امروز دوشنبه 02 بهمن 1396
ساعت 11:54:06
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 24578

تاریخ انتشار : 16/05/1394 - 07:53

گزارشی از دیدار با استاد بزرگ اخلاق اصفهان:

دیداری که به شبنم اشک آیت الله ناصری برای شهداي غواص ختم شد+ تصاوير

در پایان از ایشان درخواست كرديم تا با تصوير تعدادي رزمندگان گردان يونس و شهيد حاج حسين خرازي، از ایشان عکسي گرفته شود که با گرمی استقبال کردند. اينجا بود كه لحن صداي استاد بزرگ اخلاق اصفهان تغيير كرد و همزمان با قرار گرفتن تصوير شهدا در دستان مباركشان، اشك ها و صوت لطيف ايشان فضا را دگرگون كرد.

جویباران ـرجانیوز:در پایان از ایشان درخواست كرديم تا با تصوير تعدادي رزمندگان گردان يونس و شهيد حاج حسين خرازي، از ایشان عکسي گرفته شود که با گرمی استقبال کردند. اينجا بود كه لحن صداي استاد بزرگ  اخلاق اصفهان تغيير كرد و همزمان با قرار گرفتن تصوير شهدا در دستان مباركشان، اشك ها و صوت لطيف ايشان فضا را دگرگونكرد.

 
به گزارش رجانیوز، صبح امروز (سه شنبه) هیأت تحریریه رویش‌نیوز دیداری گرم و صمیمی با آیت الله ناصری داشت؛ این دیدار به مناسبت نزدیک شدن به تشییع شهدای غواص و گمنام در اصفهان انجام شد و آیت الله ناصری نیز توصیه هایی برای نکوداشت مقام شامخ شهدا داشتند که در ادامه می خوانید. حضرت آیت الله ناصری علیرغم مناسب نبودن حال جسمي و مریض احوال بودن خود چند کلامی پیرامون این اتفاق بزرگ ایراد فرمودند.
 
ایشان فرمودند: ان شاءالله خداوند این شهدا را با شهدای کربلا محشور کند و به بازماندگان آنها صبر جمیل و اجر جزیل عطا کند؛ این خانواده‌ها عمری زحمت کشیدند که درخت عمرشان به بار بنیشیند ولی آن‌ها را در راه اسلام عطا کردند.
 
به گزارش رویش نیوز حضرت آیت الله ناصری سپس خطاب به جوانان فرمودند: ان شاءالله خداوند همه‌‌ی جوانانی که خط شهدا را ادامه می‌دهند موفق بدارد و به همه‌ی شما عزیزان طول عمر با عزت بدهد و توفیق عبادت و بندگی و حرکت در مسیر شهدا را عطا فرمایید. ان شاءالله موفق و سربلند باشید.
 
در پایان از ایشان درخواست كرديم تا با تصوير تعدادي رزمندگان گردان يونس و شهيد حاج حسين خرازي، از ایشان عکسي گرفته شود که با گرمی استقبال کردند.
 
اينجا بود كه لحن صداي استاد بزرگ  اخلاق اصفهان تغيير كرد و همزمان با قرار گرفتن تصوير شهدا در دستان مباركشان، اشك ها و صوت لطيف ايشان فضا را دگرگون 
كرد.
 
و اين بار باز تاكيد فرمودند كه خداوند این شهدا را با شهدای کربلا محشور کند و به بازماندگانشان صبر جمیل و اجر جزیل عطا فرمايد.
 
 

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : دیداری که به شبنم اشک آیت الله ناصری برای شهداي غواص ختم شد+ تصاوير

دیداری که به شبنم اشک آیت الله ناصری برای شهداي غواص ختم شد+ تصاوير

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS