امروز سه شنبه 03 بهمن 1396
ساعت 15:35:25
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 24875

تاریخ انتشار : 21/05/1394 - 09:50

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جویبار در بازدید از جویباران:

سایت جویباران در انعکاس اخبار جویبار عملکرد بسیار خوبی دارد/برخی از مدیران ادارات از خبرنگاران فراری هستند

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جویبار گفت: برخی از مدیران ادارات از خبرنگاران فراری هستند و ارتباط خوبی با رسانه‌ها ندارند در صورتی که ارتباط موثر با رسانه‌ها باعث پیشرفت کاری خواهد شد.

سایت جویباران در انعکاس اخبار جویبار عملکرد بسیار خوبی دارد/برخی از مدیران ادارات از خبرنگاران فراری هستند

صادق زارعی در حاشیه بازدید از دفتر خبر جویباران در گفت‌وگو با خبرنگار ما هدف از این بازدید را دادن دلگرمی و بیان خدا قوت به مجموعه سایت جویباران عنوان کرد و اظهار داشت: سایت خبری تحلیلی جویباران در انعکاس اخبار شهرستان جویبار عملکرد بسیار خوبی دارد و باید این عملکرد را به همین شکل حفظ کند.

وی افزود: در این چند روزی که به جویبار آمدم، سایت خبری جویباران بسیار بروز بوده و از موضوعات مختلفی که در شهرستان اتفاق می افتد، انعکاس بسیار خوبی انجام مید‌هد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جویبار، انتخاب شهید سیف الله تبریزی را به عنوان شهید شاخص رسانه بسیار مهم دانست و تصریح کرد: این شهدا برای ما مایه افتخار هستند چرا که آنها ناظر بر اعمال و کردار ما خواهند بود.

وی از شناسایی خبرنگاران فعال جویبار خبر داد و افزود: سعی ما بر این است که خبرنگاران فعال در حوزه شهرستان جویبار شناسایی شوند و در هنگام تقدیر، فقط از خبرنگارانی که در این حوزه فعالیت می‌کنند تجلیل شود.

زارعی ارتباط مدیران ادارات با خبرنگاران را بسیار مهم دانست و اظهار کرد: متاسفانه طبق شنیده ها برخی از روسای ادارات جویبار از خبرنگاران فرار هستند و ارتباط خوبی با خبرنگاران ندارند.

وی با بیان اینکه بنده به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جویبار هیچوقت از خبرنگاران فراری نیستم، افزود: سعی ما بر این است تا یک نشستی با مدیران ادارات برگزار و اهمیت ارتباط با خبرنگاران را برای آنها توجیه کنیم.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جویبار تأکید کرد: ارتباط خوب با خبرنگاران توسط مدیران ادارات باعث پیشرفت کاری و افزایش ارتباط با خبرنگاران و مردم خواهد شد.

وی در ادامه با بیان اینکه ما مخالف انتقاد نیستم، افزود: انتقادها باید دلسوزانه و همراه با راهکار باشد و در کنار آن مخرب نباشد و شخصیت طرف مقابل را زیر سوال نبرد.

زارعی ادامه داد: اگر انتقادها به این سمت و سو باشد هم خبرنگاران موفق خواهند بود و هم مدیران ادارات ارتباط بیشتری را با این خبرنگاران برقرار می‌کنند.

وی نقش خبرنگاران و سایت‌های خبری را در تنویر افکار عمومی بسیار مهم دانست و گفت: فعالیت‌های بسیار خوبی توسط سایت‌ها خبری صورت گرفته است به طوری که برخی از این اطلاع رسانی‌ها گره‌های زیادی از مشکلات مردم را باز کرده است.

این مدیر فرهنگی جویبار در ادامه به برنامه‌های اداره خود در آینده اشاره‌ای کرد و اظهار داشت: فرهنگ و هنر در جویبار دارای خلاء بزرگی است که باید برطرف شود.

وی افزود: جای برنامه‌هایی مانند جنگ‌های شادی، کنسرت موسیقی‌های سنتی و برنامه های فرهنگی هنری در این شهرستان خالی است.

زارعی تصریح کرد: گروه های سنتی خوبی هم در سطح شهرستان و هم در سطح استان داریم که می‌توانیم برای برگزاری کنسرت‌های موسیقی از آنها استفاده کنیم.

وی افزود: برگزاری عصر شعر، همایش تجلیل از پیشکسوتان هنر، برگزاری نمایشگاه های هنری و برنامه‌های متنوع دیگر از جمله کارهایی است که باید در آینده انجام شود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جویبار از برگزاری نشست اهالی فرهنگ و هنر شهرستان جویبار به همراه اصحاب رسانه با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد و عنوان کرد: پیگیری‌های لازم در حال انجام است و ما امیدواریم این نشست در آینده‌ای نزدیک انجام شود.

وی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را از جمله مهترین کارهای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد و افزود: از رسالت‌های این اداره ترویج فرهنگ اسثار و شهادت است که برنامه‌های متنوعی در این مورد در دستور کار ما قرار دارد.

زارعی با اشاره به انتقاد برخی از خبرنگاران به اداره ارشاد به دلیل عدم ساخت سینما، گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی متولی ساخت سینما نیست و فقط مسوول دادن مجوزهای لازم برای این کار است.

وی افزود: اگر بخش خصوصی بیاید و برای احداث سینما کارهایی را انجام دهد اداره ارشاد در اهدای مجوز‌های لازم کمک‌های زیادی را خواهد کرد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جویبار در پایان از عدم ساخت فرهنگسرا در این شهرستان انتقاد و خاطرنشان کرد: پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهیم تا با کمک شهرداری و تهیه زمین یک فرهنگسرا برای شهرستان جویبار احداث کنیم.

دیدگاه شما در مورد : سایت جویباران در انعکاس اخبار جویبار عملکرد بسیار خوبی دارد/برخی از مدیران ادارات از خبرنگاران فراری هستند

سایت جویباران در انعکاس اخبار جویبار عملکرد بسیار خوبی دارد/برخی از مدیران ادارات از خبرنگاران فراری هستند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS