امروز یکشنبه 26 آذر 1396
ساعت 11:41:39
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 24923

تاریخ انتشار : 21/05/1394 - 17:12

انگیزه‌ای که مدیر یونانی به انصاری‌فرد داد

مهاجم ایرانی تیم فوتبال پانیونیوس می‌گوید که حرف‌های سرمربی این تیم یونانی به او انرژی داده است.

جویباران ـبه گزارش بلاغ،

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان بعد از یک فصل ناکامی در اوساسونای اسپانیا به فکر جبران است، بازیکنی که حتی اردوی نهایی تیم ملی را هم از دست داد و حالا می‌خواهد دوباره به تیم ملی بازگردد. کریم انصاری‌فرد، برای احیای دوباره راهی تیم پانیونیوس یونان شده است و حضور در این تیم و بازی کردن در سوپر لیگ یونان می‌تواند به این بازیکن کمک زیادی کند. مهاجم جوان تیم فوتبال کشورمان حالا انگیزه‌های متفاوتی دارد و از روز گذشته هم کارش را با پانیونیوس آغاز کرد.


این بازیکن از انتقال به باشگاه یونانی راضی است. انصاری‌فرد می‌گوید کار سختی برای گرفتن چنین تصمیمی نداشته است، چراکه مسولان باشگاه شور و اشتیاق زیادی برای جذب او داشته‌اند. او درباره این انتقال و همین‌طور اهدافش در فوتبال اروپا توضیحاتی داد.

کریم انصاری‌فرد در خصوص انتقال به تیم پانیونیوس یونان، حمایتی که سرمربی تیمش از او انجام داد، صحبت‌هایی که با مسئولان باشگاه پانیونیوس داشته، دلایل این انتخاب و... صحبت کرده است که مشروح آن را در زیر می‌خوانید:

چه دلیلی داشت که به تیمی یونانی پیوستی؟

درباره انتقال به پانیونیوس باید بگویم این باشگاه یونانی پیشنهاد خوبی به من داد. شاید لیگ یونان در حد لیگ اسپانیا، ایتالیا، انگلیس و... نیست، اما جزو لیگ‌های خوب اروپا به حساب می‌آید. بازیکنان مستعد زیادی در این لیگ بازی می‌کنند و از این انتخاب راضی هستم.

با این شرایط سخت نبود که چنین تصمیمی بگیری، چون دید روی لیگ فوتبال یونان کم است؟

تیم‌های مثل «المپیاکوس»، «آ اِ کِ آتن» و «پانتینایکوس» جزو مطرح‌ترین تیم‌های یونان هستند که می‌بینید هر سال در لیگ قهرمانان یا لیگ اروپا حضور دارند. تصمیم‌گیری برای حضور در پانیونیوس برای من زیاد دشوار نبود، چون از همان اول وقتی علاقه و اشتیاق رئیس باشگاه و سرمربی تیم را دیدم، گفتم اینجا همان جایی است که می‌توانم توانایی‌ام را نشان دهم.

رفتار آنها چگونه بود که این اشتیاق را بین آنها دیدی؟

اول اینکه اصرار زیادی داشتند خیلی زود به یونان بروم. در روز تعطیل برای من بلیت گرفتند تا در آتن با آنها دیدار داشته باشم. رئیس باشگاه گفت اینجا همه امکانات مهیاست و تو فقط به زمین برو و با تمرکز بازی‌ات را انجام بده. همچنین مارینوس اوزونیدوس، سرمربی تیم هم با حرف‌هایش به من انرژی داد. او می‌دانست فصل قبل در اوساسونا به من کم لطفی شده و گفت ما به توانایی تو ایمان داریم.

یعنی کاملاً از شرایطت با خبر بود؟

باورم نمی‌شد، اما فیلم تمام بازی‌های من را دیده بود. از لیگ برتر ایران بگیرید تا تیم ملی و لیگ دسته دوم اسپانیا. وقتی روبه‌رویش نشستم به طور کامل من را می‌شناخت و گفت تو همان بازیکنی هستی که ما برای خط حمله می‌خواهیم.

هدفت از این انتخاب چه بود و فکر می‌کنی کریم انصاری فرد از حضور در پانیونیوس و ماندن در اروپا به چه چیزهایی می‌رسد؟

هر بازیکنی دوست دارد پیشرفت کند، من هم دنبال پیشرفت هستم. دوست دارم هر روز یک چیز تازه یاد بگیرم. فکر می‌کنم پانیونیوس می‌تواند مسیر درست را در فوتبال اروپا به من نشان دهد. این باشگاه در لیگ یونان یک هدف عمده دنبال می‌کند. آنها استعدادها را می‌خرند و سپس کمک کنند تا با پیشرفت زیاد، به تیم‌های بهتری منتقل شوند.

پس فکر می‌کنی بتوانی از پانیونیوس به تیم‌های بزرگ‌تری برسی؟

روز اولی که با سرمربی تیم جلسه داشتم، گفت ما تو را به اینجا آورده‌ایم تا خیلی زود بتوانی به باشگاه بهتری بروی. این رفتار آنها باعث شد تا انگیزه زیادی بگیرم. پانیونیوس در سال‌های گذشته بازیکنان زیادی به تیم‌های خوب اروپایی داده و امیدوارم من هم در آینده بتوانم این مسیر را بروم.

مسئله دیگر هم که وجود دارد، بحث تیم ملی است. با حضور در پانیونیوس دوباره به ترکیب تیم ملی هم باز می‌گردی؟

یکی از اهداف اصلی‌ام از حضور در یونان این بود که بتوانم پیشرفت کنم و دوباره در خدمت تیم ملی کشورم باشم. امیدوارم به اهدافی که دارم برسم.

پس احتمال می‌دهی پس از دوری کوتاه مدت از تیم ملی دوباره دعوت شوی؟

قطعاً با حضور در لیگ یونان و درخششی که می‌توانم در پانیونیوس داشته باشم، این اتفاق رخ خواهد داد و به امید خدا به تیم ملی هم برمی‌گردم./آ
دیدگاه شما در مورد : انگیزه‌ای که مدیر یونانی به انصاری‌فرد داد

انگیزه‌ای که مدیر یونانی به انصاری‌فرد داد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS