.

 2.متاسفانه سایت پارسینه بدون کسب اجازه؛ متن پیامکی که از سوی اینجانب به عنوان همکار اجرایی همایش، برای افراد خاصی ارسال شده است را در سایت منتشر نموده که این کار بر خلاف اخلاق و قوانین و مقررات موضوعه است.

3.هدف از برگزاری همایش روایت، افزایش آگاهی نسبت به مسایل جاری روز، بصیرت افزایی و رشد وحدت تشکیلاتی در جمع دوستان بوده که تاکنون نیز چندین دوره آن برگزار شده و فارغ از جنبه های دیگر ذکر شده در خبر سایت پارسینه است.

 بدیهی است تکذیبیه پیش رو طبق ضوابط، در محل درج خبر منتشره و به میزان قرار گرفتن آن در صفحه نخست بر روی خروجی سایت پارسینه قرار گیرد. همچنین برگزار کنندگان این همایش و به خصوص اینجانب، حق شکایت و پیگیرد قضایی را برای خود محفوظ می داند.

محمد معتقد لاریجانی فرماندار اسبق شمیران

/3004

دیدگاه شما در مورد : حلقه شمیرانی احمدی نژادی ها هم آمدند!/فرماندار سابق شمیران:تکذیب می کنم،جلسات ربطی به احمدی نژاد ندارد

 حلقه شمیرانی احمدی نژادی ها هم آمدند!/فرماندار سابق شمیران:تکذیب می کنم،جلسات ربطی به احمدی نژاد ندارد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS